Diskuze o Dnu sv. Patrika

Tak 35 ukolu splnenych 3 zbyvaji to us ale dneska urcite nestihnu ty posledni 3 sou dosti narocne. Kotliky zbytecne neutracim beru je jen tam kde to po me chce ukol protoze nejvic se vyplati je utracet pri uzaverkach mesta
 

Joxer

Psavec
Nevim, jestli to patří sem, nebo bych to mněl dát jako hlášení chyby v překladu, ale v té minihře mi to nahoře v požadavcích píše, že můsím povýšit x krát "továrnu na koláče", ale plní se díky povyšování "továrny na dorty".
 

hrafhra

Turista
Tak 35 ukolu splnenych 3 zbyvaji to us ale dneska urcite nestihnu ty posledni 3 sou dosti narocne. Kotliky zbytecne neutracim beru je jen tam kde to po me chce ukol protoze nejvic se vyplati je utracet pri uzaverkach mesta
Ty už jedeš druhé město? Znamená druhé město všechno od začátku včetně kotlíkových vylepšení produkce a kapacit?
 

d arvit

Odborník
co se stane když dokončim všechny úlohy ve městě?? pustí mě to do dalšího města bez zaplacení toho poplatku nebo ho budu muset zaplatit stejně??
při přechodu do dalšího města se mi ukáže 6 beden z nichž bude jedna zdarma a zbylé (5) za hrnce zlata??
v jedné z nich je vždy výběrová sada jestli to chápu dobře
je umístněná random nebo je vždy až v 6té truhle??
 
Ty už jedeš druhé město? Znamená druhé město všechno od začátku včetně kotlíkových vylepšení produkce a kapacit?
Ne nejedu sak jsem psal ze mam 35 misi a 3 zbyvaji. Jedu ty mise na doraz nes pujdu do dalsiho
A funguje to jinak na konci mate 6 truhel 1 mate zdarma a zbylych 5 je za hrnce celkove to vychazi myslim na 1900 hrncu za kazdou truhlu je odemna ale ten keltsky les je jen jako hlavni odmena po tom co jich otevrete naraz vsech 6. Nijak se to nescita s dalsimi koly.
A v tych jednotlivych truhlach myslim vubec nenajdete ten keltsky les.
To je duvod proc ma tento event i na bete mnoho negativnich ohlasu a i pres to to hodily bez uprav na zive svety.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
co se stane když dokončim všechny úlohy ve městě?? pustí mě to do dalšího města bez zaplacení toho poplatku nebo ho budu muset zaplatit stejně??
Nepustí, musí se zaplatit
při přechodu do dalšího města se mi ukáže 6 beden z nichž bude jedna zdarma a zbylé (5) za hrnce zlata?
Ano
v jedné z nich je vždy výběrová sada jestli to chápu dobře
je umístněná random nebo je vždy až v 6té truhle??
Výběrová sada na les není v žádné truhle. Je to hlavní odměna za otevření všech 6ti truhel. V truhlách jsou odměny které jsou (resp. budou při otvírání těch truhel) vyobrazené vlevo.
Ví někdo, jestli je počet měst nekonečný? Předpokládám že je...
Ano je nekonečný
 

d arvit

Odborník
cože?? takže musim vyhodit 1900 hrnců ještě navíc abych vůbec získal část sady po dokončení města??
jdeš dělat úkoly na 38/38?? víš kolik Q bude stát vytáhnout ohňostroje na 75??

bude tam těch 6 truhel i když neudělám 38/38 a jen koupim postup?

tak to se dobře zbláznili :eek:
 
cože?? takže musim vyhodit 1900 hrnců ještě navíc abych vůbec získal část sady po dokončení města??
jdeš dělat úkoly na 38/38?? víš kolik Q bude stát vytáhnout ohňostroje na 75??

bude tam těch 6 truhel i když neudělám 38/38 a jen koupim postup?

tak to se dobře zbláznili :eek:
nemusis když zaplatiš tych 8,4Q tak muzes jit na truhly i driv ale proc chodit dřív když ty čím vic misi udělaš tím víc postoupis v odmenach a kazda 3 odměna je ta sada a nestoji tě to nic než jen čas a toho budeš mit furu. co jsem se díval jak to někteří zkoušeli počitat nedaš vic jak 5 až 6 měst abys pokud to pojedeš dokonale a nevyhodiš zbytečně někde hrnce tj utracet hrnce jen tam kde to po tobě chce mise zbytek si nech na ty truhly na konci. to je udajně nejefektivnější zpusob na tento event.
 

ladacert

Psavec
nemusis když zaplatiš tych 8,4Q tak muzes jit na truhly i driv ale proc chodit dřív když ty čím vic misi udělaš tím víc postoupis v odmenach a kazda 3 odměna je ta sada a nestoji tě to nic než jen čas a toho budeš mit furu. co jsem se díval jak to někteří zkoušeli počitat nedaš vic jak 5 až 6 měst abys pokud to pojedeš dokonale a nevyhodiš zbytečně někde hrnce tj utracet hrnce jen tam kde to po tobě chce mise zbytek si nech na ty truhly na konci. to je udajně nejefektivnější zpusob na tento event.
měst je prý nekonečno tak se nebudu zbytečně zdržovat:D
 

DeletedUser12887

Host
tak já tohle beru asi jako poslední zkoušku trpělivosti

možná má celá tahle událost smysl v tom, kolik ještě český hráč vydrží
různý hejblátka otočky a další, milerád bych to ohodnotnil kladně ve chvíli, kdy budou ale funkční stabilní součásti hry (CB,CEX,CvC)

jinak tera nějaký čtyřlístky jsou asi super, ale co mi je to platný teda netuším

a zkoušel někdo kam až to půjde když nebudu nic nakupovat celou další dobu, jak daleko to půjde ?

terra pak bude co ? další město vůbec vidět nechci, jsem zvědav

stačí bohatě nefunkční to co je, takže víc nefunkčního je spíš na škodu good luck
 
Naposledy upraveno moderátorem:

d arvit

Odborník
nestoji tě to nic než jen čas a toho budeš mit furu. co jsem se díval jak to někteří zkoušeli počitat nedaš vic jak 5 až 6 měst abys pokud to pojedeš dokonale a nevyhodiš zbytečně někde hrnce tj utracet hrnce jen tam kde to po tobě chce mise
máš pravdu, zkusil jsem si to zběžně propočítat a jediné omezení jsou hrnce, čas nehraje roli,
město jde dokončit za 1 den, ale zlata nedostaneš ani na 3 města (pokud jsem ve svém výpočtu neudělal nějakou velkou botu.)
 

Svatej

Legenda
Zamakej na továrně a lodi. ;) Na 300 vyrábí 4,23T, a vozí 5,64T a jsou celkem levný na zvedání.
Pak budeš mít 2Q za hodinu.
 

DeletedUser17003

Host
Je to zbytečně složitý tak na to budu z velké výšky dělat eeeee
Musím uznat, aniž bych četl návod, že je jsem celkem příjemně překvapen. Připomíná mi to trochu pár jiných nesmyslných prokrastinačních her, které mám za sebou, ale ujde to :)
No být šílený tak bych s tebou souhlasil .............
 
Nahoru