Diskuze o vylepšení CB

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Kvůli technickým potížím musíme odložit spuštění funkce s přehledem MMR (LB). Tato část oznámení pod nadpisem Ligové body je nyní schována ve spoileru (Prozatím odloženo) a napsána červeným textem.
 

DeletedUser17617

Host
Přidání jednoho jediného bodu na 3 úrovně je dost ubohé :-(
je to stavba získaná za mnoho úsilí v bojích - tak bych spíše očekával vylepšení útoku / obrany pro naše vojáčky
či nějakou jinou ( novou ) bojovou výhodu ...
 

d arvit

Odborník
zveřejnění MMR je ok, přejmenování na LB vyvolá zmatky, ti co chápali MMR a věděli ho vypočítat se zorientují, většina ostatních v tom bude mít bordel..
vylepšení sochy je ok, cena vylepšení a nárůst hodnot je špatný, tohle je snad poprvé kdy se nevyplatí budovu vylepšovat na max ani pod max ale zastavit se na půl cesty (lvl5) = vylepšení nedomyšlené a k ničemu
cesta, nápad je to dobrý ale opět nedomyšlené, bonusy cesty jsem slabé na velikost jakou zabírá

zajímavé by to bylo např. kdyby cesta navyšovala i hodnotu sochy cti a to pouze sochy na max. lvl (např. + 1fb a 10 zboží za každou zapojenou cestu,
takhle to na mě působí jen dojmem levného naředění dobrých odměn z CB (FB a plánky na sochu)
takhle neni důvod vylepšovat sochu ani stavět cestu,
 
Naposledy upraveno:
je to hodně na uvaženou jestli do toho investovat další 3 sady na každou sochu zisk jen 30 cechZB 1 FB a kolem 100 korunek další socha rozhodne výhodnější
 

sir mcbacon

Komentátor
Nejlepší změna je označování provincií. Co se soch cti týče, pár měsíců nepůjdu výš než na lvl 7. Škoda, že nemůžete dát mmr hned, hodilo by se to. Cesta k vítězství je docela slabá.
 

Svatej

Legenda
Přidání jednoho jediného bodu na 3 úrovně je dost ubohé :-(
je to stavba získaná za mnoho úsilí v bojích - tak bych spíše očekával vylepšení útoku / obrany pro naše vojáčky
či nějakou jinou ( novou ) bojovou výhodu ...
No vidíš, já ji vidím jako primárně stavbu pro produkci síly cechu. Jako náhradu síní slávy, jelikož na stejnou plochu dává víc korunek a zároveň produkuje i zboží pro cech. (za každý kus zboží pro cech máte body do žebříčku, takže je to i automatická farma na body do TOP) a k tomu FB. Za mě více než dobrá stavba už teď.
Otázku zda to hnát na kolik lvl nebo stavět novou je už na uvážení každého hráče a prostoru v jeho městě. To nejde zevšeobecnit, každý to má jinak.
 
Naposledy upraveno:

Fotřík 1.

Komentátor
Vylepseni mapy CB skvele, vylepseni Sochy cti mohlo byt lepsi i na body, ale budiz. Jen prosim nezavadejte uvazovane zmeny do expedice. Nesnasim zmeny uprostred hry. Vic nez rok jsem pracoval na vylepseni VB a porizovani specialnich budov a ted by to melo byt k nicemu?
 

dudasek

Znalec
potkávám ve městech přátel z marzu/planetek 3,4,5+ soch cti na 5 lvl...holt diamant při troše snahy sype-je to zasloužené?asi jo!to levlení moc užitku nepřineslo,ale místo se také cení...
 

dudasek

Znalec
Uvítal bych možnost pro zakladatele cechu deaktivovat nebo omezit přísun dílků Sochy cti a odměn z dosažené úrovně cechu pro neaktivní členy cechu v cech.bitvách
a kdo neaktivní z vašeho cechu by to také uvítal?je dobré,že i lemry něco dostanou..ono je to snad motivuje se zapojit...a jestli se to vedení nelíbí můžete jim dát ultimátum a při neplnění vyhazov...vy nejste v cechu jedna parta,kamarádi?!
 
Tato nova funkce je skvěla alespon jde videt jak na tom lidi jsou.
Toto je mozna trochu bokem ale take k cehovkam.
Nebylo by na skodu trochu se zamyslet nad systemem pro tvorbu teamu jelikos aktualni system ,,neni zrovna dvakrat ferovy". Us nekolikrat jsem v cehovkach zazil ze to seskladalo cehy,, npr 10 lidi 20 lidi 23 lidi 31lidi 34 lidi 42lidi 62lidi a 76 lidi." A jak maji podle ferovosti treba ty 10-30 kapacitni cehy souperit stema s 76 lidma. (Jedna se o priklad ale tyto situace vidavam temer kazdych 14 dnu)
 

DeletedUser

Host
Není náhodou nějaká představa o tom, kdy bude ta Cesta vítězství?
 

peepee77

Veterán
A jak maji podle ferovosti treba ty 10-30 kapacitni cehy souperit stema s 76 lidma.
To už se tu řešilo měkolikrát. Od toho je tu ligovej systém. Do vyšší ligy se dostanou cechy který si dokážou uhájit aspoň nějakou pozici. Nikde není napsáno, že cech s 80 členy vyhraje. Může tam být hodně hráčů co CB nehrají a jen pár aktivních.
 

Anti Bílý

Psavec
Nás je 14... Dost aktivní (60 bojů denně) jsem asi jen já, nebo max. 2 lidi a jsme teď v platinové. To jde ne? Běžně jsme o řád níž.
 
Nahoru