Diskuze o Halloweenu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3903

Host
Tak myslím že jsem ten nejnešťastnější hráč tohoto eventu napříč mutacemi. Mám utraceno vše co šlo získat, získáno vše co šlo získat, mám 8 speciálek, všechno OK...
Ale nemám ani jediný avatar a nemám ani tu nejvzácnější knihu a tím pádem ani tu knihovnickou odměnu. Tohle je fakt smůla :mad:
 

dudasek

Znalec
já včera našel pod pavučinou tu poslední upírku-"knihovnici" jsem dostal za první serii dočtených knih- a prý se odměna krom avataru opakuje....blázinec bude po dokončení nejvýš+druhý si počká v invu možná s jedním upgradem...uvidíme,jak dopadnu...také čekám na zlatou knihu na druhý odpal-prozatím plním zbylé:2 rozečtené a dokončených 3,6,9,10,1,2,2,0
 

DeletedUser3903

Host
Jak říkám, já to musím mít rozbitý, asi nějaká chyba u INNO. Protože udělat vše, dojít si pro druhou budovu a nemít ani toho blbého avatara, a že jich je, je už prakticky nepravděpodobné o_O
 
Tak event, který bych pracovně nazval ,,vynalož, zaplať, kup" je takřka u konce. Jak jsem vždy rýpal, tak tento event se mi považte i líbil, jak co do hratelnosti, tak i cen. Ovšem výtka ohledně procent zůstává nezměněna. I přesto jsem si přišel na několik výběrových sad hřbitova, temných bran, černých věží, kapliček, snad jen těch upgradů opuštěného úkrytu mohlo být více, než šest. Mám našlápnuto k sedmému, snad se povede. Event se pro mě smrskl vlastně na dvakrát dva dny, kdy se objevila černá věž potažmo ona brána, to jsem vždy využil valnou většinu pracovních nástrojů. Zbytek jsem dělal knížky a tady bych fakt pro příště uvítal, aby ono ,,vynaložení, zaplacení, koupení" mohlo být v souběhu. Aby z toho nebyla pro hráče ,,žebrota, bankrot, chudoba". Koneckonců souběžně lze plnit výrobní cykly, utrácet FB, stálo by to za úvahu. Ovšem ve výsledku mě ztráta kladívek či mincí nemrzí, cením si spíše FB a surovin. Jde spíše o to, že při tak zběsilém tempu utrácení prostě člověk přijde na buben. No tak nyní již dotáhnout na každém hraném serveru do konce řadu lahviček a získat další upgrade opuštěného úkrytu, kdyby to snad i vyšlo tak na dvou zbylých serverech získat toho pěkného avatara nemrtvého krále a je po všem. Překvapivě nebudu psát ,,zaplaťbůh" neboť tento event byl svou hratelností pěkný.
 
Holt asi nebudu ten velký hráč, co už. Jestli jsem to někde o sobě psal, tak prosím citaci ;).
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
mě štvou ty knížky:druhou vzácnou asi už nenajdu...avatar jen ženskou,ale líbilo se mi to..úkryty mám 2,jeden na max+jeden "up" mi zbude za dokončení...

co velkých hráčů si drží podzimní mlýny a ony jsou horší,než temná brána.... :))
 

Mrtvejmagor

Veterán
co velkých hráčů si drží podzimní mlýny a ony jsou horší,než temná brána
Temná brána - JEN populace, mince a 3FB na 3x3
Barevný podzimní mlýn - populace, mince, zásoby, medaile, 3FB, 5zboží na 3x3
Vodní podzimní mlýn - populace, mince, zásoby, medaile, 1FB, 10zboží na 3x3
Slunečnicový podzimní mlýn - populace, mince, zásoby, medaile, 2FB, 7zboží na 3x3

Takže stejnak přijde Barevný podzimní mlýn, z těchto 4 budov, nejlepší
 

Dan 77

Veterán
co velkých hráčů si drží podzimní mlýny a ony jsou horší,než temná brána.... :))
V čem jsou horší??

A 0,33 FP na políčko je nadprůměr - průměr je tak svatyně znalostí, která navíc ale potřebuje více motivací (je malá), takže už prostě není terno jako dřív.

Ale klidně se temných bran, podzimních mlýnů, památníků hrdinů apod. zbavujte dřív než svatyň a terasovitých farem, a přitom prahněte po nejvyšší úrovni lodi a moštárny - mně to vlastně může být úplně ukradený. ;) :D
 

Svatej

Legenda
Ale klidně se temných bran, podzimních mlýnů, památníků hrdinů apod. zbavujte dřív než svatyň
Zrovna dneska jsem se dvou temných bran zbavil na úkor kompletního setu třešňové zahrady lvl2. :D
A proč jsem místo toho radši nesmazal svatyně? Protože svatyně se líp umisťují než větší brány. Zaplácávám s nima mezery. ;) Aktuálně jich mám "jen" 13 a pokud mi z ničeho nic do klína nespadne 13 runovejch kamenů na 5 lvl, tak na těch místech zůstanou. ;)
 

Dan 77

Veterán
Zrovna dneska jsem se dvou temných bran zbavil na úkor kompletního setu třešňové zahrady lvl2. :D
A proč jsem místo toho radši nesmazal svatyně? Protože svatyně se líp umisťují než větší brány. Zaplácávám s nima mezery. ;) Aktuálně jich mám "jen" 13 a pokud mi z ničeho nic do klína nespadne 13 runovejch kamenů na 5 lvl, tak na těch místech zůstanou. ;)
Třešňová zahrada je zas dobrá, sice ne taková efektivita počet FP/políčko, ale ty bonusy k tomu... a nepotřebuješ na to motivace.
Jo těch svatyň už máš jen pár, jak jsi jich dosud dost vyboural. Samozřejmě mají docela kompaktní rozměr.
 
Pěkný event, až na mojí smutnou bilanci knih... 8 / 5 / 11 / 7 / 1 / 0 / 2 / 0 Takže odměna knihovníka mě pěkně minula... Škoda, že zde není nějaká pohyblivá pravděpodobnost, že když člověk má 30 obyč knih, tak vzroste šance že padne nějaká vzácnější... Jinak pěkný event.
 

d arvit

Odborník
tak se připojim k ostatním, event jsem dodělal na několika světech, všude blázinec na max a zlatou knihu jsem viděl 2x, obě na jedné farmičce kde mi zase nepadly další vzácné knihy, portrétů bylo dost.
Pomalu se přiklánim k názoru že ty % v denních jsou opravdu malé (nebo padaji jak chtěji) získat 5x denní odměnu z celého eventu byl takřka nadlidský úkol a to na všech světech..

a dále bych vyjádřil docela velké znepokojení s výší bonusů u eventových odměn, nevim kam s tim směřují, ale šíleně znehodnocují všechny komodity..
že zlato, zdroje i medaile jsou bezcenné jsme si dávno zvykli, že do stejné kategorie zařadili suroviny - ok na konci výzkumu a mapy už se jenom hromadí, ale že k tomu ted ničí i útočné % je docela síla.. už i mě je to docela trapné..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru