Diskuze o PvP Aréně

Roginel

Komentátor
Takže napadání a rabování sousedů konečně skončí? Paráda!

a budou se i tyto boje počítat do PVP? .. když jsou možné jen 1x za 24 h .. bylo by to fér to do toho počítat

Nemůžu si pomoct, ale vidím v tom jen soutěž, kdo utratí více medailí a dia.

já taky ..

jeden je žebříček éry ( tam jsi na 2. místě) a druhý je celkový za server a tam jsi 9

za mne jen přehlídnutí ..
 

matesov

Turista
No, tak kde to tak nějak dám, je svět A, kde jsem v BUD, ale je to jen tak tak, obrana má bonus sice jen 88/330, já bonus 3x/4x i 5x vyšší, ale jsou tam prostě jednotky z vyšších dob, takže těma bonusama to absolutně nesedí ?!!
No a na světech E = Oceán, tady je to největší KO, 4 z 5 bojů prohra a na D = Venuše je to podobný průšvih, obrana má bus 175/175 já 900/454 a stejně to projedu ?! Podotýkám bez tuláků !
No, medaile budu určitě šetřit na exp, tam se to alespoň vyplatí a pod se aréna tak nějak nevylepší, za ty ztráty to nestojí.

Jsem rád za každé zpestření hry, ale tohle zatím není asi úplně ono = pokud se bude útočit proti jednotkám o několik dob výše, nemá to smyl hrát a ty medaile taky nekradu?!

Zatím z toho mám pocit, že je to je pro hráče, kteří mají tisíce procent bonusů v útoku a miliardy medailí na skladě, ale pro normální hráče o ničem

Tak snad se to nějak upraví ?!
 

matesov

Turista
jde to, jednotky (hlavně jedna) z budky jsou natolik op že dokáží porážet v pohodě jednotky o 1-2 doby..

proč ti to nefunguje mě napadá jen pár možností
1, používáš tuláky
2, používáš špatné jednotky z budky
3, tvůj útočný bonus neni tak skvělý jak si myslíš..

škoda že nejde prohlídnout záznam z boje

Tuláci NE, jednotky OK, Bonus 4x vyšší než obrana a stejně KO ! Prostě jsou tam v obrané jednotky doby o mnoho vyšší
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Je naprosto jasné, že s jednotkami z BUD nemohu porazit jednotky z oceánu, nedej bože virtuálu a to mám bonusy, jaké mám !!
Chyba bude u tebe. Tanky z budky jsem používal i ve virtuálu v expe, o ledovce a oceánu nemluvě. Stejně tak v CB a semtam je vidím i v CVC třeba proti Planetkám. Dávám pouze těžké boje a zatím 2 prohry (jedna kvůli tulákům, úplně první boj) a asi 30 výher. Podle mě používáš nevýhodné kombinace jednoteka nevyužíváš vzájemných výhod/nevýhod.
 

matesov

Turista
Jen ještě = ta cena medailí za pokus je celkem drsná ?
Za dia to opravdu nepojedu a ta cena za medaile skáče co pokus opravdu nehorázně !
Takto to je opravdu jen pro ty nejvýše postavené hráče, co mají miliardy medailí ?!

Já medaile raději ušetřím na rozšíření a na exp.
Kdyby cena začínala třeba na 10 za a pak to skákalo třeba o 10 za pokus, tak by se to nějak dalo, ale takto s kupováním končím, páč cena skáče nehorázně nahoru ?!

A co kdyby se pokus obnovoval po hodině, jako se tu obnovuje vše ?!

Jinak, na světě E, kde jsem v Oceánu, prostě nevyhraji a to zkouším co se dá ?!


Nic, to jen tak, už otravovat nebudu, stejně nic nezměním.

Jen jsem se těšil na boje a zase zklamání.

Pokud tam se tam bude bojovat s jednotkami o několik dob výše, je to o ničem, jako tomu bylo v bojování mezi sousedy, mohu mít bonus jaký chci, ale je mi to na nic.

Tak vám všem držím palce, ať se daří !
 

d arvit

Odborník
No a na světech E = Oceán, tady je to největší KO, 4 z 5 bojů prohra a na D = Venuše je to podobný průšvih, obrana má bus 175/175 já 900/454 a stejně to projedu ?! Podotýkám bez tuláků !

Jsem rád za každé zpestření hry, ale tohle zatím není asi úplně ono = pokud se bude útočit proti jednotkám o několik dob výše, nemá to smyl hrát a ty medaile taky nekradu?!

Zatím z toho mám pocit, že je to je pro hráče, kteří mají tisíce procent bonusů v útoku a miliardy medailí na skladě, ale pro normální hráče o ničem

problém je na tvé straně s bonusy co píšeš nemůžeš mít problém ani s jednotkama o 2 ery napřed, takže volíš nevhodné typy nebo nasadíš dělostřelectvo proti leteckým..

medaile jsou i nejsou problém, dát pár pokusů za pár tisíc si může dovolit snad každý na kupování desítek pokusů denně máš dia, za medaile na to zapomeň, to neni ani pro top nahazovače, ta cena pokračuje totiž hodně strmě nahoru a na vyšších úrovních to už skáče ve statisích a milionech - takže opravdu neni problém tam nechat stovky milionů v med. za den..

pokud chceš bojovat proti hráčům - použij sousedy
pokud chceš bojovat použij cvc

jaký smysl by mělo dát zdražování za pokus o zmíněných 10?? za 2h by nahazovači měli nejdražší trofej za postup a díky obrovskému počtu útoků by menší hráči obdrželi stovky útoků a měli větší úbytek než přírůstek, což je mnohem horší varianta než nespokojený matesov
 

DeletedUser

Host
Navíc nikdo neříká, že se musí vždy bojovat těžké boje. Když nemáš na vyšší éry, tak vol protivníky ze stejné éry. Chci vidět, jak budeš brečet u příštího eventu, kde budou hráči s lepšími kartami.
 

Spejbl

Nováček
Divně se chová tlačítko obměna soupeřů - na střední obtížnosti mám neustále toho samýho hráče.
 

Freeler

Nováček
Divně se chová tlačítko obměna soupeřů ...

V článku k PvP Aréně myslím psali, že teď při zkušebním provozu se může stávat, že soupeři můžou být často stejní. Ale od pondělí by se to už mělo změnit. U středního mám taky ten problém. A jeden z těžkých na mně zaútočil třikrát za sebou ve stejnou chvíli.
 
Mám dotaz - z globálního žebříčku se jen pouze každé pondělí odečítá určité množství bodů, nebo se i každý měsíc vynuluje společně s osobním “žebříčkem”?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Tato informace není zjevná ani z herního rozhraní ani z oznámení kde se funkce objasnila, a také se obtížněji hledá, nicméně žebříčky fungují následovně:
  • Globální žebříček nemá žádný reset, pouze redukci 10% celkových bodů na konci každé sezóny, tedy o půlnoci z neděle na pondělí každý týden, aby se zamezilo hráčům postoupit vysoko natolik aby neměli přidělené žádné soupeře
  • Žebříček éry společně s cechovním žebříčkem se resetuje každý týden ve stejný čas jako redukce Globálního žebříčku
  • Osobní žebříček má celkový reset každý měsíc, tedy od prvního dne v měsíci začne každý hráč s osobním skóre 0 v Měděné lize
Zdroj
 

matesov

Turista
Zdar,
ona se při resetu kola nezmění/nevrátí cena za medaile ?
Kolo se měnilo, ale cenu mám za tisíce ?

Tak to jsem s kupováním pokusů skončil, páč ta cena je nehorázný žrout medailí :)
 
Nahoru