Diskuze o Fotbalovém poháru 2021

d arvit

Odborník
%, %, %
neni to nic divného - vše ti vysvětlil v tebou citovaném postu..
neni to tak že by byla 100% šance že v 10ti dnech získáš 1x dia - ale 10% šance že získáš ten den diamanty a pravděpodobně a tady zdůraznuji to PRAVDĚPODOBNĚ v 10ti dnech získáš 1x diamanty - ale stejně tak je možné že ti za 10 týdnů nepadnou ani jednou nebo že ti během 10ti dnů padnou 10x..

ale každopádně je nesmysl se u % s takhle malou šancí ohánět argumenty pár kusů studánek v průběhu pár týdnů.

je to jednoduché - čim méně máš studánek tim delší časovou osu potřebuješ pro relevantnější statistiku (a to opravdu neznamená pár týdnů - při tomhle množství bych nešel pod roky dat)
 

Tomas 0482

Psavec
Když už se tu probírají procenta, tak se musím pochlubit jaké mám štěstí. :) Dával jsem boje vždy tak, aby byla šance 50-60 % na výhru a zatím držím linii proher dlouhou 12 zápasů. Příjde mi to strašně vtipný a trochu mě mrzí, že nemám takové štěstí i při zisku denního speciálu, ale hlavní budovu stejně nechci, takže je mi jedno, jestli u starožitníka střelím 9 nebo 10 levelů. Jdu čistě po denních speciálech a to je stejně lepší v tréninkové části.
 

RTV4

Psavec
Hraji turnaje a ejhle.... mám šanci výhru 96% ku 4% prohry a stejně prohraji. Není to nějaké divné? Když už to ovlivňuje počítač, tak by to mělo mít trochu logiky ne? :D. A to není poprvé...
Podobně se to stává i mě, už několikrát, musím říct že v turnaji mám extra smůlu, ale v tréningu mám zase až moc vysoké štěstí. :D
Vyhraji denní speciál 5x za 1 den, který ani nechci, protože je z minulého roku tohoto eventuálně, který jsem nehrál a na který je hodně nízká šance... :D
 

Thesseus

Znalec
Jen malé varování pro všechny - nedoporučuju kupovat karty hráčů, pokud nechte být úplně mezi top ale jen si přilepšit. V podstatě to není možné, protože se stane akorát to, že se vám budou generovat o to silnější soupeři o kolik váš tým posílil. Je to úplně k ničemu. Řešil jsem to minulý rok, že si myslím, že jde o podvod a stojím si zatím, že to tak je. Protože hráč logicky očekává relativní posilnění, nikoliv že úplně stejně vyrostou i soupeři. Podle mě si INNO a hlavně hráči zaslouží abych o tom informoval :)
Pokud je tato vlastnost (nikoliv chyba! :) ) již z minulého roku opravená, rád vezmu varování zpět ale nemyslím si to. Ještě dodám, že to nejspíš nebylo od tvůrců myšleno jako cílený podvod a je to jen nedomyšlený nerozlišený algoritmus pro kartičky získané standartní cestou a nakoupené premiově.
 
Naposledy upraveno:

Anti Bílý

Psavec
Tam se ale jasně píše, že posílením týmu budeš získávat více bodů do žebříčku - to platí.
Také se píše, že poražením silnějšího soupeře získáš vyšší odměny - tzn. vždy ve výběru soupeře by měl být jeden silnější, aby sis mohl vybrat.
No a více bodů do žebříčku je jasná možnost dostat se do vyšší ligy a získat něco lepšího za odměnu :)
 

Svatej

Legenda
Počkej počkej... To se jako snažíš naznačit, že existuje způsob, jak mít v tuhle chvíli tisíce bodů bez dia? :D :eek: o_O
 

RTV4

Psavec
Mám otázku, bude příští rok také možné získat další vylepšení Hippodromu?
Bude mi k něčemu, když jsem to vyhrál až tento rok?
Minulý rok jsem tento event nehrál, ale tento rok jsem získal nějaké části.
 

Roginel

Komentátor
no já jsem zase slyšel jeden nepodložený hoax, že pokud koupíš za real cash, tak ta statistika výher najednou bude sedět .. ale jak říkám je to styl jedna tetka povídala .. nejsem schopen a nechci ověřovat platnost
 

Thesseus

Znalec
RTV4: Ano, nejspíš to půjde ale ten první event to vždy jde o hodně rychleji protže ve všechny další už to bude jen jako denní odmněna. To znamená 1) že na nasbírání celé sady vynaložíš daleko větší úsilí 2) v denních odměnách mohou být lepší věci a na tuto se pak vykašleš 3) všechny eventovky zastarávají a vzhledem k tomu, že tato není z těch nejsilnějších, tak už za rok nebude nic moc.

Roginel: koupil jsem minulý rok a bylo to pořád stejně zhulené :D Ono to ale v globálu nejspíš sedí, jen to třeba chodí divně za sebou. Již dvakrát jsme proslulou INNO náhodu v této hře ověřovali se spoluhráčem na stovkách pokusů už nevím čeho a k našemu překvapení, to v součtu velkého množství pokusů vyšlo opravdu přesně tak, jak psali procenta. Tím neříkám, že občas si to INNO neohne trochu víc byznysově jko například mám podezření na startu Ostrova, kdy body padaly tak, že mi málem utrhly lištu, kdežto teď - fáze utažení kouhoutků protože diamanty už přitekly :)
 

DeletedUser

Host
Musím pochválit vývojáře, že nechali Náměstí vítězů až na den, kdy člověk dostane odměnu za 43 splněných úkolů.
 
Nahoru