Diskuze o zimní události

Hyso

Dopisovatel
Mám dotaz - k čemu jsou dobré motivace bodových vagonků (Lůžkový vagon) v setu Zimního vlaku? :)
A nebo - co vyrabuji když:
1) bude namotivováno nádraží a polovina lůžkových vagónů?
2) NEbude namotivováno nádraží a bude namotivována polovina lůžkových vagónů?
Mám jen bojové vagóny tak nevím co dostaneš z nenamotivovanych vagonu,ale z nádraží dostaneš vše podle úrovně v které je. Par jsem jich už vyraboval.
 

DeletedUser16400

Host
Ja to vydim tak, ze motivace vagonu je jen kvuli usmevum + mince(kladiva, ...) u vlaku
 

Dan 77

Veterán
Jj a namotivovaný vlak nelze rabovat, jak píšou na anglické Wikia. Ale to se opakuju, už jsem to sem psal vč. přímého odkazu.
 

DeletedUser18207

Host
To byla soutěž jak hrom,kde jsou slibované odměny?Nejsem sám kdo nedostal vůbec nic.Bravo.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Zimní soutěž ještě stále probíhá
Odpovědi na jakoukoli z našich čtyř soutěžních výzev můžete odeslat do 6. ledna 23:59. Poté náš tým podpory zkontroluje vaše odpovědi a poskytne výsledky spolu se seznamem vítězů. Nyní si pozorně přečtěte pravidla této soutěže:
A Malá vánoční soutěž už skončila > VYHODNOCENÍ
Takže stále nevím jaká soutěž a jaké ceny?...
 

Dan 77

Veterán
No ale ještě není vyhráno s odpověďmi na takové negativistické dotazy, ještě by lidi mohli chtít vyhodnocení rovnou 7. 1. :D Stovky nebo tisíce odpovědí rychle vyhodnotit od dobrovolnického týmu hned, jako v případě Halloweenské soutěže, která se nesla v tomtéž duchu jako Zimní.
 

Thesseus

Znalec
Takže je to tak, motivace lůžkových vagonů je pouze pro úsměvy a možnst rabování se řídí motivací nádraží. Takže proč proboha padá motivace dřív na vagony než na nádraží? To je teda paskvil a to i v případě, že to tak bylo myšlené.

EDIT: abych nebyl jen negativní, nápad vláčku je dobrý, a budova je lahůdkou pro galaxii (u mě 50 bodů :)
 

Thesseus

Znalec
Za prvé, bavím se tu o pohledu majitele vlaku, který toto nastavení nejenže nemá jak ovlivnit ale dokonce o něm ani nevěděl. A za druhé to je trochu zvrácený pohled, nemyslíš? Podle něj když půjde od zítra vykrást Oranžerie, tak je to vlastně pozitvní, že?
Jediné, co teď musím dělat je, že po výběru ručně zmotivuji nádraží protože jinak je asi až někde mezi Salaší a Kozí farmou. Vzhledem k tomu, že na všem ostatním je logicky a ZÁMĚRNĚ nastaveno pořadí motivace podle velikosti výběru, tak to paskvil je.
 

Thesseus

Znalec
Stává se, že nová budova nemá správně přiřazenou prioritu v motivaci. Přidají to obvykle o nějakou tu aktualizaci později.
Taky si myslím, že to donastaví ale jen si představ, že by takto kvalitně pracovali lidé ve všech povoláních...

Asi budu hnidopich, ale Oranžerii vlastně vykrást lze, jenom jiným způsobem než rabováním po úspěšném útoku na obranu města.
Tak to jsem dal blbej příklad :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru