Diskuze o vylepšení fóra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mrtvejmagor

Veterán
hm... divný, a ani když to dáš na mobil tak ani na tom se ti to nezobrazuje?
HELE a náhodou jsi si nezaškrtnul u tohoto tématu ''Nesledovat'' ? :D :D
1573594996106.png
 

Dědeq

Znalec
A normálně ti korunky svítí?
Korunky svítí. Téma sleduju, uvnitř toho upozornění ty věci mám, jenom zvonek tam není. Na telefonu kouknu, až tam zase něco bude.
Nastavení mám na příjem, jenom jsem vyházel maily, protože jsem toho měl furt plnou schránku... Jestli jsem něco nepřehlédl, ale myslím, že ne.
1573596163961.png

Edit: na telefonu, kdyz refreshnu stranku, zvonek se objevi.

Edit č. 2: takže když na PC refrešnu stránku, tak se mi zvonek taky objeví. Tak tomu říkám mílový krok zpět.
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Nějak mi to vypaluje zorničky. ten slabej kontrast je šílenej, nemůžu nějak zaměřit ani tu černou korunku. Nervoví tiky jedou na plno. Dobrej nápad na zvýšení návštěvnosti pro ty, co si chtěj uchovat oči zdravé. :eek: Světlé pozadí s nekontrastním textem a s tmavim okolim okolo příspěvkového okna. Oko pak neví, jak se zachovat.
To je fakt šílený.
Pokud autor tuhle genialitu nepostřeh jako jistou změnu sám na sobě, tak těžko mu závitky přijmou něco hozenýho z venčí. Dokud se to někomu nesrovná v hlavě, tak nemá vyznam cokoli psát.
 

Mrtvejmagor

Veterán
taky to vidím i v připnutém panelu - ale jenom při obnovení stránky. jinak jsem pořád odkázaný na to, že musím kliknout na odkaz, nebo obnovit stránku. takže pro mě je celý zvoneček na dvě věci :/
hele už to chápu, když někdo něco okomentuje a ty to máš v upozornění tak forum musíš zaktualizovat aby jsi viděl to číslo, teď se mi to taky stalo. Jsem pořád na forum, a čekám na nějaký upozornění, tak mi to nedá a zaktualizuju stránku, a ejhle mám tam upozornění...
 

Dědeq

Znalec
Jo, takže to je nový standard. Což vidím jako chybu. Navíc jak to jednou rozkliknu, tak zmizí barevný podklad všech nových příspěvků. Předtím tuším zmizel až po jejich navštívení...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru