Diskuze o osadě Aztéků

Anti Bílý

Psavec
No.. naklikám 5 a nabídne mi to za dia dvojnásob, takže když je to figurka a za pár dia mám 10 figurek, tak mám levný rozšíření, ne? :)
 

dudasek

Znalec
...mám levný rozšíření, ne? :)
jj.se nezlob,že haním "pay-to-win"...je to o tom,že hru,za kterou zaplatím chci mít v dobrém stavu a INNO poslední dobou jen opravuje problémy a dobrý,schválený nápad jim trvá realizovat víc než 2 roky a spousta věcí ve hře má mouchy..za tohle platit nebudu,ale zkusím se s tím poprat i když nebudu TOP.
 

dudasek

Znalec
tak jsem vám hoši poděkoval-ano i já už jsem tu strávil spoustu času a právě ten si cením a nebýt flákač a zároveň začít hrát dříve myslím,že bych byl dál,než jsem....někdo čeká hodinu-jiný si stavbu uspíší 50ti diamanty....nemám problém,ale mám důležitější věci,kam strkat real keš-považuji se za testovacího člena a proto se snažím moc nevyužívat diamanty-samo je ve hře dostávám a používám dle uvážení...ale nemám a nechystám diafarmy,abych jich měl víc....
 

dudasek

Znalec
pro mne je to pomalejší start,než vikingové,hlavní cenu nechci ani postavit,nefrití sochy jsou fajn,ale jak se to táhne bez diamantů asi těžko získám skládanku.
avataři slabší,než v Egyptě,50fp je také méně,než Egypt,rozšíření drahé a ta hra by chtěla obrátit-jsem zvyklý minám se vyhýbat a ne je hledat.
doklepu to doufám a půjdu se uklidnit do egypta...někdy později to plácnu s diamanty a budu to počítat-na kolik to vyjde...
 

dudasek

Znalec
všimli jste si těch "bublin:trvání stavby"...jak se seskupují a musí se počkat,než doběhnou?to je humus klikat na stavbu soch a muset čekat 30s...trik s kliknutím na "přemístit" tu u aztéků nefunguje...
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
když je těch bublin moc-hlavně z kraje hry celej systém se lockne a nepostavíš nic-nebo čekáš alespoň 15¨,než to dojede..
hraju taky nejvíc na pc-na mobilu nelze ani přemístit 2 budovy,pokud není dostatek volného místa-další BUG!
 
Už jedu 2 osadu azteku a zatim mi co se diamantu prijde nejdražši odhadem 1500 dia v teto osade investuju na hladči start. U vsech ostatnich osad jsem daval rozpočet max do 1000 dia
 

dudasek

Znalec
ten start je fakt marnej,ale už se mi to také rozjelo...občas v té minihře získám i 19-20 zboží,což je pěkné..nesmím ovšem na začátku trefit :zboží,1,3,4...to je pak půlka pokusů v háji...jinak jsem na 15/2...do zlaté odměny 5d+9h.
chybí mi 172 zboží-popravdě vím,že jsem to neklikal 7dní/24h..takže tuším,kde by se to dalo postrčit.dia by samo pomohly...
 

Dan 77

Veterán
Tak dokončuju výzkum v ambasádě, hurá na poslední úkol osady se shromažďováním zdrojů. Zbývají mi na to 2 dny do konce zlaté truhly, takže tak tak to stihnu. Stálo mě to přesně 0 dia a ještě jsem tu osadu hodně flákal. ;) Ale na začátku osady jsem měl štěstí na pár čtyřnásobků.
 
Tak dokončuju výzkum v ambasádě, hurá na poslední úkol osady se shromažďováním zdrojů. Zbývají mi na to 2 dny do konce zlaté truhly, takže tak tak to stihnu. Stálo mě to přesně 0 dia a ještě jsem tu osadu hodně flákal. ;) Ale na začátku osady jsem měl štěstí na pár čtyřnásobků.
Ono to dela hodne kdys mas stesti na 4 nasobky lidi kteři maji smulu a jedou bez 4 nasobku tak bez dia jim to nejspiš nevyjde na zlato. Ja treba to 1 kolo mel ciste bez 4 nasobku ale vuslo to na 1500 dia a mel jsem 7 deni rezervu takze slo by i levneji.
 

sejbaj

Nováček
Nezná někdo název té minihry v aztéckém obchodu? Docela bych si to zahrál a navíc zaměstnal logiku školáků :)
 

Dan 77

Veterán
Tak ten poslední úkol se shromažďováním zdrojů je v této osadě vůbec nejlehčí napříč osadami. Moc mincí to nechce a zboží jen 4×20 místo 4×30. Ale zase je méně místa. Rozšíření jsem bral max za 15 surek. Minihra dávala 2 ks až plný počet ks (podle štěstí na počáteční rozkrytí čísel).

Ono to dela hodne kdys mas stesti na 4 nasobky lidi kteři maji smulu a jedou bez 4 nasobku tak bez dia jim to nejspiš nevyjde na zlato. Ja treba to 1 kolo mel ciste bez 4 nasobku ale vuslo to na 1500 dia a mel jsem 7 deni rezervu takze slo by i levneji.
Jj a navíc když jsou hned zkraje osady, kdy je to největší zrychlení. Celkově jsem ale navíc získal jenom tak 75 zboží. Osadu jsem celkem flákal a moc často nechodil na výběry, takže pohoda. Ale časový limit se bude zkracovat, takže to bude čím dál těžší zvládat časově a bez čtyřnásobků se nepůjde obejít (poslední osady asi stíhat bez dia nebudu, i kdyby to nějak šlo).
 

dudasek

Znalec
Tak dojíždím mou první a stihnu to bez dia na zlato...moc jsem v to nedoufal.
začátek byl fakt šnečí-bobů je málo a není za co smažit zboží..tady bych asi volil dia pro zrychlení...

minihra se mi moc nedařila(11,9,13,16,12,14,12,20,19,13,19,12,13 a dnes už jsem nemusel:12).
není nic horšího než kliknou 4,3,2,1,1...zboží alespoň znamená zásah a neodkrýt kus pro snížení plochy.
navýšení za dia by taky postrčilo.

než smažu spočtu čtverce,ale mohu jich stavět za zboží ještě 8,takže jestli jich bylo 17 jsem na 9.
čas mi zbyde tak +2dny,20hodin.

těšim se na nefritovou sošku,ale nevim zda hned rozjedu druhou,či se vrátím k oblíbenému Egyptu.
Snad jsem někomu pomohl...je to tu diskuze,tak jestli máte jiný názor-dia připouštím,že by osadu urychlili..ale šlo to i bez nic-nemyslím,že bych tu seděl nonstop,či večer/ráno vstával na budíka.

edit:nefritová socha vypadá skvěle,akorát je prťavá...jedu druhé kolo...zkusím zas bez dia...dát teď 75(15*5) za zeleninku můžu hned dávat dalších 150 a vyvinout voliéru+trochu promazat,postavit a byl by otevřen trh...něco by se v minihře snad vykopalo a tak by se šlo pohnout dál-hlavně tedy pozemek by to chtělo...těším se,co ukáže první 4h výroba,na 8h bobky mám...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru