Diskuze o Dnu sv. Patrika

Jako vždy je pro nás vaše zpětná vazba velmi důležitá, proto nezapomeňte přidat svůj komentář zde!

jo jo... to psali i na betě... 76 stran z drtivé většiny negativní zpětné vazby a event jde beze změny na ostré servery... takže asi tak...


PS: Proč není v oznámení důležitá informace, že nejsou žádné denní odměny? Pro mě třeba jediný důvod, proč bych ten event dělal... abych si nasbíral věci, které chci.
 
Buď stárnu, nebo jsem jenom unavený, ale nějak jsem v sobě zatím nenašel dostatek energie na prostudování toho, jak ta minihra vlastně funguje. Je to složité, nebo se mi to jenom zdá, a až nebudu muset tolik pracovat, přijde to samo? :)
Složité to docela je, pochopil jsem to až po druhém kompletním přečtení a to i s těmi často kladenými otázkami. Navíc to bude hodně o taktice a asi nebude lehké dostat celý keltský les na druhý level :rolleyes:
 

Golascz

Nováček
Je to celkem jednoduché, ale náročnější na čas. Na testu to skončí za necelé 3 dny, 2lvl u všech budov asi bez dia neklapne, vidím to tak na základ + 2-3 vylepšení. Ale je možné, že jsem to hrál špatně :D.
 
Mám ten dojem sám, anebo to jsou takoví Vikingové potažmo Japonci na irský způsob? Každopádně to vypadá zajímavě a celkem se těším. Snad na to zbyde čas přes CB a další povinnosti.
 

Thesseus

Znalec
Pokud máte čas sem každých pár hodin na chviličku zajít a velmi rychle pochopíte jak to hrát (tedy neuděláte hned ze začátku osudovou botu), tak to bez dia jde ale to jsou náročné předpoklady, hlavně ten druhý :) Jinak je ten event poutavý ale ta časová náročnost a taky to, že jsme se ještě nevzpamatovali z předchozího...

Jinak toto:
"Nemám dost hrnců zlata, abych pokaždé otevřel šest truhlic. Jak získám výběrové sady?

Můžete vyhrát výběrové sady jako hlavní ceny z plnění úkolů. Úkoly jsou resetovány, pouze když postoupíte do další fáze. "

.... je teda alibistická odpověď na dvě věci. Na plnění úkolů snad taky potřebuju hrnce zlata, když každý druhý až třetí úkol je nákup manažera, ne? Ale proč to píšu, stejně nečekám, že by se k tomu někdo zodpovědně postavil a napsal do odpovědi pravdu :/
 

DeletedUser17617

Host
Jen tak namátkou - jeden z úkolů je třeba - Postavte továrnu na květiny
co bude když už ji budu mít postavenu ?
úkol bude automaticky splněn ?
 

Y u m a n

Komentátor
Je těch eventů pořád víc a jsou čím dál "složitější" a proto na to prdím :) a počkám na event kde se mi bude líbit hlavní cena do města a ne nějaký les
 

DeletedUser17617

Host
Je to tak
dříve jsme se na Eventy těšili - teď si užíváme každého dne kdy žádný Event není ...
stejné to je s Aktualizacemi - každých 14 dní jsme s nadějí očekávali jaké vylepšení a hlavně usnadnění hry přijde - v poslední době se to omezilo jen na ,, opravu chyb ,, o kterých prakticky ani nevíme ...
 

DeletedUser4675

Host
z toho co jsem na betě pochytila jak to hrát je základ nikam se právě nehnat a hlavně kupovat po resetování města všechny bedny(1900 zlatých hrnců), po vykoupení beden byla automaticky jedna výběrová sada.
nakonec stačilo to město hrát tak 5x a s trochou štěstí bylo 10 kousků.....
hlavně neutrácet hrnce zbytečně bez úkolů, snažit se udělat všechny úkoly v minihře
pokud máš úkol kde je třeba koupit továrnu a už byla koupená skočí úkol rovnou jako splněný.
event je pakárna, ale dá se to uhrát :)
 
Tento event je dle mého nazoru dělany pro ty kteři do hry cpou ve velkem diamanty. Protože při tom jak je vymyšleny tak s trochou štesti budete mit na koupi 3 sad na konci + nějake plněnim ukolu. Ale zhruba odhadem vam na konci budou chybet 2 nebo 3 sady aby jste dosahli vseho na 2 levl tedy za předpokladu že nepoužijete diamanty.
Dodatkem bych jeste chtel rict ze to odhaduju zhruba na 6000 až 8000 diamanatu pokud budete chtit komplet sadu na 2 levlu.
 

Mrtvejmagor

Veterán
no teď sem začal výrobu a dost mě to překvapilo, hned ta hra začíná mít jiný pohled :O konečně to není jen klikačka na odměny :D :D
 
to by mě také zajímalo, mám dva úkoly na vylepšení správců na 3. úroveň, lodníka na 5. úroveň, tak hned ze začátku vydám dost hrnců zlata.
 
Nahoru