Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

d arvit

Odborník
No 1,4 to není, musí se pravděpodobností násobit, jak jsi to napsal, ne místo toho dělit.
Ale výsledek dokonce ani 0,7 není (nemůžeš z dvojnásobku udělat hned 70 %, když ten základ padne vždycky), je to s Galaxií 0,85 [0,5 + 0,5*0,7].


1fb/4 pole - ale každý se počítá na 2 budovy a každá se násobí 0,7 šancí galaxie = 1,4 respektive 0,7fb/pole.

každopádně jak jsem psal, letos do toho ještě jdu, příští rok už ne a za 2 roky půjde do inventáře pokud nebude nějaké vylepšení (ale tomu nevěřim) takže nejvyšší čas pomalu začít šetřit uložení na tyhle ,,starý" řetězový eventovky
 

Dan 77

Veterán
No hele základní matematiku ti už asi jinak vysvětlit nemůžu :D

Jo - 0,25 FP na 1 pole
ale každý se počítá na 2 budovy
Jo - 0,5 FP na 1 pole
a každá se násobí
Jo - 1,0 FP na 1 pole, kdyby u Galaxie byla šance 100 %
0,7 šancí galaxie = 1,4 respektive 0,7fb/pole.
To je úplně špatně, 70 % šance na něco ti přece výslednou průměrnou produkci nezvedne o 42,85 % (z 1 na 1,4), ale naopak sníží, zbytek viz výše.

Anebo jsem nepochopil správně, co počítáš. Aspoň myslím, že šlo o efektivitu tratě leukoi (body/pole) včetně vlivu Galaxie se šancí 70 % na zdvojnásobení výroby toho 1 bodu (u obou konců hippodromu).
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Konec. Hloupé pocity. Sice 3x jen tak tak dotaženo, ale ve 2 světech mírný postup v lize, v 1 světě lístky na zápas vesměs proletěly komínem. O chlup mi tak utekla vyšší liga a odměny. Pokud hraji shodně 3 stejné události vedle sebe a mohu srovnávat, tak to vypadá, že nějaký hráč obdrží černého Petra a prohraje i kdyby se rozkrájel. Což na prostý generátor náhody nevypadá.
 
Nahoru