Diskuze o Starožitnictví

Anti Bílý

Psavec
Nikdy neříkej nikdy.
Nasaju kouř do plic a nechám ho tam stát,
když dostane se do mozku, začne si se mnou hrát,
to pak mám zas ty svoje šílený stavy
dělám, co mi řeknou ty hlasy z mojí hlavy.
 

peepee77

Veterán
Promiň, ale mohl bys dát screen jak ten chaos v inventáři vypadá? Velkolepky mají sólo sekci tak nechápu v čem ti plánky vadí....
Nemám nic proti nápadu, taky bych je klidně prodával, jen si nedokážu představit kde je ten chaos...
 

d arvit

Odborník
nápad je to zajímavý, jen si nedovedu představit realizaci
pokud by cena byla taková aby se vyplatilo je prodávat (rozuměj: stálo za námahu to tam naklikat,) tak by to byl nekonečný zdroj příjmů arcařů
pokud by cena byla symbolická tak bych se nenamáhal..
 

Mrtvejmagor

Veterán
už jsem dlouho nic nekoupil, a to jsem vše už levné, protože tam jsem vždy 2h do konce, tak to nahodím pak se chvilku přetahuju s idiotem který tam přihazuje po 1 a pak jdu dělat něco jiného a zapomenu to
 

DeletedUser13718

Host
Promiň, ale mohl bys dát screen jak ten chaos v inventáři vypadá? Velkolepky mají sólo sekci tak nechápu v čem ti plánky vadí....
Nemám nic proti nápadu, taky bych je klidně prodával, jen si nedokážu představit kde je ten chaos...

Jaaaaj, nebuď Punta myslel sem to jako že tam je prostě dost VB, který nikdy stavět nebudu, a jen tam prekazej... Tak je prostě nějak vyházet, nejlépe rozprodat planky.. Nebo smzr úplně nejlépe možnost totálního smazání VB, stejně jako můžeš vyhazet věci z Inventáře..ale když už tam ty plánky sou, tak proč z nich něco nemít...
 

Svatej

Legenda
sks mattes: A právě ve větě "tak proč z nich něco nemít... " je ten problém. Nevím kolik máš takových plánků ty, ale já bych dal dohromady +-20.000 zbytečných plánků jenom na jediné budově. Takže pokud bych je mohl měnit za něco hodnotného, tak bych se buďto napakoval, nebo by ta odměna byla tak malá, že menším hráčům by se to nevyplatilo. ;)
V tom je zakopanej pes. Nikdo tě tu nechce planýřovat, tak to neber špatně. Jen to chce ten nápad vždycky promyslet do důsledků. ;)
 

DeletedUser13718

Host
Jen sem se ptal, ptz mě sem smz odkazali z podpory nj, tak uvidíme, třeba sami něco do budoucna vymyslej
 

dudasek

Znalec
já bych také plánky prodal.třeba jen za mince...zkoušel jsem smazat výměnou koloseum a když pominu to zdlouhavé obchodování musím konstatovat,že se mi to nepovedlo...a navíc další plánky padají z motivací,úkolů,...takže jsem to vzdal...
 

Dan 77

Veterán
Takže 3 novinky:

1) Ta Výstava umění (4×4) vypadá moc pěkně, ale vyvstává otázka:
Kam tohle všechno budeme dávat???
Ještě nás v průběhu jara čekají dva eventy (jarní japonský, budova 4×6, a archeologický, budovy 7×3 a 3×3).

2) Svatyně znalostí, kdysi jediná eventovka produkující FP a po nějaký čas nejlepší, je nyní pouze průměrnou (0,25 FP na políčko). Na úrovni 2 ale bude opět patřit mezi vůbec nejlepší (0,5 FP na políčko), tedy nepočítáme-li hlavní ceny z kulturních osad na maximální úrovni (Yggdrasil a Chrám šintó s ještě 2× větší efektivitou na plochu). Mezitím ale mnozí hráči svatyně zbourali nebo prodali u starožitníka. A najednou jsou zase v kurzu. :D :D

3) K těm budovám/výběrovým sadám ze starších eventů: kromě 4 už všechny u starožitníka prakticky dávno jsou.
 
Naposledy upraveno:
Me by zajimalo proc uz asi rok nikde nevidim moznost vylepseni pagody. Trci mi na LVL4 tak nevim jestli to zbourat, nebo jestli jeste neco prijde. Ve starozitnictvi zatim nic, tak bych navrhoval s tim neco udelat. Dik.
 
Nahoru