Diskuze o Mughalské říši

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Ve Forge of Empires budeme mít možnost navštívit další z historických kultur. Tentokrát to bude velkolepá Mughalská říše. Znali jste tuto kulturu dříve než od nás? Těšíte se?
 

Daniel V.

Psavec
Mughalský chrám
Mughalský chrám je nádherná vylepšitelná budova 4x4 s 6 úrovněmi! Po dosažení 6. úrovně vám tato budova bude poskytovat mince, výzkumné body, náhodné zboží a zásoby.

Na 6. úrovni poskytuje:
  • mince
  • +30 bodů výzkumu
  • při motivaci:
    • +15 náhodného zboží
    • zásoby
30??? A velikost pouze 4x4? No tak to je nejlepší budova v osadách.
 

Gorwor

Dopisovatel
Jenže nedává nic do boje, ani jednotky... Královské lázně dávají sice jen 12, ale zase 10 jednotek každý den navíc... Když si vezmu, kolik času zabere dojet osadu, tak to na mě zas takový dojem nedělá... Ale každého věc samozřejmě.
 

d arvit

Odborník
galaxie hoši, galaxie, potom je to úplně topovka, % jdou sehnat v každém eventu a 4x4 jde vždycky někam narvat, z těch minaretů už tolik nadšený nejsem, to už je ted průměr, naštěstí jsem našel ve městě pár svatyň lvl2 takže je za co je vyměnit
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Momentálně bude chrám na max úrovni, vyjma velkolepek, bezkonkurenčně nejefektivnější budova co se týče poměru bod/čtverec, ať už s galaxií či bez. V porovnání s další budovou o stejné rozloze, kterou má dost i vyspělých hráčů ve městě - Výstava umění, je doslova 3x lepší (na úrovni 3 vyžadující čtyři opakování osady dokonce stejně výnosný jako Výstava na nejvyšší úrovni) a v podstatě zadarmo, což samo o sobě je argument k zamyšlení se osadě věnovat. Časová odměna Minaret už tolik neoslní, jelikož je k dispozici spektrum buďto stejných nebo lepších alternativ. Každopádně bude každého subjektivní rozhodnutí zda do toho jít, Japonce, kteří také nedávají žádné bonusy pro armádu, také spousta hráčů dojela.
 

dudasek

Znalec
ve své době byli japonci jediná alternativa k vikingům a ti mi přijdou nejtěžší doteď....egypt je procházka růžovým sadem,aztékové závisí spolu s japonci na štěstí a to nemám rád.mughalové zřejmě budou o štěstí na překážky...
dojedu další egypt na zlatou a juknu na to..
 

Tomas 0482

Psavec
Budova rozhodně zajímavá a 30 bodů je fakt hodně pěkných, ale jak už tu bylo zmíněno, nedává to nic do útoku a ani jednotky. Takových budov se snažím zbavovat, takže než dojedu osady do konce, tak už nebudu mít místo kam budovu dát. Navíc mě asi v lednu přestaly osady neskutečným způsobem bavit a čtyři osady aztéků jedu momentálně od doby, co byly spuštěné (nevím už ani jak je to dlouho). :D
 

dudasek

Znalec
když máš tranďák stačí mít osadu otevřenou a jen sbírat-závidím...ještě na něj nemám dobu...jak už jsem psal dojedu Egypt: píšou 7,5 dne,ale já vždycky 24h ušetřím,tak to prubnu,ale bez dia a bez nervů...dám vědět,jak to jde/nejde..
 

dudasek

Znalec
rabujou se Guvernérovy vily,chrámy slunce,dokonce mi nedávno vyčořili Artemidin oltář-pokud nebude motivován vyrabovat lze a ta možnost tu je...
 

RTV4

Psavec
rabujou se Guvernérovy vily,chrámy slunce,dokonce mi nedávno vyčořili Artemidin oltář-pokud nebude motivován vyrabovat lze a ta možnost tu je...
Obvykle se tyto budovy také vybírají v určitý čas každý den stejně, málo kdo tam bude nechávat nevybrané město celý den, takže vyrabovat půjde, ale nebude to myslím takový problém.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Není uvedeno ani v oznámení ani nikde v přidružených diskuzích na fóru, ale unikátní odměna ze vzácného úlomku pro tuto osadu je 300 náhodného současného zboží, tedy stejně jako u Vikingů a Japonců.
 

d arvit

Odborník
začínám vážně uvažovat že se na ní taky vykašlu, nějak nevidim smysl jak a proč čekat týden než vyrobim dostatek mincí na nějakou budovu co je začne trochu produkovat a nejhorší je že to ani s postupem osad nepůjde výrazně urychlit..
jak bylo řečeno: opruz
 

dudasek

Znalec
tak nevím ta osada Mughal je pěkně naprd..rupií strašně málo-druhej den a mám furt málo,i když mám 2 výzkumy a 20!!! baráků dal jsem jen 2*4hodiny,pak smazání 1ks dílny:1*8h výroba a stavba dalších baráků---po 8-mi hodinách jsem měl zase rupie jen na1!!!*4h výrobu(1000+):děláte si z lidí srandu?v této fázi jsem jel 3 dílny a měly co dělat!!!!
...alespoň 8+8+4..takhle jede jen 1!......fujky...jsem aktivní,diamanty vyvažuji aktivitou(jo když chci jít spát nečekám 1h na stavbu skladu/kasáren(egypt) a 50 dia klidně hodím...ale takto to plýtvat nebudu....na co máte Beta servr,když ty názory hráčů neberete v potaz?!
pak máme na živých servrech oprávněně "blbou" náladu...jestli přijde navýšení,tak dobře,ale co dát chudákům,co se do té výzvy pustili nějakou odměnu?pár dublonů/dia by potěšilo a zaplatit to mohou ti chytráci,co neumí naslouchat konstruktivním připomínkám a testerům z INNO,kteří mají růžové brýle.......
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
jako půjde to dohrát na odměnu hlavní-a možná si nastřádáme i na jeden,dva monumenty,či jak se ta 2*2 budova za rychlé dokončení jmenuje....ale za tu dobu postavím dalších 30 pater rakety,takže otázkou je stojí za to plýtvat časem a plahočit se s Mughalskou osadou?!
 

Spejbl

Nováček
Stalo se někomu, že při výběru hlavní budovy(denní bonus) se vyresetoval časovač u Shanti Ghar? Teď sem na to koukal jak blázen.
 
Nahoru