Diskuze o PvP Aréně

dudasek

Znalec
už na Betě to mělo mouchy a pustili to dál-naprostá arogance a špatný výsledek práce.....já sám to nehraju-odměny možná dobré,ale mám jen jedny nervy...
 
Původně jsem tomu nechtěl uvěřit jelikož jsem na nic takového nenarazil, ale nyní když jsem to postřehl na vlastní oči se nestačím divit - nejen že je nejjednodušší soupeř namísto o éru níže výš, ale dokonce o dvě éry (na tomto světě jsem v Současnosti); a aby to nebylo málo tak samotný text okna PvP soupeřů se neshoduje s kontextovým oknem hráče (uvedena Postmoderní doba). Nebýt zvědavý že se mi tam objevil nový hráč a nerozklikl jej tak si toho ani nevšimnu, každopádně díky za upozornění, chybu předám.
Zobrazit přílohu uživatele 5642
Tady si myslím, že jde o to, že to vždy bere v potaz dobu hráče v pondělí - já jsem skákala pokrok->budka ve čtvrtek a chudáci soupeři na mě až do neděle útočili z moderny, počet bodů odpovídal, ale samozřejmě vzhledem k tomu, že jsem tam už měla vznášedla, tak to pro mě byly body navíc...
 

majk1a

Komentátor
Chci se zeptat, hráči proti kterým útočím v aréně jsou údajně nastaveni dle foe wiki dle síly. Jak je ale možné, že na 1 místě mám hráče se 175 obrany a současně 175 útoku. Tento stav u tohoto hráče a i u jiných co bývají jako 1 je stále stejná. Navíc u hráčů, kteří mají rozdílný útok a obranu se mohu podívat do města nebo přidat do přátel. Múže mi to někdo vysvětlit, hrají na stejném serveru jako já, takže bych si je měla někde najít.
 

Přílohy

  • pvp.png
    pvp.png
    667,2 KB · Zobrazení: 12
  • Opera Snapshot_2021-11-18_083605_cz4.forgeofempires.com.png
    Opera Snapshot_2021-11-18_083605_cz4.forgeofempires.com.png
    532,1 KB · Zobrazení: 12

d arvit

Odborník
ten ,,hráč" na prvním místě neni ve skutečnosti hráč ale ,,NPC" poznáš to tak že má stejný útok i obranu.
můj osobní typ je, že má prezentovat nějakou těžkou obtížnost pro danou dobu (např. na venuši je to tuším 2x950%) otázka ovšem je z jakých hodnot team vycházel, případně jak starých, protože tahle úroveň je už ted brána jako rozcvička a hráči dosahují podstatně větších bonusů..
 

Anti Bílý

Psavec
Jé já ani netušil, že jsou tam NPC :) Ve Venuši jsem tam teď měl na prvním místě NPC 190/190 a po obnově NPC 750/750.
Netušil jsem to, protože automaticky beru ty na prvním místě a drtím samozřejmě každého :))

edit: aha, tak na prvním jsou jen NPC? Ale hodnoty teda lítaj dost. Od 130 do 950.
 

Tommy Angello

Dopisovatel
edit: aha, tak na prvním jsou jen NPC? Ale hodnoty teda lítaj dost. Od 130 do 950.

Mě se to ještě nestalo. Podle mě to neznamená, že jsou vždy na prvním místě, ale že je ten dotyčný hráč na tak vysoké pozici, že před tím už nikdo není, ale i to se mi zdá nepravděpodobné...
Každopádně si myslím, že se mi ještě nestalo, abych tam měl NPC
 

Anti Bílý

Psavec
Ono přiřazovat mi protihráče, když jsem v poslední době a mám silný útok..
Alespoň už se nemusím trápit tím, že porážím pořád dokola ty samé hráče a že by na mě mohli mít pifku :D
 

majk1a

Komentátor
a ještě se chci zeptat, když splním krystalovou truhlu, zísám odměnu, ale poté do konce měsíce už nic, nešla by ještě další truhla, jinak hreji do konce měsíce jen abych nevypadla z PVP
 

RTV4

Psavec
a ještě se chci zeptat, když splním krystalovou truhlu, zísám odměnu, ale poté do konce měsíce už nic, nešla by ještě další truhla, jinak hreji do konce měsíce jen abych nevypadla z PVP
Zkus sepsat nápad, byl bych pro, protože diamantovou truhlu získám snadno bez velké aktivity i na nejlehčí boje, a kdybych hrál nejtěžší a na plno, tak by myslím šlo získat třeba ještě 3x tolik bodů co stačí na krystalovou truhlu i bez kupování dalších pokusů.
 

Klogg

Komentátor
a ještě se chci zeptat, když splním krystalovou truhlu, zísám odměnu, ale poté do konce měsíce už nic, nešla by ještě další truhla, jinak hreji do konce měsíce jen abych nevypadla z PVP
taky bych byl pro, aby tam byly nějaké další odměny. Poslední truhlu už mám pár dnů a teď už jen hraji PvP, že tam občas něco padne za odměnu... ale další truhlice by byla lepší motivace... myslím, že to stejně neprojde a pokud, pak to bude skok dalších 100k a to už bude výzva, ale teoreticky by to mělo jít stihnout :)
 

RTV4

Psavec
Původně jsem tomu nechtěl uvěřit jelikož jsem na nic takového nenarazil, ale nyní když jsem to postřehl na vlastní oči se nestačím divit - nejen že je nejjednodušší soupeř namísto o éru níže výš, ale dokonce o dvě éry (na tomto světě jsem v Současnosti); a aby to nebylo málo tak samotný text okna PvP soupeřů se neshoduje s kontextovým oknem hráče (uvedena Postmoderní doba). Nebýt zvědavý že se mi tam objevil nový hráč a nerozklikl jej tak si toho ani nevšimnu, každopádně díky za upozornění, chybu předám.
Zobrazit přílohu uživatele 5642
A znovu... 1638639320216.png
Nemám bohužel fotku toho, jak byl v seznamu hráčů, protože to byla automatická bitva, ale podle +278 bodů jde poznat že to měla být středně obtížná bitva, která by měla mít stejnou dobu, a tuším že tam i bylo napsané v kontextové nabídce zase bylo pozdní středověk... (to nevím ale jistě, koukal jsem hlavně na útok/obranu)
(A podle mé radnice ve městě, můžete si mě i na světě D najít, jsem v pozdním středověku)
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ju vidím že doba nesedí jak by měla, ale gratulka k výhře. :D K tomuto víc bohužel nemám, chybu jsem nahlásil a předal, ale zda nebo kdy s tím něco udělají nevím, třeba to jen nemají v prioritě protože se to tak často nestává, ale dít by se to nemělo. :(
 

RTV4

Psavec
Ju vidím že doba nesedí jak by měla, ale gratulka k výhře.
Díky, koloniálku už tak nějak začínám zvládat, ale mám vyhlídnutých pár lidí, u kterých vím že si "nepoškrábu" děla a tohle není zrovna jeden z nich, bylo to jen tak tak. :D
K tomuto víc bohužel nemám, chybu jsem nahlásil a předal, ale zda nebo kdy s tím něco udělají nevím, třeba to jen nemají v prioritě protože se to tak často nestává, ale dít by se to nemělo.
On je problém že je málo lidí co hrají opravdu aktivně PvP arénu a zároveň si toho všimnou. (Kdybych si nevšiml že má jednotky co jsem ještě v tomhle světě neviděl, tak jsem si toho také nevšiml.
(Mě to ublíží celkem dost, protože útoky dělám s dělama z mé éry, abych neztrácel cenné jednotky, ale když jsou v obraně proti mě jednotky z Průmyslu, tak buď prohraji nebo je to jen tak tak, ale Armáda to stejně moc nepřežije.)

Jinak píšu to sem tak nějak aby se na to nezapomnělo, už jsem myslel že to opravili nějak tajně, protože v kontextové nabídce úplně nahoře občas zahlédnu o 2 doby vyšší éru než mám já, nevím jestli je to novinka o které neřekli, nebo jsem nějakýma bodama na tom stejně, jako hráči z průmyslu a přetím jsem jich měl asi moc málo. :D
 
Nahoru