Diskuze o Forge Bowl 2021

d arvit

Odborník
Mě scházely 4 míče na kop, co by mě dostal do zlatý ligy. :-/
Cliffs of Gallipoli: Vtip byl v tom kopat jenom bronzový hráče na trenéra za diamanty. To byla nejvíc efektivní metoda pro cena/pohyb po hřišti. Za 450 dia (kopal jsem ve 3 dnech) bylo možný získat všechny upgrady na vinici.

mi povídej
ráno jsem vykopal zbytek a byl v s rezervou ve zlatě a ted koukám že jsem spadnul do stříbra - to je tak když si to jeden nepohlídá :p
naštěstí nejsou mezi zlatou a stříbrnou zas tak velký rozdíly..

ale co mě hodně zklamalo bylo že se neukázaly studánky :confused:
 

Smígl

Člen
Já dal všechny úkoly a denně vybíral míče. Jakto že jsem byl jen v bronzové. A naštvalo mě, že poslední den se nedostávají míče, protože kvůli tomu mám vinici jen lvl. 7 a kdyby se dávali míče i dnes tak bych měl ten lvl. 8. No nic ale ti 8 bodů co dává je dobré.
 
Ahoj, nevíte prosím, proč u terakotové vinice nefunguje přednostní motivace stejně jako u ostatních eventových budov? Za celý den mi ji nikdo nenamotivoval, přestože jsem měla motivací spoustu.
 
Možná to pořadí motivace teprve upraví, tak jak to udělali dodatečně s vlakem.
Jinak, kopal jsem jen zlaté hráče, vše na diamantového trenéra. Sedm vylepšení a osmá výběrovka k dobru mi padla ze stříbrné ligy, ve které jsem zůstal o necelých 100 bodů. Takže vinice full, ale stavit to nebudu. Není místo a nedává to procenta pro boj.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
přesně-kopat jen stříbrné na všechny uprgrady stačilo...trenér stačil ten co přidal yard(free) a mám asi vylepšení navíc...ta vinice je podle mně moc velká-i by se mi vešla s políčky,cestou atd...ale mrhat místem nechci....
 
Nahoru