Diskuze o osadě Aztéků

dudasek

Znalec
dokončil jsem druhou osadu:zlatý čas +1den a nějakých 20 hodin
tuhle jsem flákal(chodil jsem na směny do práce,takže výroba 8-8-8 nešla..spíše 4-8-0

minihra se mi moc nelepší-v pozdní fázi jsem dostával zeleninu a kukuřici,kterou jsem už nepotřeboval...
(15,17,21,16,15,20,17,10,18,19,13,10,13,21)

dia jsem nepotřeboval,ale pomohl jsem si se zbožím,když jsem chtěl jít spát,nehlídat mobil a mít to brzo skončené: 15 dia za 3 zboží,ale vidíte,že časový limit v poho stíhám....
 

dudasek

Znalec
3 osada dokončena v nejrychlejším termínu (+/- 2dny).
dia jsem nepoužil,občas jsem stihl jen jednu 8h výrobu zboží za den(práce,cestování,omyl),ale stihl jsem to.

nefritová socha začala drobit 5 zboží do cechovní kasy,3 zboží+2fp mě(motivace mám),což je na ploše 2*2 paráda...

v minihře jsem se asi moc nezlepšil,i když poslední den mi to dalo 25/31
 

dudasek

Znalec
4 osada ve zlatém čase.jednou jsem si pomohl 50dia,když jsem urychloval dílnu s myšlenkou,že půjdu brzy spát,ale zbylo mi zas necelých 40hodin,,,takže by to šlo bez dia i teď.

nefritovka lvl 4 už je supr:3fp+4zboží,5zboží do cech.pokladny a mince..na 2*2...už se těším na lvl5!
 

Acodeti

Komentátor
Už také dělám aztéckou osadu, asi počtvrté. Ale popravdě řečeno, jsem trochu zklamán. Zklamán tím, že jde právě o aztéckou osadu. Před těmi dvěma lety, když ve videu na YT oznamovali kulturní osady, tak jsem nabyl dojmu, že se chtějí vracet ke starým kulturám, které byly mimo hlavní dějinný vývoj (z evropského pohledu) nebo se do hry nevešly. Takže vikingové byli super a Egypt také. Nicméně japonská vesnice už u mne vyvolala mírné rozpaky, protože každý rok máme na jaře japonskou třešňovou událost, takže tato kultura už byla ve hře využita několikrát. A Aztéky máme dokonce každý týden v expedici.
V tom prvním videu zmiňovali, že se uvažuje o polynéské vesnici. A místo toho jsme dostali Aztéky.
 

dudasek

Znalec
aztéci byly prastará kultura..sice jí máš v expedici,ale kolik tam máš kakaových bobů,kukuřice,čelenek z peří a popravdě já když vidím nefritovou relikvii v CE doufám v renovačku: ostatní ještě krom uložení míří ke starožitníkovi..přitom nefritová socha level 5 bude na 2*2 naprostá bomba!
 

Svatej

Legenda
3 ze 4 výrob jsou odpad. Alespoň teda podle mejch měřítek. Takže zbejvá 3FB na budově, kterou získáváš 4-5 měsíců a narveš na její získání pár tisíc dia.
"Řeknu vám pánové, když to srovnám s tím výletem na kokořín..." :p
 

dudasek

Znalec
začal jsem na konci listopadu.tipuji,že za těch 11 dní to dám..byly vánoce,tak jsem to nehrotil..4-5 měsíců možná pro někoho,kdo nestíhá zlatý čas...já pár dia utratil,ale rozhodně ne tisíce a vlastně to bylo zbytečné,když mi vždy zbyly +/-2dny....když pominu "jen" 3fp na ploše 2*2 je 3*lepší,než svatyně znalostí lvl1,kterých má každý hráč ve městě několik...amen
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Takže zbejvá 3FB na budově, kterou získáváš 4-5 měsíců a narveš na její získání pár tisíc dia.
Já osobně to dělám kvůli hlavní budově, nefritová socha je vítaný bonus. Takže 4-5 měsíců kvůli soše, to není pravdivé tvrzení ;) Jedu 5. osadu, zatím bez utracení jakéhokoliv dia (stejně jako u všech předchozích osad). Zatím vždy zlato s menší rezervou a kvůli práci u toho nesedím furt (skoro vůbec nejedu hodinové výroby). Socha je efektivnější, než 2. level svatyně, který ve hře není zase tak dlouho. Navíc, získat vylepšení svatyně taky není easy a za těch X měsíců co je ve hře, mám jen dvě. Myslím, že za tu dobu bude víc soch na full :)
 
Nahoru