Diskuze o Halloweenu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17617

Host
Je to celkem zajímavé :)
dělám 17. knihu a bohužel zatím všechny jen z horní řady ( ty obyčejné )
 

Dědeq

Znalec
peklo s plněním knižních úkolových řad přijde až vypustí temnou bránu jako denní odměnu
Proč? Dobře se prodává u vetešníka, ale je i jiný důvod? Každopádně u mě situace trvá i po utracení cca 1,5 k sladkostí za šanci na síně (získáno 7). Ani jedna vzácná kniha, jen hodně obyčejných.
 

Dědeq

Znalec
Když jich máš víc, je lepší poměr pole/body.
No to sice ano, taky jsem ji měl, ale už jsem ji dávno prodal. Koho dnes zajímají 3 body na 9 čtverců :D

Další zajímavost k úkolům je, že když si člověk zvolí úkol posbírat několik příhod kolem města, jako zázrakem se objeví tak 3 za den, neboli zlomek obvyklého množství. Nepomáhají restarty, přechod z mobilu na PC... Zkoušel jsem dvakrát a můj syn na tom byl stejně. Což mi nepřijde moc jako náhoda.
 

dudasek

Znalec
Panáčkovi není temná brána dost dobrá? :D:p
3fp na 9 polí fakt překonáno...budu teď jednu bránu sklízet,abych postavil další N.dodžó lvl 5 se ziskem 4fp+5zboží+vojcl...

edit:když jsem jí uklízel hlásilo mi to úbytek obyvatel...každopádně nedostatkem lidiček netrpím,takže už tam místo brány stojí další chaloupka...
 
Naposledy upraveno:

jaromires

Dopisovatel
Kdyby se ty knihy dali prodávat nebo aspon darovat hráčům kteří je chtějí ( snad se tací najdou?? ).:rolleyes:Já je nesbírám a to mi padají jako na běžícím pásu všechny možné z obou řad většinou z pavučin jen.:rolleyes:Občas padne i nářadí, dýně, nebo flakonek zeleného absinthu.:rolleyes:Ale najít některý z těch Avatarů pod pavučinou je snad nemožné, nebo ste už někdo nějaký ten Avatar našli:rolleyes:??
 

Svatej

Legenda
Proč? Dobře se prodává u vetešníka, ale je i jiný důvod? Každopádně u mě situace trvá i po utracení cca 1,5 k sladkostí za šanci na síně (získáno 7). Ani jedna vzácná kniha, jen hodně obyčejných.
Je to asi nejlepší věc co v tomhle eventu je jako denní odměna. Ergo, budu utrácet až přijde.;)
Koho dnes zajímají 3 body na 9 čtverců :D
Mě.
Howgh. :p:D
 

Dědeq

Znalec
Jak říkám, brána se dobře prodává za šutry :)
Mám 10 jackových kapliček, pár od každé další knihy z horní poličky, ale pořád žádnou z těch lepších.
Stejně je samozřejmě plním, jsou z toho sladkosti, ale tu knihovníkovu odměnu bych bral.
Avatary jsem nějaké nasbíral.
 

dudasek

Znalec
mě zase chybí ta knížka s dýňovou kapličkou...ostatních mám povícero,ale tuto míjím...avatárky jsem nepotkal...
 

DeletedUser3903

Host
Tak nevím, utratil jsem úplně všechny cukrátka, co jsem do dneška mohl mít a dostal se co nejdál to šlo. Mám 6 temných bran, což beru jako úspěch, ale nenašel jsem žádného avatara a z těch 3 vzázných knih mám jen jednu stříbrnou. 2 mi stále chybí, těch tuctovek mám několik. Tak kdo ví?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Taky jsem čekal na temné brány, jako náhrada za svatyně je to paráda - šetří místo i motivačky. Zároveň u starožitníka cosi stojí. Je pěkné, že děláte ramena, ale jen málo lidí má město plné efektivnějších budov než 1FP na 3 pole... Bohužel jich padlo "jen" 5. V archeologii jsem měl na daily větší štěstí. Ale zase hlavní eventovka jistá a od všech knih mám minimálně po 2. Co bych se chtěl zeptat, tu odměnu knihovníka dostanu pokaždé, když dojedu všechny knihy nebo jen napoprvé? Pokud jen napoprvé, tak nevím jak je možné získat 2 hlavní eventovky bez dia, to by člověk musel být fakt dítě štěstiny a sedět u toho 24/7 :-D Úkoly "vyměň u starožitníka" nebo "posbírej x náhodných událostí" vítám. Konečně nějaká změna, herně to dává smysl a hlavně high endeři ten druhý typ úkolu neobejdou (pokud není alternativa), tak si pěkně připomenou jaké to je (a pak tu budou brečet, že? :-D)
 

d arvit

Odborník
tak to jsi klikař
taky od začátku eventu šetřim a čekám na brány a nakonec dostanu 3 a ještě nenajdu ani zlatou knihu, netušim jak mě tohle má motivovat k tomu abych šel utrácet a investoval dalšícch 10-20k dia k druhýmu blázinci..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru