Diskuze o osadě Aztéků

Svatej

Legenda
Vám taky příště něco prozradim... :p
Ale zpátky k tématu, japonce můžeš vyjednávat do aleluja pokud máš suroviny. Egypt můžeš taky bojovat kolikrát chceš dokud máš vojáky. Ale miny máš jenom jeden pokus.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ono hlavně záleží na prvním políčku. Pokud máš štěstí, klikneš dobře a rozbalí/otevře se/ukáže se (nevím přesně jak to nazvat) velká část plochy, tak pak lehce získáš všechny (nebo skoro všechny) suroviny co tam jsou k dispozici. Pokud máš smůlu a klikáš to po jednom políčku tak pak ulovíš třeba jen ty 3 surovinky, Možná proto je jen jedna šance. Abys to nemohl zkoušet dokola a čekat tím na vhodnou "mapu" a "šťastný klik".

Já ve svých třech prvních minihrách uhrála 6/7/11. Při první jsem měla smůlu že jsem velkou část odkryla až na 4tý klik, při poslední jsem měla štěstí a velkou část odkryla hned na klik první tudíž se mi podařil nejlepší možný výsledek :)
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Tak já dal na první 6-6-4 z max (12-12-9). To maximum je pokaždé stejné nebo je to random?

Jinak já zatím taky moc spoko nejsem. Asi je to o zvyku, ale trvalo mi poměrně dlouho ty miny vůbec otevřít. Stejně tak cena rozšíření a cena za výroby mi příjde hodně vysoko, ale uvidíme. Tematicky zpracované ale pěkně :)

Co se týče minihry, moc se mi ten styl nezamlouvá. Miny znám, ale s tím omezeným počtem pokusů to je čistě o štěstí - logika a strategie tady nepomůže k full dokončení. Ani nevím, v čem je rozdílná ta "obtížnost". Kdyžuž vzali miny, tak tam měli dát easy-medium-hard časové limity, než omezovat počet pokusů. Pak by to opravdu záleželo hlavně na logice :) RNG systém už je hrou prolezlý dost :-D
 

Dan 77

Veterán
@Anti Bílý
Tím myslíš, že by se umístění odměn od kameny znovu náhodně nevygenerovalo, ale zůstávalo by stejné? V tom případě to chápu, že se aspoň zamezí tomu, aby si nešlo obklikat všechny kameny postupně a pak na závěr vybrat plný počet. Nebo aby někdo nečekal na ideálnější rozvržení kamenů?
Ale mohlo by tam být nějaké upozornění nebo výstižnější popis na červeném tlačítku, něco na způsob: "Vzdát a odmítnout nabídku." Jen nápad.
Je fakt, že u Japonců to zkoušení aspoň stojí zboží a u Egypťanů nějaké jednotky.

@Monkeyskunk01 Moje řeč, a bylo by to aspoň mnohem zábavnější.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
twl první rozšíření za 10-to se vrací k vikingům?kdo to testil na Betě a nestěžoval si????
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
I u Vikingů je to levnější, tam je první rozšíření za 1, druhé za 5 a až třetí za 12. :)
Nejdražší rozšíření byla u Japonců - za 8, pak za 19 atd. Nejlevnější jsou u Egypťanů, tam je delší řada rozšíření za 1 kus zboží.

Oproti Japoncům ale potřebujeme mince/boby i na cesty a z miniher moc zboží není, méně než u japonského obchodníka a bez čtyřnásobků v ní, takže osada bude těžká asi jako Vikingové? Časový limit je o něco málo delší než u Japonců.
 
Naposledy upraveno:

PavelKT

Komentátor
Tak jak psali - Miny jsou spíše jen takové přilepšení
i bez této minihry by se měli Aztékové dobře zvládnout
hodně záleží na štěstí - jaký kus mapy se otevře na první pokusy - pak je to o logice ...
začátek Aztéků je dost zdlouhavý - uvidíme jak to bude pokračovat dál :)
 

dudasek

Znalec
aztéci jsou fakt šnečí závod.jsem si hned postavil 2*záhon a kakao nevystačilo ani na 8h výrobu...sedět u toho po 4h a vybírat,nebo holt pustit Dia...zkouším to bez nich,ale už jedu 26h a asi mi rupnou nervy...druhé rozšíření za 15,výzkum svatyně taky...4*mi nepadl a hra zatím v nedohlednu....
 

dudasek

Znalec
uvažoval jsem o diamantech,ale udržel jsem se i u koupi rozšíření-výzkum svatyň +1h stavba a boby přibývají...5¨+15¨+1h výroby mi pomohly naskladnit...pustil jsem tedy 8h výrobu(3* chýše jsou mimo cestu,aby 5 svatyň makalo za ně).

edit:čtyřnásobek za dalších 8h výrobu nepadl-chybí mi 5 na výzkum voliery...dal jsem tedy další osmičku a jdu chrnět..

mez mezihry se to dohraje,ale na nefritovou sochu asi moc skládaček nebude....jak už jsem psal nahoře zkusím bez dia,ale zlatý čas to asi nebude.,...spíš zprostředkuji své postřehy-pokud tedy mám co nabídnout.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
No tak já tu minihru moc nedávám:D 4-3-4 asi začnu hrát miny abych si to natrénoval:D:D:D
Já trénoval tady: http://minesweeperonline.com/#beginner
;)
Můj osobní rekord zatím 36 vteřin.
Tak jak psali - Miny jsou spíše jen takové přilepšení
i bez této minihry by se měli Aztékové dobře zvládnout
Psali v oznámení/říkali ve videu, že to není povinné k dokončení osady, ale urychlí ti to dokončení, pokud chceš dílky na nefritovou sochu. Asi jako obchodník u Japonců, kde se ty dílky bez něj stihnout nedají.
 

dudasek

Znalec
tak dnes jsem smazal zeleninu,postavil voliéru a šel na minihru..myslel jsem,že dám víc,než 3-2-6,ale holt po ránu bez kafe to klikat už nebudu....koupil rozšíření za brka,posmažil jsem boby a pak zeleninu opět postavil...zatím žádný čtyřnásobek nepadl...
 

dudasek

Znalec
mám nějakej blok-snažím se minám vyhnout a ne je najít :) :2-2-5...tady asi nezbohatnu....a co je za frajeřinu násobit hru diamanty???
 
Nahoru