Diskuze o jarní události 2020

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Kalendářní jaro už nám začalo, venku by to sice mohlo být lepší, ale ve Forge of Empires si ho už za pár dnů začneme učívat plnými doušky.
Těšíte se na letoší jaro jak venku tak ve hře? Máte otázky či komentáře?
 

Raad

Nováček
Ahoj , hlavni odměna této klikačky ::: sice útočný bonus ALE pro OBRANOU armádu ............ to ještě někdo řeší ?????????
 

dudasek

Znalec
4*6(oprava) je teda stejně dost,ale když někdo do města plácne Dealský hrad a není mu líto kostiček přidá mu to pár zboží a bodíků...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17617

Host
Je pro přeskákání rybníka za co nejmíň luceren výhodnější vybírat nejlevnější nebo nejdražší zvířata?-Děkuji za odpověď.
vyděl počet luceren jednotlivého zvířete počtem skoků které udělá a vyjde ti efektivita
obecně platí že nejlepší v tomto směru jsou - stříbrná pak zlatá - když nepůjde jinak - tak bronzová zvířata
 

Aquarius

Turista
vyděl počet luceren jednotlivého zvířete počtem skoků které udělá a vyjde ti efektivita
obecně platí že nejlepší v tomto směru jsou - stříbrná pak zlatá - když nepůjde jinak - tak bronzová zvířata
A kde vidíš ten počet skoku? U forge bowlu to byly yardy, ale tady nevidím kde to spočítat...
 

Tomas 0482

Psavec
ta animace je fakt k vsteku a letos to ještě navíc nejde přeskočit kliknutím vedle, takže musím čekat, až úplně vyjede to okno s odměnou a zaktivní se křížek (mobilní verze)

A chtěl jsem se zeptat, jestli letos budou nějaký třešně po mapě? Mám 22 úkolů hotových a neviděl jsem ani jeden strom a pokud vím, tak za každý úkol byl loni jeden strom plus za první přihlášení ten den byl taky jeden.

Pokud stromy mají fungovat, tak chci svých zasloužených 24 stromů :D Pak mi vzniká díra v rozpočtu, tedy spíš se mi snižuje počet luceren, za které můžu koupit origami.
 

DeletedUser17617

Host
lucerny dostaneš každý den za přihlášení
za splnění úkolu dostaneš to co máš dostat ( za hlavní úkoly 60 luceren / za denní úkoly 100 / později 130 luceren )
v rámci událostí okolo města občas padne třešeň ( já dnes dostal 50 / 3 / 20 luceren )
 

Dan 77

Veterán
Nejlepší je to podle odměn které ta zvířata nabízí. :)
Ne ne. No a pokud si to budeš přepočítávat na nejlevnější % šanci na denní speciálku, tak máš k tomu i jistotu, že bez dia nezískáš hlavní cenu (most) na max - takže důležité si vybrat. No ale ono ani pokud to budeš přepočítávat na co nejlevněji uraženou vzdálenost (aby lucerny vyšly na co nejvíc rybníků a vylepšení), tak nemáš hlavní cenu na max vůbec jistou - a to se vyplatí! :) Zkrátka si musíme zvyknout, že od teď už nás vývojáři zkouší čím dál víc a F2P hra to asi už nebude.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru