Diskuze o letní události 2020

Kayro

Znalec
Tak pri porovnani ziskatelnych iontaku o proti dublonum musi byt dublony v prihodach nesmirne vzacne.
 

Martel I

Turista
Koukal jsem na fandomu na denní úkol č8 - „Ve výrobní budově dokončete jednodenní produkci několik (4 - 24) krát“ ...to je vtip, ne ? Už tady měly jednu chybu tak tady asi taky bo na jiným seznamu je že se má dokončit 4hodinová produkce .
 

rycco27

Dopisovatel
Já nenašel žádný. Dají se vůbec získat všechna rozšíření bez kupování dublonů za diamanty? Mám dojem že ne.
 

dudasek

Znalec
příhody sklízím každý den,ale dublon jsem našel jen 1...

jinak kolo štěstí mi přeje:5*sada vraního hnízda a 2*guvernerova vila...doufám,že se mi povede alespoň ta první na max-moc tomu nevěřím..půjde to za kompasy vůbec dodělat bez potíží,nebo tu bude chtít doplatit?
 

Dan 77

Veterán
Jedno vylepšení bude chybět, pokud nebude velké štěstí na dublony z příhod, já mám třeba zatím velkou smůlu. :) Nejspíš mi bude chybět 10-15 dublonů.

Srovnání letošního a loňského letního eventu podle Wikia:
- léto 2019: Vraní hnízdo s 8 úrovněmi (vyšlo jen tak tak), k dispozici 101 dublonů + příhody + email,
- léto 2020: Guvernérova vila s 9 úrovněmi, k dispozici 111 dublonů + příhody + email,
- 10 dublonů navíc nezalepí 40 skoků na mapě pokladů.

No aspoň že útočný bonus není pouze na poslední úrovni, takže je tam rozdíl pár %, 2 FP, 1 jednotka a 5 zboží, pokud nebudu chtít zaplatit 990-1750 dia.
 
Naposledy upraveno:

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Tak pokud počítáme průměr 2 skoky na 1 kompas, tak 111 dublonů by mělo stačit na max úroveň. Pro potřebná vylepšení musíš 11x dokončit mapu.
 

Dan 77

Veterán
9 úrovní, z toho 3 v úkolové řadě, zbývá 6, což je skutečně 11 map. Ale průměr podle mě není 2 skoky na 1 kompas, protože 3 skoky jsou vzácnější, je tam 1-2-3-2-1, což činí v aritmetickém průměru 1,8 skoků na 1 kompas...
To jest dokončit mapu jenom 10×.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8622

Host
no jo,ale to by se ty odměny na konci mapy musely točit tak aby padlo vylepšení..pokud mi budou padat ptákoviny,nikdy to nedám dohromady..zbývá celkem 46 skoků a pochybuji,že mi to vyjde((
 
Já nenašel žádný. Dají se vůbec získat všechna rozšíření bez kupování dublonů za diamanty? Mám dojem že ne.

Ahoj, nevidím, že ti někdo odpověděl. Od jistého úkolu dostáváte za mise 2 dublony, to znamená, že dovedete nasbírat dost na to získat vilu na max.

Lehce si analyzujeme:

1) Potřebujeme udělat vilu na level 9,
2) Po splnění všech úloh je potřeba ještě 6 sad z mapy
3) Tyto sady získáme na 1 3 5 7 9 11 splnění mapy.
4) Mapa obsahuje 20 políček

5) Po zkombinování znalostí 3 a 4 víme, že potřebujeme 220 kroků mapy.

Nyní pokud se denně přihlásíme, splníme všechny mise a NEnalezneme ani jeden dublon v okolí města, víme toto:

6) Celkem získáme 111 Dublonů (posledních 13 misí jde po dovu Dublonech za misi)
7) Na kompase jsou pole 1 2 3 2 1 to je průměrně 1,8 kroku na minci (Tento bod se nedá brát doslovně).

8) Spoj si nyní hodnoty 1,8 a 111 vyjde ti sice 199,8 tedy 200 ale je jasné, že ti nebudou padat hodnoty takto nízké, pokud by ti za každý dublon padla hodnota 2 poté máš 222 kroků na mapě.

9) Přestože ti příjde, že nepadají trojky, možná je to jen dočasné, občas mne padnou za sebou 4 hodnoty III, jindy zas třeba 6 hodnot I pak zas pár hodnot II.
Střídá se to, ale vyjít by ti to mělo. Snaž se sbírat incidenty, protože i ten jeden dublon z incidentů ti může pomoct, pokud by jsi potřeboval udělat poslendí krok, i když po větší matematické analýze by jsi jej potřebovat neměl.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Díky Drone za analýzu ! Mohu potvrdit že normálně padají i trojky, měl jsem už dvě trojky a tři dvojky za sebou, takže se to rychle sune k cíli
;)
 

rycco27

Dopisovatel
No nevím. Přestávám věřit že to vyjde. Nechápu jednu věc. Už podruhé jsem narazil v kole štěstí na Guvernérovu vilu úrověn 1. Proč to tam dávají když je problém získat všechna rozšíření. Měl jste tam někdy někdo vylepšení?
 

DeletedUser8622

Host
jj,analýza sice hezká,ale praxe je zcela jiná,alespoň u mně..já už mám asi tak rok dojem,že hraji úplně jinou hru.((
dia jsem asi z 50-ti studní(dalších zhruba 50 jsem prodal) neviděl pomalu od začátku covidí pandemie..zato pikačoviny mi padají neustále..k čemu je mi hromada palem,kontiků,pár army, a 10% podpory nebo navýšení..u vetešníka za to je houbeles..už jsem dva světy zrušil a mám pocit,že další budou následovat..(
 
Já si nestěžuji. Zatím jsem postavil 3 strážní věže 2.lvl a a v inventáři nasbírané 4 části hnízda. A 16 dublonů mám kredit a čekám až se na kole objeví něco zajímavého.
A pokud mi pár dublonů pochybí, tak rád dokoupím. Jen z expedice poslední dobou padne tak 300 diamantů.
A kdyby diamanty ve hře nebyly, rád jim nějakou korunu pustím, zadarmo by žádná hra dlouho neexistovala, možná tak na slepou bábu.
 
Nahoru