Diskuze o Forge Bowl 2022

Klogg

Komentátor
Cílem příspěvku byla osvěta. To se zdařilo. Dávat sem "zmatky hráčů" je také dobrá zpětná vazba. Jak mám výše, FoE mě na něčem zmate pravidelně a pročítat si aktualizace několik let zpětně fakt asi nehrozí. Rada o ničem. Počítám, že shodně na to "vejrá" plno dalších hráčů, co sem přijdou a také sem nejdou číst aktualizace. Tak pardon, ale příště zase přijdu s další takovou prkotinou. :D
jo objevuješ Ameriku už po několikáté. První čti a pak se ptej. Nejdříve v cechu a když neví, tak zde... zbytečné zmatky pro ostatní, kdo to čtou. Jim to nic nového nedává.
 

Klogg

Komentátor
Stejne ty nove veci u starozitnika jsou palka. Me vadi spise,ze je tolik veci dle seznamu, a porad toci nekolik veci stale dokola. A napr. Guvernerova vila je jednou za tyden a mozna ani to ne. Ale most, lod atd. ur1. stale dokola. A nemusel by drazit zbozi a FB, to neni nic, co by se uz nedalo sehnat.

Asi uz neco pridali, videl jsem ted dvakrat vyberovku Vraniho hnizda.
ono to nemá být o tom, že si koupíš všechno po čem toužíš, ale musíš si vybrat podle svých priorit. Jako v životě, taky nemůžeš mít vše. Jinak by všichni měli 10-20x guvernerovu vilu, k čemu by to pak bylo? :)
 
ono to nemá být o tom, že si koupíš všechno po čem toužíš, ale musíš si vybrat podle svých priorit. Jako v životě, taky nemůžeš mít vše. Jinak by všichni měli 10-20x guvernerovu vilu, k čemu by to pak bylo? :)

ale to samozrejme,stejne na Guvernerovu nemam:)
spise mi slo o to,ze treba Namesti,Tresnova zahrada,Vystava umeni atd. tam skoro neni,ale toci prave jen Most,Lod atd. nekdy i to stejne po sobe
na tresnovou zahradu,ci vystavu umeni cekam i mesic, a to je tam spise ta Guvernerka nebo Blazinec,a to je pak ranec
 
Nahoru