Diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser

Host
Na otevření chatu potřebuješ výzkum cesty z doby bronzové. To je 61FB a nějaké to zboží.
Tak to je asik nový, protože ještě před necelým rokem mi to trvalo přesně jak píšu: 3 minuty ;) Možná, že si ještě někdo z tehdy přítomných na SGCH pamatuje, jak jsem psal do chatu, že to stihnu za 5 minut, někdo tam psal, že to trvá dýl... Přitom hle, za 3 minuty jsem byl hotovej. Díky toho jsem stihl v daný den SGCH na obou světech, přitom jeden z nich jsem si teprve tehdy založil. Konkrétně šlo o svět A.
 

DeletedUser

Host
Vždycky mi přijde lehce smutné, když vývojáři stíží hru nějakým způsobem nováčkům, namísto pokročilým hráčům.
 

Dan 77

Veterán
Vždycky mi přijde lehce smutné, když vývojáři stíží hru nějakým způsobem nováčkům, namísto pokročilým hráčům.
No pokročilým hráčům asi přístup na chat těžko mohli omezit a těm novým to zas tak neublíží. Beztak původně na mobilu neměli předtím žádný chat... Takže i pro ně je to usnadnění a pak vidíme, kdo všechno se na tom chatu poslední dobou rojí, že... Buďme ještě rádi, že tohle omezení na přístup do chatu dali, jinak by tam psali i ti, co hru zkusili jen pár minut a zjistili okamžitě, že je nebude bavit.
Takže když se všechno usnadňuje, jsem pro ztěžování hry, ale klidně všem, nejen pokročilým hráčům.
 

trojan1673

Veterán
Výsledky dnešní soutěže naleznete ZDE.

Gratulace hráči marogar k hlavní výhře 800 diamantů.

Dodatek k aktualizaci 1.197 - Každy, kdo hraje SGCH by měl nahlasit změnu nicku na podpoře a to proto, že moderátoři nebudou měnit v tabulce žádná jména bez toho, aby bylo prověřeno, že jde o majitele účtu.
Děkujeme za pochopení.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru