Diskuze o cechovních bitvách

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Velká a dlouho očekávaná novinka je připravena ke spuštění! Při tvorbě této funkce se přihlíželo k názorům komunity snad více než kdy jindy, proto věříme, že zábava bude nekonečná a herní zážitek hluboký! Těšíte se? Ptejte se na to, co vás zajímá.
 

Svatej

Legenda
Sypu si popel na hlavu. :oops: To vlákno se mi otevíralo až na druhém příspěvku s FaG a nenapadlo mě se podívat zda je něco nad tím. Pardon za zbytečnej dotaz.
 

DeletedUser14864

Host
Mohl by mi někdo napsat co bude umět ona socha cti?
 

DeletedUser13429

Host
Mohl by mi někdo napsat co bude umět ona socha cti?
GIF.gif

Socha cti - 3x4

GBGRewards.png

Můžete získat okamžité (zboží, podporu útočníka, jednotky, výzkumné body a diamanty), dočasné (Prestiž) a trvalé odměny (Sílu cechu a části Sochy cti).
 

DeletedUser11843

Host
Ještě dnes odpoledne na Betě to z větší části nefungovalo. Odměny byly neznámé, budovy nedostupné. Moc bych se netěšila...
 

Gorwor

Dopisovatel
Bude už se teď tedy do žebříčku cechů započítávat konečně také jiný příjem korunek, než z CvC? Proptože je vcelku k prdu, když budeme dostávat koruny pro cech z nějakých budov, když ve výsledku pořadí závisí pouze na denní hodnotě z CvC.
 

DeletedUser13967

Host
Ve FAQ v oznámení píšete, že cechovní bitvy mají 5-8 účastníků. Máte na mysli 5-8 cechů nebo 5-8 hráčů z daného jednoho cechu?
 

DeletedUser17617

Host
No to si právě nejsem moc jistý. Kdyby slo o cechy, proč by některá mapa měla 5 a některá 8 cechů? Leda by to bylo podle té ligy tzn. nejnižší liga 5 a platina 8
... Každé bojiště bude určeno mapou s 5 až 8 cechy, které budou bojovat proti sobě 11 po sobě jdoucích dnů.
 

DeletedUser17571

Host
Ahoj, cechy budou na mapu nalosovány ze všech světů (obdobně jako CE) nebo vždy jenom z příslušného světa, ve kterém je cech (obdobně jako CVC)?
 

Dan 77

Veterán
Ještě dnes odpoledne na Betě to z větší části nefungovalo. Odměny byly neznámé, budovy nedostupné. Moc bych se netěšila...
Právě... dělají to najednou nějak narychlo...
Nakonec to bude zavedeno mnohem dřív (aspoň o 2 měsíce), než se původně plánovalo. Nehledě na zpětnou vazbu k provinčním budovám na Beta serveru, která se k nim vyjadřuje od cen až po nesmyslně dlouho dobu stavby (vzhledem k době ochrany sektoru). A to si rozporuje s tím, co je uvedeno v úvodu posledního oznámení k cechovním bitvám, i když je fakt, že je zpětná vazba na Betě zajímala víc.

Mimochodem, měděná liga bude spíš bronzová liga, ne? :)

Mohl by mi někdo napsat co bude umět ona socha cti?
@kamil II. Ale o tom se v oznámení vůbec nic nepíše!
Více info o té budově třeba TADY.

Bude už se teď tedy do žebříčku cechů započítávat konečně také jiný příjem korunek, než z CvC? Proptože je vcelku k prdu, když budeme dostávat koruny pro cech z nějakých budov, když ve výsledku pořadí závisí pouze na denní hodnotě z CvC.
Pleteš si herní pojmy. Prestiž není k ničemu jinému než k umístění v žebříčku, získává se téměř výhradně aktuálním držením sektorů v CvC a méně zvyšováním cechovní úrovně + nově podle aktuální ligy v cechovních bitvách. Síla ("korunky") zvyšuje úroveň cechu, získává se ze síní slávy, z expedice, trošičku z CvC (sektor dává stejné množství síly/korunek jako prestiže) + nově podle umístění v cechovní bitvě.

Ahoj, cechy budou na mapu nalosovány ze všech světů (obdobně jako CE) nebo vždy jenom z příslušného světa, ve kterém je cech (obdobně jako CVC)?
Vždy jenom z jednoho příslušného světa.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
tak na to první spuštění jsem zvědavý, jak to pěkně pofrčí, měděná liga a tak to bude fajn

posléze se tedy vyprofilují další hráči a cechy, systém soustavy těch cechů a hráčů stále nechápu, příklad vyhraju v lize méně než střbrné a postupuji do jaké ligy pouze zlaté ?

ze zlaté do diamantové jdou pouze hráči z kasína, bitva nebitva

příklad vložím do hry 10.000.000 korun, kdo je vloží taky

ideálně třeba na serveru D, ať si 50.000.000 někdo hodí na G
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
nicméně co jsem měl možnost shlédnout tady fóru a co jsem stihl během pár minut zkusit na beta serveru, to nevypadá špatně a jak občas se pranýřují vývojáři, tohle špatně vymyšlené není

když se odmyslí hra s diamanty, pro hráče bez diamantů to bude pěkná hra
 
Nahoru