Diskuze o zimní události

DeletedUser12887

Host
Tak motivovat nejde a tím pádem jde rabovat, podobně jako sakura set, maharadza a další sety
 

Dan 77

Veterán
Na Wikia jsem narazil před nějakou dobou na tohle:
As the Winter Train does not produce special resources upon motivation, it has a low priority in the motivation order and will only get motivated randomly with the regular buildings after all special buildings that produce forge points, goods, guild power, medals, or blue prints have been motivated. Use a Self-Aid Kit if you want to make sure your Winter Train is protected from plunderers if you can not collect on time and you have regular plunderers coming along.
Snad pro upřesnění, ale nevím, co je na tom pravdy.
Edit: Vyzkoušel jsem sadu vlastní pomoci a motivovat jde, ale pouze se zdvojnásobí produkce mincí. A vagóny jdou zušlechtit na spokojenost.
 

Tomas 0482

Psavec
Chci se zeptat ohledně hlavní odměny, nevím, jestli se to tady řešilo, ale momentálně mám vlak na 6. úrovni a chybí mi jedno vylepšení za úkoly a jedno vylepšení na vlaku. Hned další odměna je znovu vlak na úrovni 1. Něco jsem přehlédl nebo je počítáno na první vlak o jedno vylepšení méně? Vždycky to bylo v eventu tak, že další budovu na úrovni 1 hráč dostal až když bylo možné mít tu předchozí na maximální úrovni.
 

Tomas 0482

Psavec
Ano poslední vylepšení máš za poslední úkol i když ho budeš plnit poslední den
Jakože za poslední ůkol dostanu místo hvězd další vylepšení?

Protože jinak to nevychází ... potřebuji ještě 3 vylepšení a celkově dostanu 2 než získám další vlak urovně 1 (i když počítám to za poslední ůkol)
 
Chci se zeptat ohledně hlavní odměny, nevím, jestli se to tady řešilo, ale momentálně mám vlak na 6. úrovni a chybí mi jedno vylepšení za úkoly a jedno vylepšení na vlaku. Hned další odměna je znovu vlak na úrovni 1. Něco jsem přehlédl nebo je počítáno na první vlak o jedno vylepšení méně? Vždycky to bylo v eventu tak, že další budovu na úrovni 1 hráč dostal až když bylo možné mít tu předchozí na maximální úrovni.
No právě, nevychází to, mám to úplně stejně.
 

DeletedUser17617

Host
Jakože za poslední ůkol dostanu místo hvězd další vylepšení?

Protože jinak to nevychází ... potřebuji ještě 3 vylepšení a celkově dostanu 2 než získám další vlak urovně 1 (i když počítám to za poslední ůkol)
Také tomu rozumím tak
na 9.lvl Vlaku je třeba 8x vylepšení
2 z úkolů + 6 za dokončení trati
6.dokončení trati s vylepšením vlaku je až jako 11. odměna - tedy hned po dalším Vlaku 1
tohle nikdy nebylo ...
... za dokončení posledního úkolu dostaneš normálně hvězdy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Tomas 0482

Psavec
Také tomu rozumím tak
na 9.lvl Vlaku je třeba 8x vylepšení
2 z úkolů + 6 za dokončení trati
6.dokončení trati s vylepšením vlaku je až jako 11. odměna - tedy hned po dalším Vlaku 1
tohle nikdy nebylo ...
Přesně tak, to jsem se tím prvním příspěvkem snažil říct. Je to divný nebo jestli počítají s tím, že koupím těch 9 sobů za 3k dia a budu tam mít jedno vylepšení :confused:
 
Tak mám všech 9 sobů, ale vybrat jen za 2995 diamantů, to se asi někdo zbláznil...
A viděl bych to asi takhle..."Vyhrál jste TV, výhru obdržíte hned jak si zakoupíte ovčí deku za 50 000Kč...
A někdo dobře napsal, jsem hráč, ne gambler...
 
Naposledy upraveno:

De Giorgi

Komentátor
Ahojky, asi jsem natvrdlá, ale ať se ptám, kde se ptám, každý říká něco jiného.
Když bude mít všech 9 sobů s odměnami, tak za ně zaplatím 2995 diamantů? Pokud ano, tak to si z nás snad dělají vývojáři srandu. Jaká to je tedy výhra, když za ni musím platit a to ještě diamanty, které musím koupit za reálné peníze- :mad: :mad::mad:
 
Ahojky, asi jsem natvrdlá, ale ať se ptám, kde se ptám, každý říká něco jiného.
Když bude mít všech 9 sobů s odměnami, tak za ně zaplatím 2995 diamantů? Pokud ano, tak to si z nás snad dělají vývojáři srandu. Jaká to je tedy výhra, když za ni musím platit a to ještě diamanty, které musím koupit za reálné peníze- :mad: :mad::mad:
To je bonus navíc pro ty, kteří neváhají utratit diamanty.
Někdo nasbírá toto množství diamantů z úkolů a z expedic, takže neutratí ani korunu.
Ale myslím, že většině hráčů ta nabídka za tu cenu nestojí. Ani kdyby tam bylo vraní hnízdo a 8 vylepšení.
 
To je bonus navíc pro ty, kteří neváhají utratit diamanty.
Někdo nasbírá toto množství diamantů z úkolů a z expedic, takže neutratí ani korunu.
Ale myslím, že většině hráčů ta nabídka za tu cenu nestojí. Ani kdyby tam bylo vraní hnízdo a 8 vylepšení.
Je to docela jednoduché vysvětlení, kdyby...při přihlašování je vyber odměnu se soby, o diamantech ani zmínka, u sobů je sice 2995 diamantů, ale spíš by to zavádělo za předčasné vybrání...tento způsob je spíš výrazně nevhodný, zavádějící a z hráčů dělající hlupáky. Ale tady je to asi běžný standart chování.
 
Jestliže jsem někdy napsal cosi o nejhorším eventu, tak to byla jen čistá voda oproti tomuto několikrát vylouhovanému čaji. Opravdu frustrace hráče jde do závatných výšin. Když už tedy oddře nějakých 40 questů, aby se mu dostalo nějaké odměny, tak má na tu hlavní 5.56%. Jako vážně, jde o nejhorší číslo v dějinách eventů, jestli jsem někdy brblal nad sedmi procenty, beru zpět. A když už vyhází oknem těžce našetřené a draze vykoupené hvězdy za zcela bezcenný plevel v podobě cen hodných prvního kola expedice a blíží se naděje, že by mohl získat hlavní cenu, přijde ta neobyčejně hnusná kudla do zad ze strany vývojářů v podobě ,,promíchat vše". Opravdu jsem znechucen a zhnusen. Jestli bylo záměrem zkazit den, týden, Vánoce, ba i kus života než se člověk vrátí zpět do něčeho alespoň podobného psychické pohodě, povedlo se. Asi hra fakt není od zábavy, ale testování, co člověk vydrží, aniž by si hodil mašli.
Já jsem věděl, že nezklameš :D
 

traktorista

Odborník
To je bonus navíc pro ty, kteří neváhají utratit diamanty.
Někdo nasbírá toto množství diamantů z úkolů a z expedic, takže neutratí ani korunu.
Ale myslím, že většině hráčů ta nabídka za tu cenu nestojí. Ani kdyby tam bylo vraní hnízdo a 8 vylepšení.

Vzhledem k tomu, že za druhé VH bylo potřeba utratit přes 8k dia hodně hráčů by si ho za 3k rozhodně nenechalo ujít : ).
 
Tak jsem právě nazbíral všech 9 sobu a vypadá to že je to uplně zbytečná funkce protože stále to po mě chce tych 2995 diamantu na vyběr.
Tudíž odměny které jsou v sobech dostanete až po zaplacení těch 2995 diamantů takže to je docela smutné tahani peněz z lidí za relativně vetšinu nepotřebných věcí.
 
Nahoru