Diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11730

Host
uf, tak dopadl jsem velmi dobre na te cervene :D gratulace Weru a Gorworovi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Nemáš zač
Moc jsem se nesnažil a máš to snadnější bez interpunkci
 

trojan1673

Veterán
Zdravím, došlo k malé úpravě po poslední soutěži u hráče zelvanator.
Přehlédla jsem u něho zelenou kartu, vše napraveno.
 

peepee77

Veterán
Výsledky dnešní soutěže najdete ZDE
Děkujeme soutěžícím za účast. Výherce prosím aby mi napsali nejlépe zde - v osobní zprávě - preferovaný svět kam chtějí odměny připisovat.
 

DeletedUser11317

Host
Výsledky dnešní soutěže najdete zde.

Výherci @Krowen a ashenek mě prosím co nejrychleji kontaktujte zde soukromou zprávou, pro určení preferovaného světa pro vyplácení odměn.

Také byl k dnešnímu dni promíchaný seznam odměn.
 

trojan1673

Veterán
Výsledky dnešní soutěže najdete zde.

Výherce riciric mě prosím co nejrychleji kontaktujte zde soukromou zprávou, pro určení preferovaného světa a pro vyplácení odměn.
 

peepee77

Veterán
Výsledky dnešní soutěže najdete ZDE.

Všechy soutěžící prosím aby se mi ozvali nejlépe soukromou zprávou tady na fóru a určili si preferovaný svět na který chtějí dostávat odměny. Samozrějmě pokud tak už neučinili :) Děkuji.
 

DeletedUser9342

Host
Výsledky dnešní soutěže najdete zde.

Hráče nicolasmatej žádám, aby se mi zde na fóru ozval v soukromé zprávě a uvedl na který svět chce vyplatit odměnu.
 

peepee77

Veterán
Výsledky dnešní soutěže najdete ZDE.

Hráče lubomir74 prosím aby se mi co nejdříve ozval soukromou zprávou zde na fóru a určil si preferovaný svět kam chce odměny vyplácet.
 

peepee77

Veterán
Výsledky dnešní soutěže najdete ZDE.

Hráče @Chipator a @Arnold.ESO.Rimmer prosím aby se mi co nejdříve ozvali soukromou zprávou zde na fóru a určili si preferovaný svět kam jim mají být odměny vypláceny.

K dnešnímu dni byl promíchán seznam zelených karet!
 

DeletedUser9342

Host
Výsledky dnešní soutěže najdete zde.

hráčku ttt312 žádám aby mi zde v soukromé zprávě napsala na který svět jí mám připsat odměnu
hráče @Ushko žádám aby mi zde v soukromé zprávě napsal na který svět a na jakou/é velkolepé stavby mu mám připsat plánky
hráče @photos žádám aby mi zde v soukromé zprávě napsala na který svět jí mám připsat odměnu
 
Nahoru