Diskuze o novém stromu výzkumu

Joxer

Psavec
Děs. V dnešní době..... A opět použití "neviditelných" čísel na nevhodném pozadí. Předtím nečitelná výrazná červená a teď zase zvýrazňovač světle zelená, bije do očí že to ani nepřečtu. To je problém použít normální černou. U mě teda palec dolů . Roztažené éry mi nevadili. Úhel pohledu. Určitě to šlo udělat mnohem lépe, při jejich zkušenostech.
Jelikož jsem se stal taky tím šťastným, na kom se to testuje, tak plně souhlasím s tímto zjištěním.
To, jak je to vyobrazený zde se zdá být v reále fakt mnohem horší. Pokud je to v zabalené formě, tak je to i hezký, ale jak si rozklikneš dobu výzkumu, tak mám mnohem opačnější pocit. Mně to hodně zklamalo.
 
Na první pohled na mobilu (cca 10 sekund) velký nezvyk + nepřeložené texty u sbalených období.
Při delším zkoumání na PC:
- barvy. Hotové i nepřístupné úkoly působí jakýmsi vyblitým či zastřeným dojmem. Větší kontrast písma by neškodil.
- u sbaleného stromu není na první pohled vidět, ve kterém období se nacházím. Až při druhém pohledu je nahoře vidět buď zelená fajfka u hotových nebo zámek u budoucích období. Ale pokud v některém období nemám hotový některý výzkum, není fajfka ani zámek. A pokud je víc takových vedle sebe, je sice logické, že jsem v té z nich nejvíc vpravo, ale...
- v dolní části vidím po kliknutí na otazník, co v té době je za novinky - 1) jaké VB, prémiové budovy, rozšíření... 2) a u již vyzkoumaných dob vidím i přehled vojenských jednotek a budov. U budoucích dob ale vidím jen ty 1)

Celkový dojem: Nevypadá to špatně až na ten kontrast.

Dodatek:
pokud kliknu na některou technologii, otevře se ohromné okno s informacemi. Pokud je na odemčení potřeba něco (surovina), co dosud nemám, je ten červený nevýrazný text úplně ztracený v té ohromné ploše,
- působí pak dost nekonzistentně, když následně najedu na budovu, která se tím výzkumem odemyká a inforámeček je náhle kompaktní a v úplně jiných barvách
1580365851399.png
(bohužel nejde udělat screenshot s okny přes sebe, stisk klávesy printscreen zavře horní okno - tak aspoň takto.)
 
Naposledy upraveno:

Tomas 0482

Psavec
pokud kliknu na některou technologii, otevře se ohromné okno s informacemi. Pokud je na odemčení potřeba něco (surovina), co dosud nemám, je ten červený nevýrazný text úplně ztracený v té ohromné ploše,
tohle je celkem mínus, ještě navíc když v minulé verzi to měli červeně podbarvené celé.

To si jako vývojáři řekli "uděláme to celé mín přehledné a přidáme doslova nula funkcí"

Díky bohu jsem se tomu testu vyhnul, protože jediné co od designu výzkumu chci, aby byl přehledný a já jednoduše poznal co mi na daný výzkum chybí. vyměnil bych jakoukoliv změnu, co ted vymysleli, za červené podbarvení celého pole suroviny a ne jen červeného písma

Moje zklamání se stále prohlubuje a to ani nejsem součástí testu
 
Mne by se to možna i libilo
Ale po Aktualizaci mam pořad ten stary strom vyzkumu tak nevim
asi nakej šotek nebo se aktualizace zase nak Nepovedla ;);)
 

Mrtvejmagor

Veterán
Mne by se to možna i libilo
Ale po Aktualizaci mam pořad ten stary strom vyzkumu tak nevim
asi nakej šotek nebo se aktualizace zase nak Nepovedla ;);)
Upozorňujeme, že přepracovaný strom technologií nebude od začátku k dispozici všem. V průběhu příštího nebo dvou měsíců shromáždíme co nejvíce zpětné vazby, abychom vám zaručili, že vám všem poskytujeme ten nejlepší strom výzkumu. Chtěli bychom vás také požádat o pochopení, že výběr těch, kteří tento přepracovaný nástroj poprvé zažijí, je zcela náhodný.
 

DeletedUser8622

Host
já jsem sice starší a ještě k tomu mám brýle,ale je to úplná bláznivina..musím vždy "zaostřit" abych našel co hledám..
nevím,mně se to zdá nepřehledné,tan starý byl mnohem lepší..
 

DeletedUser12887

Host
Vzhledem k tomu že už mě moc výzkumu nečeká a všechno jsem byl schopen zvládnout i s tím předchozím to neberu jako nejpodstatnější funkcí a spíš bych se zabýval plynulostí bitev, ale problém s tim nemám
 

Dan 77

Veterán
Prosím, PROSÍM napište toto při reportu názorů komunity na změnu jako první větu! :D
Jo jo, to zní velice velice srandovně, ale problém je ten, že tu zpětnou vazbu v Německu stejně moc nečtou. :D Takže taková nevděčná práce odsud posílat reporty, co kdo k tomu měl za komentáře...
A občas jsou tu tak příkře napsané názory k tomu, jak je ta novinka špatná (s leckterými ale musím bohužel souhlasit), že nejmenovaný admin bude zas zatínat zuby, že tohle není žádná zpětná vazba hodná odeslání :D, jako když bylo to velké sbírání zpětné vazby ke konceptu CB, kde zřejmě nebylo podnětného téměř nic. :D Je to s náma prostě špatný! Vidím velký špatný!
Na závěr, leccos si admin dovolit asi nemůže, tak mu jeho práci fakt nezávidím. A to už píšu s vážností.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru