Diskuze o Dnu sv. Patrika

Dan 77

Veterán
A já myslel že konečně dostaneme nějakej normální rozestup mezi eventama. 20.2 je prostě moc brzo.
Neboooj, aby toho nebylo málo, jenom během jara ještě přijde jarní event s nějakým vylepšovatelným japonským mostem a archeologický event s vykopávkami v minihře jako byl halloweenský event....
Ten archeologický a halloweenský event jsou taky celkem zdlouhavá klikačka, ale oproti aktuálně probíhajícímu hadr. Tenhle event je hroznej časožrout.
Buď stárnu, nebo jsem jenom unavený, ale nějak jsem v sobě zatím nenašel dostatek energie na prostudování toho, jak ta minihra vlastně funguje. Je to složité, nebo se mi to jenom zdá, a až nebudu muset tolik pracovat, přijde to samo? :)
Vypadá to složitě, pak jednoduše a pak je to ještě složitější, protože stačí udělat jakoukoli malou chybu s utrácením zlata a celý set na lvl 2 nemáš šanci bez velké investice diáků získat.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Vidím už teď, že asi nedostaneš celý set na lvl 2. Málo jsi šetřil zlaťáky. Ledaže na ně budeš mít štěstí u příhod kolem města.
 

Dan 77

Veterán
jak jako šetřil, jak z toho vyčteš kolik mám Hrnců zlata?
Tolik, co všichni. Omezené množství dané množstvím dní k přihlášení a množstvím úkolů v eventu.

Já jsem zde a já jsem teda utrácel i když mě to nevyzvalo :/
Celkově jsem dělal, co mě napadlo, protože mě to BAVILO :)
Loď a festival mám taky na 300, s úrovněmi výroben jsem trošku pozadu, ale taky se blížím ke konci úkolů a prvního města. Budeš mít asi výrazně větší úrovně u manažerů, takže jsi utratil hodně zlata a pak ti zlato nevyje, bude ti chybět. Dokonce není ani žádoucí plnit všechny úkoly na zvedání úrovní manažerů, i při pouhém plnění všech úkolů v irském městečku člověk s hrnci zlata nevyjde, aby tímto stylem mohl dojet přes 5 městeček a dostat jediný set na max. To je od Inno hezký fígl, co? :)
 
Naposledy upraveno:

hrafhra

Turista
Není někde seznam těch úkolů ve městě? Tedy i přehled toho u koho budu muset utratit hrnec. Abych neplýtval. Díky
 

DeletedUser16536

Host
koukal jsem na to jejich video abych to pochopil a jedine co jsem z toho pochopil bylo kulovy z prehazovackou
mam tam denni qvest uz 3 den asi neco spatne. nechapu jak mam vyrabet nejake ctyrlistky az meli neco jako pruvod hrou tak se mi zdal totalne na nic snad nejhorsi event co inno vymyslelo
 

Svatej

Legenda
Na ty jejich videa nekoukám už dlouho, nemá to smysl. Vizuálně je to dělané pro první ročník ZŠ, informačně se z toho dozvím méně než z wiki, jazykově mi můžou s těmi špatnými titulky nakašlat. Někde jsem četl že tentokrát jsou dokonce jen ve slovenštině a ne naší mateřštině, jestli je to pravda tak se u mě jejich YT tým shodil ještě o něco méně.
Naštěstí existuje addblock, takže nemám tušení jestli ty videa monetizují... vůbec by mě to nepřekvapilo. ;)
 

DeletedUser16036

Host
Pomalu končím 2. město, a oproti 1. městu jsou některé úkoly těžší a náročnější ať už na dodávky, výši levelů nebo úrovně manažerů. Jestli to takto půjde dál, není šance to dokončit. Časová náročnost je enormní. Celkově totální úlet.
 
Pomalu končím 2. město, a oproti 1. městu jsou některé úkoly těžší a náročnější ať už na dodávky, výši levelů nebo úrovně manažerů. Jestli to takto půjde dál, není šance to dokončit. Časová náročnost je enormní. Celkově totální úlet.
Pokud pochopíš princip dá se to v pohodě. První město bylo trápení. Druhý město 24 hodin a vychytaný nesmyslné ukliknuti. Třetí město bude 16 hodin max. Musí se u toho přemýšlet a pak to jde.
 

Dan 77

Veterán
Já bych to jel spíš na pohodu, protože stylem, že chcete dokončit co nejvíc městeček v co nejkratším čase, nemusíte pak vůbec utrácet hrnce zlata za truhly (buď všechny nebo jedna truhla zdarma, nic mezitím nemá smysl). No a pokud kupujete manažery (kdo by to klikal ručně, navíc aspoň některé úkoly k jejich vylepšení je potřeba splnit), vyjde vám to tak, že si budete moct koupit kompletní sadu truhel jenom 4×, jinak vám nezbude dost zlata na ty manažery. No a pokud truhly za zlato kupujete, v zásadě stačí za těch 21 dní dokončit 5 městeček a v rámci nich dokončit 175 úkolů městečka (s co nejmenší útratou zlata za vylepšování manažerů, tj. nedodělávat všech 38 úkolů, co jsou k dispozici). A 175 úkolů je 7× hlavní cena, protože ta je za dokončení 25 úkolů, z toho 3× výběrová sada toho setu, plus 4× výběrová sada setu za truhly a další 3 kousky z hlavní úkolové řady, což dá dohromady kompletní set o 5 kouscích na lvlu 2. A kdo vylepší manažery na vyšší úrovně nebo si je koupí víc než v 5 městečkách, tak mu to zlato z úkolů úplně dojde moc brzo, ledaže si nebude truhly vůbec za zlato kupovat a stihne dokončit 25 úkolů pro hlavní cenu přesně 19×, tj. 475 úkolů :D, což by byla makačka, aby člověk takhle získal všech 7 výběrových sad.
Pomalu končím 2. město, a oproti 1. městu jsou některé úkoly těžší a náročnější ať už na dodávky, výši levelů nebo úrovně manažerů. Jestli to takto půjde dál, není šance to dokončit. (...)
Jsou 3 sady úkolů v městečku. Čtvrté městečko bude zase jako to první atd. Zbytek viz výše.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru