Diskuze: Vánoční soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser5384

Host
Máte můj obdiv a nehynoucí sympatie, že tyhle soutěže pořádáte,jen bych si dovolil malé rýpnutí: V zadání zvolit odstín bordó na hnědým pozadí je dost hrubka, ono to jaksi není k přečtení :) Pokud si označím stránku,pak to číst jde,ale pak zas ty barvy ztrácí smysl :)materiál.jpg

o ouu:( Ono je to vlákno na odpovědi? No asi jsem se právě diskvalifikoval :)
 

TetraodonMBU

Nováček
Celá soutěž je chyták :)
Navádí k hledání dárečků, ale hodnocena bude "Podle počtu uhodnutých duchů se vám budou počítat body" :)
 

Mišákcr

Nováček
Mám odpovídat pouze za jeden svět nebo za všechny které hraji ?
na který svět se mi připíšou hvězdy ?
 

DeletedUser9061

Host
Máte můj obdiv a nehynoucí sympatie, že tyhle soutěže pořádáte,jen bych si dovolil malé rýpnutí: V zadání zvolit odstín bordó na hnědým pozadí je dost hrubka, ono to jaksi není k přečtení :)
V obrázku co posíláš text vidím pěkně, stejně jako na své obrazovce. Ale děkuji za upozornění, odstín jsem změnil.

Celá soutěž je chyták :)
Navádí k hledání dárečků, ale hodnocena bude "Podle počtu uhodnutých duchů se vám budou počítat body" :)
Děkuji za upozornění. O chyták se rozhodně nejedná! Samozřejmě hledáme pouze dárečky, za které budou sčítány body.

V případě rovnosti bodů budou hráči vybráni "NÁHODNĚ", to je vtip? To je vám líto pár virtuálních diamantů?
V tomto případě se o chybu ani vtip nejedná. Ve většině soutěží rozhoduje tipovací otázka, nebo náhodný výběr.

jak se dozvím že jste mi přijali odpověď? klikám a klikám a ...nic.
Takto je to zcela správně. Jak je psáno v pravidlech, téma je moderované, aby ostatní nemoli vidět odpovědi dalších soutěžících. Odpovědi vidí pouze moderátor. Zveřejněny budou po ukončení soutěže.

ono tam neco je za tema diamanty? nic nevidim
Výherci obdrží také hvězdy do zimní události. Omlouvám se, že odstín nebyl čitelný. Již bylo napraveno.

Mám odpovídat pouze za jeden svět nebo za všechny které hraji ?
na který svět se mi připíšou hvězdy ?
Každý hráč může soutěžit pouze jedenkrát. Také mu bude počítát pouze první a originální příspěvek. Úpravy nebo duplicitní příspěvky nebudou brány zřetel.
 

DeletedUser5384

Host
Ještě prosím otázka: Za správný počet 3 body,za každý nenalezený -1, ale co když někdo ten správný počet přestřelí ?
 

DeletedUser16848

Host
Vidím obrázek, co jsou dárečky nevím, aktivní tam není nic, takže jsem skončil hned jak jsem začal. Možná jsem natvrdlej :)
 

DeletedUser13809

Host
Ehm, pokud jsem (omylem podotýkám) odeslala první odpověď prázdnou a hned na to druhý příspěvek tentokrát již s uvedeným počtem dárečků, mám smůlu?
 
Mám menší technicky dotaz v připadě že člověk hraje více světu jak bude určeno na který svět dostane hvězdy.
 

DeletedUser9061

Host
Ještě prosím otázka: Za správný počet 3 body,za každý nenalezený -1, ale co když někdo ten správný počet přestřelí ?
Přeci nikdo nemůže najít něco, co tam není :)
Aby nedošlo k omylu, upřesním tedy v pravidlech, že v takovém případě nebude přidělen žádný bod.

Mám menší technicky dotaz v připadě že člověk hraje více světu jak bude určeno na který svět dostane hvězdy.
Bude si moci zvolit, na který svět si bude hvězdy přát.

Vidím obrázek, co jsou dárečky nevím, aktivní tam není nic, takže jsem skončil hned jak jsem začal. Možná jsem natvrdlej :)
Ve městech jsou schvané dárečky (balíčky), např. jaké otevíráte v zimní události.
 

Yvette

Turista
Dozvíme se v průběhu týdne správný počet dárečků ke každému dni nebo nějaké řešení k obrázkům? Díky. :)
 
Neznám tedy SOUTĚŽ kde by o výherci rozhodoval náhodný výběr, od toho je soutěž, že se soutěží, pokud budete dělat náhodný výběr, můžete ho udělat hned ze všech registrovaných, stejně se nikdo nedozví jak jste to udělali. Ale je mi jasné, jsou to vaše pravidla, pokud se mi to nelíbí, nemusím "soutěžit" :)
 
Nahoru