Diskuze o Dnu sv. Patrika

DeletedUser13837

Host
Jak sem nepíšu nazory, tak toto fakt musím.
Myslí si vývojáři, že budu u toho sedět jak debil? Myslí si vývojáři, že to budu hrát pro pevně stanovené odměny, které nepotřebuji? Myslí si vývojáři, že si už po několikáté zaplácám město nějakou obludnou stavbou, která stejně nedává nic zajímavějšího než předchozí obludné stavby? Myslí si vývojáři, že budu resetovat město a začínat od začátku jen kvůli několika odměnám, které stejně nejsou zajímavé?
Pokud ano, tak si o mně vývojáři nejspíš myslí, že jsem i debka. A to mě uráží.
Jeden event za druhým, čím dál víc časově náročnější. Odměny zabírají čím dál víc místa na ploše a nepřinášejí žádné zajímavé výhody, které by tu už nebyly.
Nejhorší event všech dob.
Hra začíná upadat.
 
Ono zas tolik času to nesežere jak se jeví. Stačí snažit se stavit když to jde ty nejlepší továrny ať roste produkce. Pak můžete pár hodin čekat, než se vytvoří zásoba a poté veškeré úspory naklikat a zas čekat. Ty nízké viz klobouky si vylevelujete potom. Sice leveluju loď a festival na max, ale šlo by to i bez toho. Končím 3. město. Těch měst ani nebude potřeba buhvikolik, protože 3 dílky sady máte za denní úkoly události a pár dostanete za tu lištu ve městě s 25 úkoly.
 

hrafhra

Turista
Ono zas tolik času to nesežere jak se jeví. Stačí snažit se stavit když to jde ty nejlepší továrny ať roste produkce. Pak můžete pár hodin čekat, než se vytvoří zásoba a poté veškeré úspory naklikat a zas čekat. Ty nízké viz klobouky si vylevelujete potom. Sice leveluju loď a festival na max, ale šlo by to i bez toho. Končím 3. město. Těch měst ani nebude potřeba buhvikolik, protože 3 dílky sady máte za denní úkoly události a pár dostanete za tu lištu ve městě s 25 úkoly.
Měst můžeš postavit kolik chceš ale fór je v tom, že počet hrnců je omezený. A to je na tom to frustrující. Stačí v prvním městě naklikat do továren, které nepotřebuji protože se to teprve učím a je v podstatě pro zbytek eventu vymalováno. Jinak souhlasím s názory sa.da.vi. Tímhle eventem Inno zkouší zase něco jiného. Odměny nic moc. Na celý les nedosáhnu a i tak, je jiný způsob jak podpořit armádu a získat body. Kdysi jsme byli nadšení z teras, pak z paláce, pak z třešňovky a pak začaly kombinace odměn v různých typech budov z eventů což vyžaduje i prostor nebo rozhodování co zbořit. Neříkám, že všechny jsou špatné (kolos a pokladnice byly např. fajn), ale proč se nesoustředíme na něco, co už existuje. Bonus k eventovým budovám, které již existují. Nebo využít potenciálu krčmy, rozšíření plochy jako odměnu apod.
 
Já to beru pozitivně, že udělali těžší event. Alespoň ta eventovka bude vzácnější. Nikde není dáno, že ji musí mít každý full. A překvapivě Inno není charita a toto je logický krok od nich vedoucí k zisku na výplaty pro jejich zaměstnance a akcionáře ;)
 

hrafhra

Turista
Já to beru pozitivně, že udělali těžší event. Alespoň ta eventovka bude vzácnější. Nikde není dáno, že ji musí mít každý full. A překvapivě Inno není charita a toto je logický krok od nich vedoucí k zisku na výplaty pro jejich zaměstnance a akcionáře ;)

S tím souhlasím. Občas jsem i diamanty kupoval protože ta hra mě v ten okamžik bavila takže jsem ji chtěl podpořit. Teď to spíš vypadá na štvanici aby bylo koupeno co nejvíc diamantů z výše uvedených důvodů. Je jen na mně jestli se rozhodnu to využít. Poslední dobou nemám důvod. Odměny nezajímavé a jednorázové nabídky drahé. Ale to už jsme mimo topic eventu.
 

traktorista

Odborník
Já to beru pozitivně, že udělali těžší event. Alespoň ta eventovka bude vzácnější. Nikde není dáno, že ji musí mít každý full. A překvapivě Inno není charita a toto je logický krok od nich vedoucí k zisku na výplaty pro jejich zaměstnance a akcionáře ;)

INNO charita určitě není, ale tak nějak dosud bylo zvykem že pokud člověk event hrál a dohrál s velkou pravděpodobností získal hlavní cenu. Pokud investoval dia, mohl získat dvě a více, dle svého uvážení. Tady může nevědomky udělat mnoho bot vedoucích k tomu že bez dia získá prdlajz. Myslím, že pamatuju v téhle hře všechny eventy a tenhle tedy osobně považuji za nejnevydařenější ze všech.
 

d arvit

Odborník
ano, taky se mi současný systém který INNO pozvolna nasazuje nelíbí (minule to bylo takřka dvojnásobný zdražení druhé eventové budovy, dneska je to eventová sada která nejde pomalu získat bez utracení dia)

ALE

zapomínáte na pár drobností:
sadu na lvl 2 nemusíte mít nutně celou - 1 část je zbytečná (takže si odečtěte část potřebných nákladů, tu která byla na hraně nebo za hranou pohodlného získání celého kompletu
je velká pravděpodobnost že v mailu budete mít poukaz na 500 hrnců
pár stovek hrnců padne z příhod během trvání eventu
a přinejhoršim vždy je možnost koupit něco za dia. A než se začnete čílit, že do hry nedáváte peníze atd. tak hra poskytuje možnosti jak získat placenou herní měnu ve velkém. Pravda, neni to hned a stojí to úsilí + čas, ale s tím jak se z diamantů stává pouze další obyčejná herní měna se to časem rozhodně vyplatí.

+ je potřeba si připustit že tohle neni hra kde za měsíc dosáhnete vrcholu a vyrovnáte se tak letitým hráčům a soudit z pár měsíčního účtu ve vývoji někde před budoucnostma hru, která běží pomalu dekádu je trochu mimo.

P.s. já osobně jsem za ten lesík hrozně rád, už dlouho jsem chtěl do města kousek přírody a tohle je krásný způsob jak jí tam dostat a ještě z toho něco získat, jenom kvůli tomu ten event klidně udělám

p.s.2: nejdřív jsem měl velkou radost že tu máme event, kde se musí trochu přemýšlet, místo nudného klikání, bohužel díky tomu že na město jsou v průměru potřeba 4 dny, což je doba za kterou uděláte úkoly a nashromáždíte potřebné lupeny do dalšího města úplně na pohodu = je to úplně jedno a ,,přemýšlení" nehraje roli a vše je jen o hrncích.

p.s. 3 pro upřesnění:
neschvaluji ani neobhajuji postup INNA
jen ho chápu a zároveň ho akceptuji protože nám na druhou stranu dávaji příležitost jak s nimi držet trochu krok
 
Naposledy upraveno:
Ahojda
Za mě příjemná změna a i když to vypadalo v popisu složitě vyklubal se z toho typ hry kterých je na mobily spousta. Různě zpracované ,ale princip stejný.
Rád bych to už hodil do města ,super náhrada za terasu i první úroveň ,ale nejsem si jist ,zda po kolouchovi a té bráně v odměnách za úkoly bude ještě další část někde ,nebo už jen sady?? Předem děkuji za odpověď ;):)
 

DeletedUser17617

Host
Ahojda
Za mě příjemná změna a i když to vypadalo v popisu složitě vyklubal se z toho typ hry kterých je na mobily spousta. Různě zpracované ,ale princip stejný.
Rád bych to už hodil do města ,super náhrada za terasu i první úroveň ,ale nejsem si jist ,zda po kolouchovi a té bráně v odměnách za úkoly bude ještě další část někde ,nebo už jen sady?? Předem děkuji za odpověď ;):)
Každá výběrová sada Ti dá jakoukoliv část setu ( tedy i základní stavbu )
 
Každá výběrová sada Ti dá jakoukoliv část setu ( tedy i základní stavbu )

Jo já vím ,jen mě zajímalo jestli nedostanu někde další budovu ,abych nepoužil sadu na základní stavbu první úrovně těch dalších třech které jsme nedostali z úkolů a pak se někde neobjevila a já tu sadu použil vlastně zbytečně ,jestli si rozumíme?
 

d arvit

Odborník
můžeš být v klidu a bez obav stavět, pokud jsi se v úkolové řadě dostal za úkol 35 tak už žádnou budovu nedostaneš
lesík.png
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
zdá se,že těch hrnců je méně,než spočítali na Betě..jj mail 500 a příhody kolem-hodně málo kdy:100,50,20...úkoly nutí zvedat správce a zlato dochází...
jedu 5 město a ve 4 jsem nemohl odemknout všechny truhly...úkoly mám 33/38,takže pojedu do šestého...snad ho stihnu a našetřím těch 1900 na poslední výběrovou sadu,abych měl full 2lvl.
netušil jsem,že musím trapně plnit úkoly dle vývojářů a nemůžu jet efektivně,protože splněné se nepočítají do velké ceny a zůstávám viset...
 

jaromires

Dopisovatel
Já na E-mail žádné hrnce nedostal, takže si je dostal leda jako výhru z nějaké soutěže tady asik:rolleyes:
 

Dan 77

Veterán
zdá se,že těch hrnců je méně,než spočítali na Betě..jj mail 500 a příhody kolem-hodně málo kdy:100,50,20...úkoly nutí zvedat správce a zlato dochází...
jedu 5 město a ve 4 jsem nemohl odemknout všechny truhly...úkoly mám 33/38,takže pojedu do šestého...snad ho stihnu a našetřím těch 1900 na poslední výběrovou sadu,abych měl full 2lvl.
netušil jsem,že musím trapně plnit úkoly dle vývojářů a nemůžu jet efektivně,protože splněné se nepočítají do velké ceny a zůstávám viset...
Proč bych jich mělo být méně? Úkolová řada dává pořád stejně, ne? Plus 500 z mailu a případný větší nebo menší vliv příhod se ani nezapočítává.

Právě že není žádoucí zvedat správce na příliš vysokou úroveň, ani když to tak po tobě vyžaduje úkol ve vesničce, 38/38 úkolů nejde z truhel zlata možná ani utáhnout (nebo jenom těsně), teda pokud chceš taky celý set lvl 2 bez dia (ale u Vztyčeného kamene chybějící vylepšení kdyžtak nebude vadit).

Z truhel odemykat buď všechno nebo nic, nic mezitím nemá smysl, vybrat všech 6 truhel půjde z dostupných truhel zlata jen 4×. Jedu 34-35 úkolů na vesničku, takže jich pojedu 5 vesniček a kousek (to díky truhlám stačí). Nevšiml jsem si, že by se mi splnění nějakých úkolů nezapočítávalo, ale že by nějaká chyba ve hře?

Bohužel je tu velice tenká hranice mezi tím, zda budeš nebo nebudeš mít celý set na max.
 
Nahoru