Diskuze o Halloweenu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
tak takhle nějak padají knihy
CaqV.png
velmi malej vzorek ale vypadá to +- stejně jako pravděpodobnost u plánků na VB. (k počtu si u každé knihy připočtěte +2 za 1 vyřešenou a jednu téměř vyřešenou sadu.)
 

Joxer

Psavec
..počkám si na renovačky.
Taky si na ně počkám. Zatím jsem neutratil jediný cucátko.. čekám :cool:
Panáčkovi není temná brána dost dobrá? :D:p
Je to asi nejlepší věc co v tomhle eventu je jako denní odměna. Ergo, budu utrácet až přijde.;)
Kdyby byla jako denní odměna antirenovačka, tak by ti temná brána taky nebyla dobrá :D
 

d arvit

Odborník
Proč? Dobře se prodává u vetešníka, ale je i jiný důvod?
3fp na 9 polí fakt překonáno...budu teď jednu bránu sklízet,abych postavil další N.dodžó lvl 5 se ziskem 4fp+5zboží+vojcl...

silný tvrzení, zvlášt v době kdy každý (snad kromě Lordfrundona) má město zapráskaný terasama nebo svatyněma..
ale já to chápu, je lepší 1 FB ze 4 polí nebo dokonce 5fb ze 30ti.. :rolleyes:
Edit: co všichni s těma renovačkama děláte že je pořád potřebujete??
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Tak mám od všech obyčejných knih (první řada) 6-9 kopií a úkolové řady s tím spojené dodělané skoro v plném počtu. Jednu stříbrnou mám 2× a další 1×. Chybí mi jedna stříbrná vlevo a zlatá. Pravděpodobně odměnu knihovníka nedostanu. :)

A avatar teda pod pavučinou žádný, ale stejně nehodlám měnit avatar, tak co. :) To bude asi tím, že mám za sebou všechny halloweenské eventy, takže už všechny avatary v nabídce dávno mám...

Renovačky se třeba mně budou hodit, až vyjde Kolonizace Ceres... furt je jich málo.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Tak tenhle avatar samozřejmě jako jediný vůbec nemám, když ho lze zatím získat pouze v rámci odměny knihovníka. :D A nemám žádnou kompletní sadu knih, takže asi tak.
V oznámení o eventu se píše, že pod pavučinou lze získat staré halloweenské avatary, tj. z minulých halloweenských eventů. ;) Ale sběratel avatarů nejsem.
 

Dědeq

Znalec
silný tvrzení, zvlášt v době kdy každý (snad kromě Lordfrundona) má město zapráskaný terasama nebo svatyněma..
Moje priorita jsou momentálně síně (a útok), a terasy nepotřebují motivaci, takže jich taky ještě 10 mám, navíc jsou to dílny. Krom toho jestli mám denně o 10 bodů z města víc nebo míň je mi celkem jedno, arc dává stovky denně. A dřív (spíš než později) stejně bude město plný eventovek, který mají lepší poměr než 1/3.

Co se renovaček týče, anžto jsem v ledu, surkové eventovky nechávám na budce, případně na starých dobách, aby mi bezpracně přistálo pár starších surek kvůli cechu, netlačím na pilu. Renovačky používám už skoro výhradně na síně. A nejsem endgame hráč, takže se hodí :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak avataru jsem taky moc nenašel, jednu avatarku, což asi je spíš chyba, když normálně jsem dříve získal avatar Zombie, tak teď mám i Zombici.
Knížky taky nemám všechny snad ještě to padne a misto 20ti knih které nepotřebuju dostanu tu správnou, ale jinak ten event hodnotím pozitivně.
Odměna konecna je celkem fajn.
 

Dědeq

Znalec
Event jako celek zatím taky chválím, a ty knihy tomu dodávají trochu šťávu, pokud nějaké padnou, člověka to má k plnění úkolů.
 

traktorista

Odborník
Krom toho jestli mám denně o 10 bodů z města víc nebo míň je mi celkem jedno, arc dává stovky denně. A dřív (spíš než později) stejně bude město plný eventovek, který mají lepší poměr než 1/3.

A tak to je o stylu jakým hraješ. Mě třeba na hře nebaví motivování a nahazování. Plus vikingové ani japonci. Tudíž je beru.
 

dudasek

Znalec
tak měním názor na temnou bránu-ona je lepší než podzimní mlýn :(
ohledně knih dnes mi došla poslední běžná,tak budu mít alespoň 1 komplet:1,3,5,5,2,2,2,1(+5 aktivně rozečtených).
 

Dědeq

Znalec
Kde berete informaci, kolik kterých knih jste udělali? Já to vím pouze u té první, protože se mi za její splnění hromadí kapličky. To si to někam píšete, nebo je to někde vidět?
 

Dědeq

Znalec
když dokončíš komplet všechny knihy a vybereš odměnu tak se to ten komplet odečte. Prostě tam bydlíš jen aktuální dokončení, ne ty co už si vybral za odměnu
Ničemu z tvé řeči nerozumím, občane, nejsi opilý? :)

Když mám nepřečtené knihy, které ani nejsou otevřené, je tam u nich uvedeno číslo.
Když mám všechny hotové, číslo tam není, ale počet dokončených mi to ukáže (na PC, mobil jsem nekoukal) po najetí kursorem, jak už teď díky traktoristovi vím.
O jakém odečítání mluvíš, a jaký je rozdíl mezi dokončenou knihou a knihou, za kterou jsem si vybral odměnu?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru