Diskuze o osadě Aztéků

Tomas 0482

Psavec
Chrám Slunce (9 úrovní, 3x4)
Chyba v oznámení, na začátku je napsáno, že je budova 3x4. Podle obrázku odhaduji, že je budova 4x3 a v samotném popisu budovy je napsáno správně 4x3.

Jinak na novou osadu se těším a hlavní budova vypadá dobře obrana do útoku se hodí.
 

weri85

Komentátor
Pak napište, jestli to jde stíhat v časovém limitu na zlatou truhlici. :)

Na betě jsem Aztéky nemohl zkusit, nebyl jsem tam v koloniálu, ale řekl bych, že Aztékové budou v pohodě. S každou novou osadou je její dohrání na zlato pořád snadnější a snadnější, poslední Egypt s přehledem cca 10 dní do konce.
Pokud někdo osady nestíhá na zlato, tak někde dělá chybu. Na netu se dají najít návody, jak to dobře zvládnout.
 

Dan 77

Veterán
S každou novou osadou je její dohrání na zlato pořád snadnější a snadnější, poslední Egypt s přehledem cca 10 dní do konce.
No já to míval naopak, čím pozdější osady, tím menší rezervy. Sice jsou častěji čtyřnásobky na výrobu, ale bez nich se to nedá stihnout už, jak se zkracuje časový limit, takže stačí mít na čtyřnásobky smůlu a... anebo na ně máš fakt štěstí. A samozřejmě Egypt byla nejlehčí osada, to můžu flákat a stejně zlatá truhla...
 

dudasek

Znalec
obranný bonus útoku není to,co hledám....ale 2*2nefritová soška za 3fp a zboží bude ve městě vítaná,i když to bude až za 5levlů...
 

Svatej

Legenda
tak první 3 kola min bez použití dia a skóre 3-5-4.
Uvidim jak zbytek ekonomiky téhle osady ale zatim moc nadšenej nejsem.
 

Dan 77

Veterán
Tak tos měl s tou minihrou celkem smůlu teda. Ale je tu jeden problém:

Vůbec první minihru jsem pokazil, takže mi nenapadalo skoro nic (prostě na zkoušku a hledání min jsem předtím nehrál) a chtěl jsem to zkusit od začátku, ALE... tím se mi odmítla jedna minihra na celých 24 hodin a slot se vyprázdnil!
To u bitvy v egyptské osadě nebo u vyjednávání v japonské osadě když se vzdám nebo prohraju, nabídka zůstane dostupná a můžu se o ni pokusit znovu, dokud nevyhraju, dokud nejsem průběžně s výsledkem spokojen nebo dokud nabídku zcela neodmítnu.
Ale u té zaminované minihry mám evidentně jenom jeden pokus na každou nabídku, proč? Vždyť tu za úspěch ani není šance na padnutí čtyřnásobku, na rozdíl od Japonců, tak proč?
Že by proto, že se odměna sbírá průběžně, tak aby tím někdo nehromadil moc zboží opakovaným zkoušením? Proč teda nezískáme průběžně nalézaný počet zboží až po skončení celé minihry, proč se nám do skladu přičítá průběžně?
 

Anti Bílý

Psavec
První tři kola min bez dia mám 4-7-7 - s těmi 4 jsem se jen rozkoukával :)

Dan: v ostatních "hrách" tě to zkoušení něco stojí, ale tady máš klikání zdarma a mohl by u toho každý sedět hodiny, než by se klikáním trefil na plný počet zboží.
 

Svatej

Legenda
tady máš klikání zdarma a mohl by u toho každý sedět hodiny, než by se klikáním trefil na plný počet zboží.
Ano, třeba v egyptě jsem vyhrál některý vyjednávání až na 10tej pokus abych nemusel platit dia. :D Že to stálo zboží je pro mě bezvýznamnej argument. ;)
Tady to ale nejde. Jeden pokus a ber nebo nech bejt, což mě až tak nebaví.
 
Nahoru