Diskuze o Starožitnictví

DeletedUser13654

Host
Prodat věci jde pouze po kusech?
Např pokud mám ve skladě 6x magnus opus, tak prodám vše najednou a nebo jen 1 kus?
 
Ano jen po kusech ale casem si lze prodavanim odemknout dalsi prodavajci sloty.
Jinak na tuto věc sem se těšil uż od BETY co to tam vyšlo.
Konečně dali do hry něco na čem redukovat nepotřebné věci v inventaři.
 

DeletedUser13654

Host
Díky za odpověď.
To bude zase trvat věčnost než se toho zbavím :) .
A vrátí se do hry možnost smazání věcí?
 

Dan 77

Veterán
"Magnum opus" není překlep, je to tak gramaticky správně.
Střední rod, takže i přídavné jméno ve středním rodě.
 

DeletedUser13654

Host
nemusíš mě hned opravovat :) já to napsala z hlavy a v rychlosti na co jsem si vzpomněla :) Tak se hluboce omlouvám, ne Magnus opus, ale Magnum opus :) :)
 

Dan 77

Veterán
Aseta: Nemusíš se hned urážet, já zase nevěděl, že to bylo jen tak z hlavy, co se prostě vybavilo. :)
 
Koš nepotrebuješ inventař je pokud vim nekonečny. A ta recyklace toho zbozi ti mozna ted prijde pomala ale dej tomu cas. Za par mesicu si budeš rikat že uš nemas ani ty obyc dekoracky s expedic a ze nemas us co bys rozprodal :)
Ber to s druhe stranky do ted si několik let hromadil kde jakou nepouzitelnou kravinu a ted konecne pridali moznost je prodat a treba koupit misto nekolika kravin 1 potrebnou vec. Npř dodatečne planky na eventove budovy co si nestihl behem eventu dodelat
 

Svatej

Legenda
Proč jen mám pocit, že jen co se všichni zbaví těch +-100 fontán mládí které jsou oproti zmenšené studánce neúčinné, skrze obchodníka, který za ně nabízí asi nejvíc drahokamů za spamovací item, tak přijde nějaké zásadní vylepšení této budovy? :D
Aha, no to je teda blbost, že místo koše dali jen starožitníka... co když se obchod s tou věcí vůbec nevyplatí, to pak není možnost to prodat, a bude to tam trčet na pořád...
prodáš vždycky, prodej není závislej na ostatních hráčích. A vyplatí se vždycky. ;) Respektive lepší než nic v případě obyčejného smazání itemu.
 

d arvit

Odborník
přesně, to ocenění je hodně divoký (fontána vs studánka)
ale na druhou stranu se v aukci ukazují hezké kousky (s nabídkou to tak slavný už neni)

už mám doma jedno vydražený vylepšení lodičky :)
 

DeletedUser17320

Host
Ahoj/Dobrý den,

Nevím, ale asi dělám něco špatně, protože když jsem si žádala věc na prodej, nastavila čas. Tak mi žádnou starožitník nekoupil po stanovené době a vrátila se mi do inventáře zpět. Ekonomiku mám vyzkoumanou.

Dotaz zní:
Jestli obchodník koupí vždy nebo jen, když je to lukrativní?

Jestli vždy, tak proč mi to nejde?

Vím, že když nevidíte, co a jak zadávám, že asi nepůjde odpovědět. Hraji na mobilu iPhone Xr a telefon jsem restartovala. Dokonce odinstalovala a znovu nainstalovala hru.

Děkuji moc za odpověď
 

dudasek

Znalec
nevím jak to vypadá n mobilu-klikneš na "směnit" a proběhne tam prodej(2,8,24h odpočet)-nebo hned za dia
 

DeletedUser17320

Host
Kamarád, co to hraje na mobilu, tak mu to jde. Má tedy Samsung, ale nemyslím si že na to má vliv typ telefonu. Mě to zmizí po chvíli to moje nastavení ( zboží, čas) a se mi to uloží zpět do inventáře. A dukáty nemám. Bohužel mi nejde vložit fotka jak to přesně mám na mobilu. Pokusím se to popsat.

V levém horním rohu: počet dukátů a drahokamy

V pravém horním rohu ? A křížek

U prostředí: zámekčky a jedna pozice, kde můžu dát výměnovanou věc

Pod tím: čas výměny (2,8,24) s možností zvolení si času a přesípačky u toho,

Výsledek výměny : kolik dukátů a drahokamů.

A pak možnost zaškrtnout navýšení dukátů i drahokamů
 

Dan 77

Veterán
RadaJiric: A ještě musíš nastavení potvrdit, aby ti začal čas na prodej běžet.

Ohledně mazání věcí z invu: pokud bude někdo chtít mermomocí mazat, může to postavit a zase zbourat...
 

DeletedUser17320

Host
Děkuji moc za pomoc. To byla ta chyba jsem to nepotvrdila, protože jsem si zaškrtla navýšení a tam se mi vedle toho objevilo tlačítko vyměnit s diamanty a tak jsem to neřešila.
 

DeletedUser17584

Host
Mne by spis zajimalo kdo ma moznost ucastnit se dane aukce. Po diskuzi v cechu vim, ze probiha nekolik ruznych aukci najednou (jedni drazili 100 fb, druzi 100 zbozi, ja osobne 3 600 medaili v ten samy cas), ale lidi co se se mnou pretahuji o vec mymi sousedy nejsou. Tak by mne zajimalo jak jsou tvoreny skupiny pro jednotlive aukce.
 

dudasek

Znalec
lidi než budu reportovat chybu optám se ,když už tu plkáme...fungují vám správně "sloty" na prodej?
měnil jsem jak vůl po 2 hodinách,abych odemkl 2 když zadám prodej jednoho už se mi druhý neukáže..dával jsem různý čas,vybíral nejdříve druhý slot,mazal cookies-furt stejné:máte to v pořádku?
 
Nahoru