Diskuze o Starožitnictví

DeletedUser17584

Host
lidi než budu reportovat chybu optám se ,když už tu plkáme...fungují vám správně "sloty" na prodej?
měnil jsem jak vůl po 2 hodinách,abych odemkl 2 když zadám prodej jednoho už se mi druhý neukáže..dával jsem různý čas,vybíral nejdříve druhý slot,mazal cookies-furt stejné:máte to v pořádku?

Musis tam dat na kazde plusko jeden predmet a pak teprve nastavit cas a potvrdit.
 

dudasek

Znalec
zkusím..ale to pak musím dát shodný čas výměny?!mělo by to být tak,že si pro každou výměnu nastavím čas jaký chci ne že pojedu jednu možnost..
 

d arvit

Odborník
Mne by spis zajimalo kdo ma moznost ucastnit se dane aukce. Po diskuzi v cechu vim, ze probiha nekolik ruznych aukci najednou (jedni drazili 100 fb, druzi 100 zbozi, ja osobne 3 600 medaili v ten samy cas), ale lidi co se se mnou pretahuji o vec mymi sousedy nejsou. Tak by mne zajimalo jak jsou tvoreny skupiny pro jednotlive aukce.

tak tohle je hodně dobrá otázka, taky jsem si nejdřív myslel že to je dle sousedství.
Ale divné je to že at se přihlásim kdykoliv po delší době než ty 2h a otevřu vetešníka tak mi naskočí čas do konce aukce 1h 57min až 1h 59min, ještě se mi nestalo že bych přišel a zbývalo do konce třeba 20 minut, tak hádám že aukce probíhá třeba v 5ti min. intervalech a kdo se přihlásí tak spadne do nejbližší započaté aukce
 

Dan 77

Veterán
Asi aby v každé aukci nebylo příliš mnoho hráčů a ceny příliš nevzrostly a aby měl každý hráč stejné množství času k přihazování a věděl, že se tam je něco zajímavého, stejně dlouho.
 

d arvit

Odborník
já myslim že to je aby u toho lidi nutili sedět nebo se přihlašovat pořád - chceš něco, tak si počkej 2h a hlídej nebo se s tim rozluč...
byl bych radši kdyby to bylo pro sousedství a jediné co by navyšovalo čas by byly další příhozy..
 

Dan 77

Veterán
Stačí se znovu přihlásit třeba minutu před koncem aukce, takže v nejlepším případě tě to donutí se přihlásit jednou navíc. Přece nebudeš přihazovat pokaždé, když tě někdo přehodí, to by sis sám častým přihazováním zbytečně zvyšoval cenu, pokud vyhraješ. :D
Navíc mě to většinou zařadí do aukce, která se před pár minutami rozběhla a která má trvat ještě necelé 4 hodiny.
 

d arvit

Odborník
tak jasně že nebudu přihazovat předem, ale nikdy nenastane okamžik kdy se přihlásim a uvidim hele za chvíli končí aukce tak si počkám
bude to, hmm tak za 2h sem budu muset dorazit nebo se s tim rozloučit..
 

DeletedUser12887

Host
Za mě teda celkem dobrý, prodávám všechno možný, začal jsem fontánama mládí, skrýšema tuláků, studánkama přání a svatyněma znalostí a hodnotnějšíma věcma, abych měl za co pak přihazovat a povedlo se mi už získat třeba vylepšení nebo sady, takže špatně bych to neviděl, naopak je to celkem zajímavé.
Teď přichází na řadu různorodé nechci říct harampádí, to co v inventáři nepotřebuju., dekorace apod.., které jsem nechtěl mazat.

Jinak jeden dotaz bych měl, co se stane třeba s budovama na vojáky z minulosti, kasárnama, dostane to někdo ?
Mám tam kromě rail gunů asi všechno možný, beru-li svět A-D, East Nagach tam už kasárna tuším z eventu získat nešly.

to se týče toho starožitníka, stalo se mi taky, že se mi najednou něco objevilo v inventáři a netuším, kde se to vzalo, tak právě uvažuju, jestli to byla chyba nebo mi to vrátilo nebo jak jsem přišel k buňkovýmu domu a extrakci helia, když jsem v kolonizaci marsu a takový věci jsem ještě na trh nedával

Pokud by šlo teda rozdávat i ta kasárna, myslím, že ta výkupní cena je dost nízká, protože nešly získat jen tak.

A co se týče aukce, tam jestli jsem to správně pochopil se při přehození stejně ta částka vrací a platí pouze ten výherce, takže jde o to, jestli spíš je o ten daný artikl zájem, za sebe některý artikly jsou zajímavé celkem dost, jiné méně.

Ještě vysvětlivky aukci beru to zrcadlo a dole ikonka s kladívkem
Vetešnictví tu ruku vpravo, kde se pak dávají z inventáře v dalším okně ty věci z inventáře k přeprodeji starožitníkovi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
když zrušíš obchod vrací se to do invu jako bys to nově získal.
aukci jsem pochopil,že ti po přehození vklad vrací a "přihoď si znovu!"

add kasárna:nevim,mám jen tuláky,bubeníky vlajkonoše...
 

d arvit

Odborník
po pár dnech vetešnictví musím konstatovat velkou spokojenost (až na tu zákeřnost se začátkem aukce v okamžiku otevření jeho krámku)
kam se na něj hrabou eventy, už z něj mám lepší odměny než ze slavnýho letního kola.
v denní je sice mizerná nabídka ale už jsem tam viděl i studánku a pár jiných pro někoho potřebných věcí
 

dudasek

Znalec
ale ty ceny:co jsem zahlédl Maharadžův palác 19.440+18kamenů.potopený poklad dokonce 24.300+65!kamenů..
aukce jsou zajímavé:výběrová sad Tholosu v poprvé 2031 a podruhé 70.000
 

Dan 77

Veterán
A co se stane, když si včas nepřijdu vyzvednout ze starožitnictví odměnu? Přijde do invu? Nebo se ztratí? Vrátí se mi vůbec obchodní mince?
 

d arvit

Odborník
ale ty ceny:co jsem zahlédl Maharadžův palác 19.440+18kamenů.potopený poklad dokonce 24.300+65!kamenů..
aukce jsou zajímavé:výběrová sad Tholosu v poprvé 2031 a podruhé 70.000

ty ceny ti přijdou vysoký ted, ale až budeš mít statisíce/miliony zlata + tisíce diamantů tě bude limitovat místo ve městě místo ceny
jj, ted už ceny v aukci porostou nahoru, získat něco za levno bude otázka ohromnýho štěstí
 

DeletedUser11319

Host
Bude starožitník na trvalo a nebo se jedná jen o event a odejde ?
 

Dan 77

Veterán
Na trvalo.

D arvit: Nebo můžeme počkat, než se hráči z obchodních mincí vysosají. :D Já jich teda milióny mít nebudu.

Dudasek: Ale zdržovat to nikoho nebude, ne? Uběhne nějakých 20 minut a načte se nová aukce, která zrovna započne a do které se lze zapojit.
 

dudasek

Znalec
zaregistroval jsem u končící aukce: po příhozu se čas aukce prodloužil...kucí/holčiny přihazovali po 1..má vliv kolik přihodím na prodloužení?
 

d arvit

Odborník
pokud přihodíš v posledních 30s aukce, aukce se prodlouží o dalších 30s a tak pořád dokola, takže se můžete přetahovat po 1zl. třeba půl dne..
 

DeletedUser17584

Host
A nahodou jestli se bude dat poridit i predmety z vyberove sady namesti nekdo netusite? Zatim sem totiz videl Sakurovou zahradu, Santovu vesnici, Maharadzuv palac, ale namesti ani 1x.
 
Nahoru