Diskuze: Vědomostní soutěž

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno
Zdravím, chci se zeptat. Tato soutěž je jen pro jeden svět na kterém mi přišla nebo pro všechny? Děkuji
 

DeletedUser17242

Host
chci se zeptat, kazde kolo ma tipovaci otazku a finale ma vlastni??
 

Dan 77

Veterán
V zadání 1. kola je třeba doplnit datum jeho konce.
Tipovací otázku v zadání celé soutěže zatím asi nemáme zodpovídat, že ne? :)
Co je ta budova na obrázku v pravém dolním rohu? Nevím o tom, že bych ji někde viděl.
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím, chci se zeptat. Tato soutěž je jen pro jeden svět na kterém mi přišla nebo pro všechny? Děkuji
Soutěž je pro všechny světy. V případě výhry si zvolíte svět, na který bude odměna vyplacena.

chci se zeptat, kazde kolo ma tipovaci otazku a finale ma vlastni??
Ano, přesně tak. Při hodnocení hlavní odměny nebudou tipovací otázky z jednotlivých kol brány v potaz.

V zadání 1. kola je třeba doplnit datum jeho konce.
Tipovací otázku v zadání celé soutěže zatím asi nemáme zodpovídat, že ne? :)
Co je ta budova na obrázku v pravém dolním rohu? Nevím o tom, že bych ji někde viděl.
Děkuji za upozornění. Datum pro 1. kolo byl uveden pouze v hlavním příspěvku soutěže.
Tipovací otázku v hlavním kole musíte zodpovědět do termínu, který je v zadání uveden.
V pravém dolním rohu se na obrázku nachází krčma přátel (má postupně několik podob).
 

DeletedUser9061

Host
Ano, přesně tak. Každé správné slovo je bodováno. Kdo napíše jen tajenku získá pouhý bod.
 

DeletedUser15342

Host
Ahoj odpověděla jsem na první otázku 6.3. a stále čeká na schválení...toto trvá tak dlouho? ... kdy bude schválena?
 

DeletedUser11519

Host
Mohu se zeptat proč i mé odpovědi na 1. kolo je stále, že čeká na schválení?
 

DeletedUser9061

Host
Všechny odpovědi budou samozřejmě schváleny, jako u všech soutěží ;)
 

Mrtvejmagor

Veterán
v té osmisměrce, když nalezneme například 5 slov a 6 ne tak mám -1 bod? o_O
A opět se mi nechce načíst obrázek (ani jeden) na PC verzi fora...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru