Diskuze o novém centru zpráv

Dan 77

Veterán
Ani jsem nevěděl, že mi to ve hře chybí, ale je to super, jednoznačně posun k lepšímu! Oddělení do tří kategorií a v rámci nich ještě více možností třídění, super!


Jinak, cituju z oznámení:
KaseO napsal/a:
spojili jsme části cechových fór
Ještě že tohle jste neudělali. ;) To by byl opak změn, které se provedly na cechovních konverzacích. A ty jste asi mysleli, že jste je sloučili do jedné kategorie ve zprávách. Pod pojmem cechovní fórum máme ale něco jiného. A škoda, že to není přístupné přes appku. Dodat to konečně do appky by bylo mnohem snazší než tam dodat třeba CvC, takže...
 
Naposledy upraveno:

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Z důvodu technických problémů jsme nuceni odložit spouštění této novinky na neurčito. Nemělo by to trvat snad více jak několik dnů. O dalším postupu budeme informovat ve vláknu oznámení.
 

Thesseus

Znalec
Ano, chtělo to a je to vymyšlené dobře. Kategorii oficiální bych taky klidně skryl ale alespoň, že nebude ta zpráva překážet na prvním místě. Byla by jen ještě dobrá volba nastavení velikosti písma - někdo od nás si stěžoval, že by se klidně mohlo stát, že ho nečitelnost písma donutí ukončit hru, což je poměrně závažný problém pro vás, řekl bych. A taky si stěžoval, že podklad není v dostatečnm kontrastu s písmem. Možná by bylo lepší přiblížit se více osvědčenému černá - bílá ;)

A je tu ještě jedna věc, kde si přihřeji svou oblíbenou polévku:

ať už mluvíte se svými přáteli, obchodujete se zbožím nebo plánujete další Cechovní bitvy!

Záměrně se v oznámení vyhneme tématu VB i když víme, že jde o nejspíš nejčastější důvod psaní zprávy, že?
Všiml s někdo z ctěného osazenstva FoE, že asi nejdůležitější komunikace, na kterou se zpráy využívají jsou náhozy bodů do VB?!
Mohl by mi někdo ze zdejšího týmu odpovědět, pokud to ví, pokud ne tak alespoň názor nebo jestli tušíte změnu, proč se tato část hry vytrvale ignoruje? Proč už dávno neexistuje nějaký "trh s náhozy". Proč se stavění velkolepých budov děje roky přes zprávy? A prosím, ne odpověď, že existuje sekce nápady. Tohle není o nápadu ale o fatálním nepodchycení přirozeného vývoje hry určitým směrem a letitou ignoranci.
 

Y u m a n

Komentátor
Ahoj všem

citace Thessea:
"Mohl by mi někdo ze zdejšího týmu odpovědět, pokud to ví, pokud ne tak alespoň názor nebo jestli tušíte změnu, proč se tato část hry vytrvale ignoruje? Proč už dávno neexistuje nějaký "trh s náhozy". Proč se stavění velkolepých budov děje roky přes zprávy? A prosím, ne odpověď, že existuje sekce nápady. Tohle není o nápadu ale o fatálním nepodchycení přirozeného vývoje hry určitým směrem a letitou ignoranci."

Thessee to jsi si nevšiml že ti nikdo neodpoví když něco potřebuješ tak odpověď je maximálně aby jsi si vyčistil cookies a cache. Nevím proč se tají komunikace mezi vedením a Inno Games my přece nejsme nepřátelé my jsme spolek lidí, kteří mají rádi hru a chtějí ji hrát a chtějí odstranit nešvary nebo nedostatky. Místo toho se tu pořád něco tají a z lidí kteří se na něco zeptají se dělají pitomci. Kdyby bylo všechno otevřené a zde se zveřejnila komunikace tak by to vypadalo jinak. Každý starší hráč ví , kde jsou chyby a co odstranit aby byla hra lepší a kvalitnější ale když se nedozvíme jaký je přenos informací ve směru do Inno games nikdy nedojde ke zlepšení a jestli se vedení bojí ozvat a jenom mlží tak ať se na to vykašlou a zvolí se lidé, kteří na mají "koule" . Tak a ted se do mně můžete pustit, že je všechno otevřené a že nemám pravdu ale každý kdo má jen trochu rozum a sleduje to tu ví svoje. Přeji všem hezkou hru :)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
nepodchycení přirozeného vývoje hry určitým směrem a letitou ignoranci.
Myslím si že vývojáři nechtěli aby se to ubíralo tímto směrem (nahazování VB) tudíž to nechcou přímo takhle podporovat, ale to je pouze můj osobní názor. Možná by ten návrh pomohl kdyby bylo pro dost lidí... každý týden moderátoři z fora dělají feedback a posílá se do Německa (včetně podporovaných nápadů co se za ten týden objevily).
 

Y u m a n

Komentátor
díky Sabi - já si myslím, že by bylo zajímavé udělat dotazník co je špatné a co je dobré ve hře a kdyby se hráči přes vedení cechu požádali aby se každý vyjádřil tak by to bylo hodně ukazující kam by měla směřovat hra a kde jsou chyby. Myslím si, že Inno neví o detailech nebo co hráčům vadí. Kdyby se ten dotazník kvalitně zpracoval a ne že by se napsal za 10 minut a už neotravujte .... . ;)
 

Thesseus

Znalec
Díky za odpověď Sabinetty ;) když prostředník mezi hráči a vývojáři hry, jak se píše v jeho funkci, jako obvykle mlčí. Stačí přece napsat lidsky: "přátelé, bohužel nic o tom nevím, vývojáři se mnou nemluví" nebo cokoliv podobného. Každý z nás by dal za podobnou odpověď palec nahoru, takhle je to palec dolů.

Ale k tématu. Ano, tak to podle mě je, tento vývoj nečekali ale však to je právě to, co píšu v poslední větě.. To, že to nečekali snad neznamená, že to teď budou ignorovat, obzvlášť když jde o jednu z nejdůležitějších složek hry!
Ok, stejně chcete nápad, tak jsem ho tedy sepsal.
 

Dan 77

Veterán
Vydrž, na Betě pracují na rozšíření stávajícího chatu pro mobilní verzi hry, aby byly servery ještě přetíženější, než už jsou. ;)
Doufám, že se chystají posílit servery. A jen bych dodal, že do appky přidají chat asi po 5 letech, co jde hrát FoE přes appku. Ještě by do appky mohli přidat cechovní fórum a sběr produkce za dia (mnohem méně náročné záležitosti).
 

Ohník 1.

Nováček
Dobrý den,
Mohl bych se prosím zeptat, zda a kdy bude k dispozici ten nový systém zpráv také na běžném českém serveru a v mobilní aplikaci vůbec? Protože už jste psali, že tento systém představujete, ale to asi bylo opravdu na betě, jak říkáte (na betě nehraji a ani nevím, kde se k ní dostat).
Děkuji za případnou odpověď.
Hráč Ohník 1. pomocník
 
Nahoru