Diskuze o Starožitnictví

DeletedUser17363

Host
Ale jako jo - určitě se těším - výstava umění i vylepšení svatyní bude jenom plus. Rozhodně výrazně lepší než nějaký přihlouplý stavění sad, které vůči množství místa zas tak zajímavé nejsou - viz. stávající event...
 

d arvit

Odborník
jsem zvědavý na cenu vylepšeních a jak často se bude ukazovat na poličce/ v aukci
aby tu nebylo pár lidí nemile překvapených až bude pár svatyň vylepšovat rok a tu druhou vylepšitelnou budovu daji na full jejich vnuci.. :cool:
jinak se samozřejmě těšim, mince i drahokamy jsou připravený, jen na to natrefit..
 

d arvit

Odborník
a když k tomu připočítáme 40,5k mincí a 30 dia na jednu síň znalostí tak zjistíme že 99,999% lidí nedokáže vylepšit 10 svatyní a k tomu získat výstavu umění na max.
a představy o vylepšení desítek svatyní můžete rychle pustit z hlavy, bude jednodušší získat svatyni lvl1 než její vylepšení ;)
 

Svatej

Legenda
thesseus: Priorizace M/Z se neděje na základě nějakého jmenného seznamu, ale na základě výroby. Prvním ukazatelem podle kterého se posuzuje je výroba FB.
Takže odpověď na tvou otázku je ano. Svatyně na lvl 2 budou dostávat automatickou pomoc dříve než svatyně na lvl 1. ;)
 

traktorista

Odborník
Problém je hlavně v počtu úrovní. Když vezmu jak ztuha skládám přes vetešníka japonské sety, k tomu připočítám že s dalšími přidanými předměty se šance na padnutí ještě zmenší - tak cena je vážně poslední položka.
 
Ono by vůbec nebylo špatné, kdyby měl starožitník nějakou stálou nabídku. Klidně i cyklickou - prostě že každé pondělí bude renovačka, v úterý uložení budovy, ve středu bojový bonus, ve čtvrtek vylepšení čehos atp. A zbytek by byl opět náhodný.
Přijde mi, že šest a půl dne do týdne nabízí samou veteš a jednou za uherský týden něco rozumného.
A to bohužel i v aukcích, na zajímavou nabídku narazím maximálně dvakrát do týdne....
 

dudasek

Znalec
tak se pochlubím:moje první výběrová sada Výstavy umění :33002 v aukci...těším se na další-a lidi neblázněte,ať zbytečně nevyplýtváme obchodní mince,,,,
 

dudasek

Znalec
no vidím první vylepšení svatyňky v regálu:40 500+30drahokamů...takže darvit to měl správně,ale nepletl bych dia/drahokamy..
 

OffTheWall

Psavec
Zatím jsem jednou narazila na vylepšení svatyně v aukci, přehazovali se o to asi 15 minut a vydražilo se za 89k .. Vzhledem k počtu hráčů, kteří mají ve městě desítky svatyní si myslím, že cena jen tak neklesne .. Ocenila bych, kdybych na polici neměla snad třikrát během týdne Tiki totem a vánoční strom, skvělá funkce by byla odmítnutí předmětu (na způsob odmítnutí vyjednávání v japonské osadě), kdy by se následně předmět po nějakou dobu na polici znovu neobjevoval
 

dudasek

Znalec
skvělá funkce by byla odmítnutí předmětu (na způsob odmítnutí vyjednávání v japonské osadě), kdy by se následně předmět po nějakou dobu na polici znovu neobjevoval
tento nápad bych podpořil-zkus to podat jako nápad...klidně tvrdej BLACK LIST(zpoplatněn za rozumné diamanty?)...přeci jen množství nabídek je dost velké,takže 100 dia za to nedám....
 

d arvit

Odborník
naprosto souhlasim, pořád se mi tam dokola točí ty samé blbosti, ale tyhle novinky jsem ještě neviděl na žádném světě kde hraju..
 

dudasek

Znalec
v sobotu jsem měl vylepšení svatyňky v regálu:40 500+30 drahokamů,podařilo se mi vyhrát aukci na výstavu:33002 a dál nic....čekám několikrát denně
 
Nahoru