Diskuze o Starožitnictví

DeletedUser12887

Host
půjde rozprodat medaile ?
těch má skoro každý hafo a většinou už nejsou potřeba, jediný využití je pro všechny na rozšíření, těch je v poslední době jako šafránu a pak pro účely CvC, což je ještě víc nebo míň šafránu, záleží jak pro koho, ale pro většinu medailí spousta a k ničemu

odpověď mi stačí do příštího týdne

děkuji předem

jinak mi občas přijde ten přesun předmětů jako před velkou hospodářskou krizí, ale zase nechci někoho stresovat že to je politická hra, to bych byl nerad
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
O tom, že by šly prodávat medajle nic nevím. Ale můžeš díky nim mít hotovou expedici už v úterý dopoledne :)
 

DeletedUser12887

Host
to jo ale když by šly prodat, šlo by něco smysluplného koupit

kéž by se vědělo, že to půjde, takhle to opět musíme domýšlet my v česku a doufat, že si to uráčí někdo (mistr/yně) někde v číně, USA, SSSR, Indii, Canadě, NDR přečte a vysvětlí, jak to bude nebo co zamýšlí dál

protože to domyšlené není, jinak už by to bylo vysvětleno
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nápad se starožitnictvím je skvělý, ale pár vylepšení bych uvítal

* Možnost prodávat více předmětů zároveň různým tempem (něco na dvě hodiny, jiné na 8...)
* Aukce. Některé aukční systémy umožňují, že zájemce (A) zadá maximální částku, kterou je ochoten investovat. U aukce se však objeví jen, že A přihodil vyvolávací cenu. Když někdo jiný (B) přihodí, dostane oznámení, že A již přihodil více a aktuální cena se zvedne na o něco málo vyšší, než zkoušel dát B.
Důvod je prostý - málokdy mám čas a chuť se přihlašovat tak často, abych stihl konec aukce. Takto bych si mohl na začátku zadat automatické přihazování.
Ale je pravda, že tento způsob je zase trochu o něčem jiném.
* označení předmětu jako neprodatelného. Při výběru, co chci prodat se mi v seznamu objeví téměř kompletní inventář. V něm mám třeba nějaké drobnosti, které nechci v žádném případě prodat (třeba výrobny šampionů z minulých dob)
 

jaromires

Dopisovatel
Nápad se starožitnictvím je skvělý, ale pár vylepšení bych uvítal

* Možnost prodávat více předmětů zároveň různým tempem (něco na dvě hodiny, jiné na 8...)
* Aukce. Některé aukční systémy umožňují, že zájemce (A) zadá maximální částku, kterou je ochoten investovat. U aukce se však objeví jen, že A přihodil vyvolávací cenu. Když někdo jiný (B) přihodí, dostane oznámení, že A již přihodil více a aktuální cena se zvedne na o něco málo vyšší, než zkoušel dát B.
Důvod je prostý - málokdy mám čas a chuť se přihlašovat tak často, abych stihl konec aukce. Takto bych si mohl na začátku zadat automatické přihazování.
Ale je pravda, že tento způsob je zase trochu o něčem jiném.
* označení předmětu jako neprodatelného. Při výběru, co chci prodat se mi v seznamu objeví téměř kompletní inventář. V něm mám třeba nějaké drobnosti, které nechci v žádném případě prodat (třeba výrobny šampionů z minulých dob)

Takže nám z toho chceš dělat aukro nebo co??o_O Takhle je to náhodou nastaveno dobře at mají šanci aukci vyhrát všichni.:) A ne jen hráči kteří mají miliardy mincí a neví co snimi.:)
 

dudasek

Znalec
zajímalo by mě,jak funguje nastavení času aukce...ať se přihlásím kdykoli naskočí mi aukce něco málo pod 4h: 3:59...3:57...3:56.... někdo tu píše,že se mu zobrazují 2h...no mě ještě nikdy!
 
4 hod jsou aukce 30 min mezi aukcema a kolem 30 vterin pridani casu kdys nekdo prihodi (toho jsem si vsiml v konci aukce při prehazovani v poslednich vterinach).
Jinak ktomu co jste psalo nahore o tych medailich pokud us nevite co snima tak doporucuju udelat 64 expedic hned na zacatku expedic parkrat kdys jsem se do toho zabral je to dobra vypln casu a vyjde to cca kolem 1 milionu medaili za tyden tedy pokud jste na konci hry :) samozrejme cena je zavisla na poctu padlych pokusu behem hrani
 

d arvit

Odborník
já zatim neviděl jinou aukci než na 2h :)
je to hezký nápad s těma medailemi, ale obávám se že to moc neřeší, dávat mega za to abych dodělal expe ve středu místo ve čtvrtek se mi zdá jako slušná zbytečnost, i kdybych do toho to mega týdně vrazil tak mám stejně zásobu na pár let ( když nebudu nahazovat)
jooo, kdyby byla akce dodělej expe za první hodinu po přihlášení a můžeš jí jet celou znova tak mám hotovo za 20 minut :D
 

Thesseus

Znalec
Prodej přebytečných plánků a částí budovy by byl fajne :)
Za získané medaile jsou body do žebříčku takže by hráč vydělal dvakrát.
Co nechápu je, proč na začátku mohu prodávat 1 ks a až si vyklidím inventář tak 5? Jaký měl být toho smysl?

Jo a proč se na úvodní, přihlašovací stránce objevilo oznámení o starožitníkovi teď po měsíci.
Jinak fičura samozřejmě dobrá, sice lichva ale lepší než nic. Co mě na tom štve je, že vývojáři nedají vědět o zamýšlené funkci dopředu. Spoustu věcí by mnoho hráčů zbytečně nemazalo...
 

d arvit

Odborník
nedávaji protože nejdou prodat
Prodej přebytečných plánků a částí budovy by byl fajne :)
Co nechápu je, proč na začátku mohu prodávat 1 ks a až si vyklidím inventář tak 5? Jaký měl být toho smysl?
.

tohle je problém mladých hráčů, nemaji moc věcí v inv a brzo nemaji co prodávat, takže pro vás to nemá smysl
pro starší hráče s napěchovaným inv. to má obrovský význam, protože prodávat po jednom stovky a tisíce předmětů by bylo fakt na dlouho
já bych klidně bral i 6tý slot :D

fíha prodávat přebytečný plánky?? tak to by chtělo desítky slotů :rolleyes:
 
tak jak to, že je mám v nabídce? ted tam mám např. bubeníka viz. foto a FP a plánky jsem tam kupovala a medaile jsem tam viděla v aukci ..???

foe.png foe1.jpg
 
Doufám, že se dočkáme vylepšení, že půjde zdat k prodeji více předmětů zároveň.
Tedy, že v seznamu předmětů najedu třeba na tvář starověku, kterých mám 2+ a nabídne se mi okénko, kde zadám počet, které chci prodat.
Pravda, jsou i předměty, kde si chci nějaký ponechat, ale více je těch, kterých se chci úplně zbavit.

Problém je, že teď nědy musím na načtení seznamu čekat i přes deset sekund, tohle by to mohlo trochu urychlit.
 
Nahoru