Diskuze o Forge Bowl 2020

DeletedUser17611

Host
Tak už mám (skoro) jasno, že to nevyjde. S trenérem na yardy navíc potřebuju cca 1000 míčů a budu jich mít 874. Pokud tedy nepřijde nějaká ta stovečka z události na mapě;). Jít po stříbrný lize pro mě nemá smysl, už moc zaostávám.
 

Svatej

Legenda
Přesněji řečeno jsou tři nejlevnější (na míče/yardy) tito: Anthony (hnědý) - 10.25/8.20 m/y, Scott (hnědý) 12.00/9.60 m/y, Kyle (hnědý) 12,25/9.80 m/y.
Nejdražší je potom Brian (zlato) 15.00/13.13 m/y

První číslo je základní poměr, druhé určuje poměr při použití pokrokového nebo ultimátního trenéra.
 
Mam toho docela dost!!!
Bez diamantů NELZE získat 10. pokladnice

bral sem to tak, abych vždy postoupil na poli co nejdál, za co nejmenší výdaje a tedy získal co největší řetěz odměn.
V lize sem v bronzu
A pokladnice bude po posledním úkolu na levelu 9.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
tento event mě zklamal = ani na jednom světě nemám šanci na pokladnici 10 !!
Úkoly jsem měl hotové vždy předčasně, - ten den hotovo a stejně to bylo k ničemu.
Hody jsem vždy bral ty nejdelší, míče šetřil, abych dojel co nejdále a stejně nedodělám pokladnici na 10 lv. ??!!
A to jsem na D a A 2x koupil míče na víc a stejné je to k ničemu.
O lize nemá cenu mluvím, tam jsem se nedostal dál než do nováčka a to přesto, že jsem používal jen nejdelší hody.
Takže, na všech světech jsem jel event/úkoly naprosto zbytečně !!!
Na všech světech mi bude po uzavření chybět jedno vylepšení pokladnice !!! - tedy bych se picnul/vzteknul !!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Zdar,
tento event mě zklamal = ani na jednom světě nemám šanci na pokladnici 10 !!
Úkoly jsem měl hotové vždy předčasně, - ten den hotovo a stejně to bylo k ničemu.
Hody jsem vždy bral ty nejdelší, míče šetřil, abych dojel co nejdále a stejně nedodělám pokladnici na 10 lv. ??!!
A to jsem na D a A 2x koupil míče na víc a stejné je to k ničemu.
O lize nemá cenu mluvím, tam jsem se nedostal dál než do nováčka a to přesto, že jsem používal jen nejdelší hody.
Takže, na všech světech jsem jel event/úkoly naprosto zbytečně !!!
Na všech světech mi bude po uzavření chybět jedno vylepšení pokladnice !!! - tedy bych se picnul/vzteknul !!!!
Jak jsem psala výše - nejefektivnější je používat nejkratší hody, navíc tím získáš i nejvíc dílčích odměn.
Bez jediného diamantu mám 10. lvl na všech šesti světech, které hraju.
A to eventy většinou ignoruji, nebo je hraji tak nějak levou zadní...
Chyba asi bude v tvém křečovitém způsobu hry, zkus se uvolnit a nebrat to tak vážně ;)
 

DeletedUser17617

Host
Přátelé tolikrát se tu o tom psalo že nejdelší kopy NEJSOU nejefektivnější !!!
s pokrokovým nebo ultimátním trenérem a volbou nejlepších hráčů ( to byli ti čtyřkoví a pětkoví ) se nechal udělat průměr 9,5 - 9,6 míče na yard
už teď ( bez výsledku lig ) mám jedno vylepšení navíc ...
dal jsem Dia jen za ultimátního trenéra ale nakonec to bylo zbytečné protože vylepšení za ligu nepotřebuji :)
 

Mrtvejmagor

Veterán
nejefektivnější je používat nejkratší hody
hráče za nejmenší počet míčů? já mám dojem že nejlevnější hráč je na denní speciál a na délku je pak nejdražší
teď jsem dojel ty nejdražší a mám všech 9 požadovaných vylepšení a to jsem použil jednou trenéra za 150dia a to jestli nespadnu ze stříbrné ligy tak mám ještě jedno
1580639713615.png
 

DeletedUser17617

Host
já mám dojem že nejlevnější hráč je na denní speciál a na délku je pak nejdražší
a proč si myslíš že s nejdražším hráčem dojdeš nejdál ?? :)
dal jsi Dia za trenéra - tzn. že jsi měl bonus i za kopy ( +1 yard za kop )
pomalí hráči Ti stojí nejméně míčů na yard a tak s nimi uděláš daleko víc kopů ( a za každý kop jsi dostal +1 yard navíc )
takže jednoduše - cca se stejným počtem míčů uděláš -
s pomalými hráči 35 - 40 kopů +35 - 40 yardů bonus
s rychlými hráči 20kopů + jen 20 yardů bonus
 
Nic moc.
Fajn nápad s trenéry.
Denní odměny většinou mizérie, navíc málokdy padly. Ale aspoň je co prodávat ve starožitnictví (nebo ve staropšenictví? :p )
Hraju na středního hráče, mám pokladnici na 10. levelu bez diamantů.
STřední hráč mi ze zkušenosti zajitsí všechna potřebná vylepšení, ale zase má menší šanci na denní speciál.

ještě že jsem si dnes ráno všim, že event dnes končí, jinak by mi propadly všechny míče :)

Celkově spíš nuda, ale žádný stres, takže takové malé zpestření + docela pěkná budova.
Už by to chtělo zase něco jiného.
 

DeletedUser12609

Host
Poprvé co se vývojáři uchýlili k vydírání. Nezaplatíš nedostaneš odměnu. Navýšení na 10. úroveň nešlo bez diamantů dostat. Tahle hra jde do kopru.
 

DeletedUser12609

Host
Na to že jsou tam nějací trenéři a že je musím použít na to abych měl odměnu mě nikterak hra neupozornila, takže jsem je nepoužil.
 
Nahoru