Diskuze o chatu v mobilní aplikaci

DeletedUser

Host
Používám primárně pro lepší komunikaci v rámci cechu kolem přepočtu. Takže vhledem k tomu, že CvC na telefonu není, aktualizace pro mě nemá absolutně žádný smysl.
 

senky79

Nováček
To bylo tak strasne žádaný jo ? Jen se ptam.
Jinak pro mnoho lidi sila zvyku ze je tlaciko zpravy nakraji listy, uz to dost kritizuji na facebooku v jedny foe skupine. I bych udelal moznost toto tlacitko vypnout. Ja to nepouzivam a bude nas vic.
 

Anti Bílý

Psavec
-nejde mít otevřený chat při "akci"
-stálá potřeba přepínat na záložku cechu
-doufám,. že je to prototyp stejně jako nové zprávy
 

Tomas 0482

Psavec
Tlačítko zpráv a chatu se prohazují. Pokaždé když zapnu hru, je to jinak.
Pak nechápu, proč nedošlo k odstranění tlačítka expedice. Nemuselo by docházet ke skrývání tlačítek mapy a výzkumu, který se navíc v mém případě schovají k ničemu, protože i kdyby tam byli, tak mi na display zbyde místo, ale chápu, že to schování je kvůli menším displayum. Jinak pěkaná funkce, ještě to chce výběr za dia a jsem spokojen, co se týče porovnání PC a mobilní verze :)
 

Dan 77

Veterán
A proč není v mobilní verzi chatu šept? Pak je to takový polovičatý. Vždyť pokud nejsem zrovna online na PC, šeptání se mi stejně nikdy nedoručí.
Na rozdíl od chatu v naší verzi pro prohlížeče není možné vést soukromý (šeptání) na mobilu. Tyto zprávy však stále můžete přijímat a vyhledávat ve verzi pro prohlížeče.


Jinak za mě krok správným směrem - ke sjednocení funkcí appky s prohlížečovou verzí (konečně).
 
Nahoru