Diskuze o valentýském výprodeji

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Na svátek všech zamilovaných se můžete zamilovat i do našich zvýhodněných nabídek. Neptejte se, co za předměty bude možné zakoupit, je to překvapení :) Na vše ostatní se můžete ptát právě v tomto vláknu.
 

d arvit

Odborník
jednou bych chtěl vážně vidět statistiku kolik lidí využilo takové nabídky a něco si koupilo - za mě je taková nabídka výsměch platičům i neplatičům.. :rolleyes:
 

Mrtvejmagor

Veterán
No to je divný, protože když byly třeba něco jiného tak jsem si nekoupil nic a bylo tak třeba 7, proč by tam psali liché číslo?
 

d arvit

Odborník
protože to je počet vylepšení nutných pro postavení jedné full budovy
např:
podzimní chata lvl 7
vlak lvl 9
pokladnice je lvl 10
kostelík lvl 12 atd
 
V inventáři se mi objevil strom lásky aniž bych jej kupoval. Netuší někdo, kolik stál? nevšiml jsem si, že by mi výrazně ubyly diamanty...
 

Dan 77

Veterán
Já ten výprodej skoro nezaznamenal, přihlásil jsem se až večer, takže co se nabízelo předtím, netuším. ;)
Viděl jsem tak akorát FP za 995 dia (FP nabíhají samy) a výběrovou sadu Světového veletrhu (max lvl už mám, ale někomu mohlo chybět poslední vylepšení, tak to má větší smysl, i když je to dražší). Ovšem kdo si koupil tu výběrovou sadu Světového veletrhu, může být pak naštvaný, že to může za pár týdnů získat zadarmo za kopání v archeologickém eventu... Takže tak... Taková je strategie Inno no.
 
Nahoru