Diskuze o Cestě k vítězství

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Co říkáte na vylepšení k Soše cti? Budete stavět tuto zlatou alej? Nebo potřebujete doplnit informace, ptejte se.
 
Naposledy upraveno:

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Kdo už si stihl přečíst původní oznámení, tak vězte, že datum zavedení budovy do hry se operativně posunul až na středu 24. 6.
 
hm škoda že jde o obranu útočící armády a ne o její útok, jinak bych stavěl
hm škoda že jde o zboží a ne o FP jinak bych stavěl, takže asi ne
 

Tomas 0482

Psavec
Je to hezké, ale 5 % se mi zdá málo na to kolik to zabírá místa. Trat v následujícím eventu má 6 % na 4 pole a věž má 2 % na pole a to nepočítám vylepšení. Ano, je tam ještě těch 5 ks zboží, ale i tak je to nic moc, protože zboží mě zas tak nevytrhne nota bene je to jen 5 ks, takže místo raději využiji jinak, děkuji. :)

Jinak chápu správně, že tři varianty vzhledu je vlastně jen přemístění misky s dvěma vázama :D, nebo to má nějaký další význam? Moc to nechápu, protože se tam řeší, že jsou tři varianty vzhledu a na obrázku jsou jen dvě :confused:
 

d arvit

Odborník
@GENS35 obrana pro utocnou armadu neni vubec spatna vec ;)

to určitě ne, ale 5% z 6 polí je špatná věc, tohle možná bylo zajímavé před 1-2 roky, ale dnes už to je zastaralá neefektivní věc v porovnání s obeliskem (6% ze 4 polí nebo vylepšenou strážní věží 4% z 1 pole) jo kdyby šla lvlovat jako samotná socha cti, tak by to bylo zajímavé, ale na úrovni jedna je to jen naředění dobrých odměn z bitevek..
 

Svatej

Legenda
to určitě ne, ale 5% z 6 polí je špatná věc, tohle možná bylo zajímavé před 1-2 roky, ale dnes už to je zastaralá neefektivní věc v porovnání s obeliskem (6% ze 4 polí nebo vylepšenou strážní věží 4% z 1 pole) jo kdyby šla lvlovat jako samotná socha cti, tak by to bylo zajímavé, ale na úrovni jedna je to jen naředění dobrých odměn z bitevek..
Ano, ale na druhou stranu obelisk s 6% získáš za 5 kol egypta (cca 75 dní) a strážní věž je eventovka, která se neobjevuje moc často, tak části cesty k vítězství získáváš s jistotou každých 14 dní. (od 56 do 85 ze 100 potřebných)
Čili jde o téměř jistý (za předpokladu minimální aktivity v dia lize) nepřetržitý přísun částí.
 

d arvit

Odborník
Tak hrozně bych to neviděl na obelisk mi stačí 4 kola po týdnu, to je tak 30 dní, a věží se dá v klidu nasbírat taky docela dost, největší problém je to místo...
 

DeletedUser15942

Host
hm škoda že jde o obranu útočící armády a ne o její útok, jinak bych stavěl
hm škoda že jde o zboží a ne o FP jinak bych stavěl, takže asi ne
Obrana pro útočnou je naopak velikým přínosem, když se vezme že je to ve hře menší číslo než útok který bude možný ve hře nadále zvyšovat různými způsoby, oproti té obraně,.
 

DeletedUser15942

Host
na cz1 mam 287% k útoku a 106% k obraně útočné armády, jsem v zítřku a mapudrtím v oceánce... takže mne to stačí... expe plním 64 kdež krom 48. a potom krom hlavních milníků 52 56 60 64 to dávám armádou... myslím, že útok by těšil víc :D
Jenom 267% 106%? Co píšeš že dáváš,.. Jo dá se ale to je dost málo, já měl v zítřku cca 405%220% na útok který je důležitý jsou tu VB a ne cesty, kolik bys jich musel postavit? Kdežto na obranu útočníků VB nejsou žádné = proto je u těch cest bonus obrany útoku lepší, chápeš
 
Zatim nejsou VB na obranu je presnejic řečeno. Asteroidovy pas ma zatim jen 1 VB tak kdo vi třeba přidají 2 VB jak k každé době a při bonusech co uš pridali kdo ví co tam bude ale tipl bych si ze 1 pridaji VB co bude davat obranu utocne armady nebo utok obrane armady nebo cehové korunky.
 

dudasek

Znalec
Na obranu útočící army vidím 4 VB :)
jj.ono se ta no zapomíná,akorát Terakota má modré meče se štítem,takže stejný bonus dává i do obrany...lepší zvedat teru,než zaplácnout si místo deal castle a vasilem(ten je alespoň hezký a mince se dají přetavit,ale stejně stavět nechci,protože jako cech % obranu sektorů nepotřebujeme,když nedáváme CvC
 

Dan 77

Veterán
vasilem(ten je alespoň hezký a mince se dají přetavit,ale stejně stavět nechci,protože jako cech % obranu sektorů nepotřebujeme,když nedáváme CvC
Ani na CvC bys ho nepotřeboval, stačí nizoučký lvl Obserky a v CvC jste s pokrytím i většího území obranným bonusem za vodou. :D
 

dudasek

Znalec
my jsme teď v platině dostali pěkně na p*del:za 7/8 jsme dostali 43 kousků skládačky...první měl 84.takže stavět zatím můžou jen z DIA ligy??
 
Nahoru