Diskuze o Halloweenu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Tomas 0482

Psavec
Event, jako takový, je fajn a libí se mi, ale upřímě mě docela vadí, že nejpíš nezískám ani jednu odměnu knihovníka a to jsem chtěl toho avatara. První čtyři knihy mám alespoň 8x, ale z druhé čtveřice mám jen dvě knihy po jedné a ty další dvě ani jednou. Myslel jsem, že to nastaví trochu rozumě i pro hráče, co do toho nedávají diamanty, to sráží samotný event dost dolů. :(:(
 

jaromires

Dopisovatel
Event, jako takový, je fajn a libí se mi, ale upřímě mě docela vadí, že nejpíš nezískám ani jednu odměnu knihovníka a to jsem chtěl toho avatara. První čtyři knihy mám alespoň 8x, ale z druhé čtveřice mám jen dvě knihy po jedné a ty další dvě ani jednou. Myslel jsem, že to nastaví trochu rozumě i pro hráče, co do toho nedávají diamanty, to sráží samotný event dost dolů. :(:(
Tak avatar můžeš najít i pod pavučinami nebo splněním úkolů v řadě při získavání sladkostí ne:)i bez investice diamantů přeci:)
 

Dědeq

Znalec
Tak avatar můžeš najít i pod pavučinami nebo splněním úkolů v řadě při získavání sladkostí
Avatar druida smrti za regálem nenajdeš, je součástí knihovníkovy odměny.
Myslel jsem, že to nastaví trochu rozumě i pro hráče, co do toho nedávají diamanty... ...a to jsem chtěl toho avatara
Znám dost lidí, kteří už nosí avatara druida skoro týden, a diamanty do toho určitě nedali. Já jsem na tom s knihami podobně jako ty. Ale zkusím tě uklidnit: dívej se na to pozitivně, vždycky, když Inno vydá trochu lepší nové avatary, člověk si připadá jako ve strašidelném zrcadlovém bludišti: všude vidí stejné tváře (ta strašidelnost spočívá v tom, že ta tvář není jeho).
 

Tomas 0482

Psavec
Ale zkusím tě uklidnit: dívej se na to pozitivně, vždycky, když Inno vydá trochu lepší nové avatary, člověk si připadá jako ve strašidelném zrcadlovém bludišti: všude vidí stejné tváře

To máš pravdu, jsou lidi, kteří už toho druida mají, takže u mě pomalu ztrácí na vyjimečnosti. Mám rád avatary, které má minimum lidí. Do ted jsem měl fotbalového fanouška, který byl za jedno kolo zlaté ligy a v mém okolí ho nikdo neměl, tak jsem doufal, že s druidem to bude podobné, protože avatary za 29. a 30. úkol má momentálně skoro každý :) i já :D, ale očividně není tak vzácný :(.

fmash- vylepšil jsi mi náladu, stačí se nad tím trochu zamyslet, díky ;)
 

Dan 77

Veterán
Já sice odměnu knihovníka už pravděpodobně nezískám, když mi padají furt ty samý knihy dokola a skoro všechny sladkosti jsem už utratil, ale i tak dostanu Opuštěný blázinec v pohodě na maximum, takže vlastně vůbec o nic nejde.
 

Tomas 0482

Psavec
Jo to je další věc, už budu mít jen jednu sadu nářadí a potřebuji 13 těch zelených lahví, takže to taky není jistý, jak jsem šel jen po knihách a zobrazoval prakticky každé políčko.
 

Tomas 0482

Psavec
Zásadní chyba v každém podobném eventu. Zpravidla to chodí tak, že buď člověk chce odměny kolem, nebo hlavní cenu.

To je mi bohužel jasný, ale tak trochu jsem čekal, že všech 8 knih nasbírám rychle, když po prvních 3 dnech už byli lidi se všemi knihami. já čekal na nějakou lepší speciálku, tak jsem ještě v té době nic neutratil i když jsem už měl hlavní úkolovou řadu hotovou. :(
 

Dan 77

Veterán
Zásadní chyba v každém podobném eventu. Zpravidla to chodí tak, že buď člověk chce odměny kolem, nebo hlavní cenu.
Tedy když si odmyslím použití diamantů.
Za mě nesouhlas. V archeologickém eventu jsem odkryl skoro každý čtverec písku, v tomto eventu skoro každý čtverec pavučinových uliček, přesto mám Světový veletrh (a brzy i Opuštěný blázinec) na maximum, nářadí na to prostě vystačilo.
 

Dan 77

Veterán
Pravda, tak jsem si resp. na téměř každé buď posvítil nebo v případě odměny v něm ho i kompletně odkryl. Je logický, že nebudu odstraňovat písek / pavučinu ze čtverce, kde už je jistý, že tam nic nebude.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru