Divoká diskuze o Divočině 2022

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Brzy spustíme upravenou událost Divočina. Tady máte prostor zanechat své názory, připomínky či dotazy. Těšíte se po roce na minihru? Líbí se vám hlavní odměna? Nejen o tom se s námi můžete podělit. :)
 

Borat

Člen
Co to je "upravená událost"? Mohu čekat zásadní vylepšení hlavní odměny?

Přechod pro zvířata? Konečně událost, kterou mohu vynechat a jet v klidu na dovolenou. :cool: (Orlí hora měla loni smysl.)
 

d arvit

Odborník
hlavní odměna nic zajímavého, jediné co se pro pár hráčů hodí je hmyzí hotel nahradící magnus opus...
 

Klogg

Komentátor
To je ale blbá mechanika! Dá práci udělat pořádnou krabici s hodně hvězdičkami a když už jí udělám druhá perná práce dostat jí ještě dolů. a když už je konečně dole dostanu medaile, FP nebo suroviny? Tak na tohle fakt kašlu! Nebudu u toho trávit sto let přemýšlením a pak z toho stejně prd.
 

DeletedUser

Host
Z události je mi pěkně šoufl. Nic jiného jsem ani nečekal... Uvidím co příští event. Jak to bude stejně tak zlé, tak si Pamětník FoE sbalí saky paky a jde do pryč...

Update: dal jsem si ten další pokus a začlo to ve mě dost vřít. Za celou dobu, co FoE hraju, se Innu konečně povedlo stvořit událost, kterou budu absolutně, ale absolutně ignorovat. Gratuluji k dosaženému úspěchu. Jen škoda, že se moje gratulace nedostane tam kam má...


achiev.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kashttan

Nováček
Událost se mi líbí. Vychvalujete orlí horu, kterou jste loni získávali celý event. Já mám dnes komplet sadu za první den. Takže hlavní odměna slabší, ale některé denní budou super, stačí si počkat, klasika. Přemýšlím, jestli si orlí horu postavím ještě jednu, pokud ještě bude v odměnách. Místo toho přechodu se vyplatí.
 

d arvit

Odborník
mě event příjemně překvapil, ne z hlediska hratelnosti nebo super hlavní odměny, ale z poměrně snadného a levného získání orlí hory, kterou osobně považuji za top budovu mezi top budovami a jen díky tomu má u mě event splněno..

po menší investici našetřených diamantů do eventu (začínal jsem na nule)
samozřejmě drop je náhodný a někdy z 5ti vstupenek nepadla ani jedna výběrovka, jindy padly 2 za sebou..
 

Borat

Člen
Neřekl bych, že na Orlí horu dosáhnu... Potřeboval bych měnu události a ta chodí po kapkách. Výsměch.

Ale, co se eventu povedlo "skvěle". Rodina mi za FoE běžně nadává. Teď zahlédli ty eventové "piškovrky". Mají pocit, že hraji něco pro mateřské školky a dávám tomu haldu času. Doma mi vypukne peklo, když otevřu aktuální event. Tak tedy dík. :cool:

Předsevzetí, že hrát nebudu nevyšlo. Zkusil jsem a teď za to chytám sodu. Navíc mě to přímo obtěžuje. Hraji "na vyplácání lístků". Brrr. Jen povinnost to odklikat.

Jako minule, koukám na ligy, kde nemohu hrou uspět, nestojí to vůbec za námahu. Totální demotivace. Kde se tady nějaká "zábavná hra" ukrývá? Inno těží peníze, to ano. Naprosto okatě. Půlka odměn jen za diamanty. Dokoupit lze cokoliv za haldu diamantů. Ceny přemrštěné. A opět během eventu, několik dní vybírám studánky a ani diamant. Diamanty by se hodily, pokud mám utrácet. Nechodí a nechodí. Celé je to jen okatý vzkaz, "zaplať".
 
Naposledy upraveno:
Bohuzel tahle hra neni klikaci a pro... kdyz clovek premysli a hraje, tak Orli horu za event..ne za den..da. Ja dal prvni den 3 ks, a dalsi den pri vymene 2 ks. Takze kdybch cekal dal a menil,a ona rezervace bude..tak ji proste dam. No chtel jsem medvedy drive,tak jsem hodil DIA ,ale to uz je muj problem.

Trosku je prestrelena ta cena tech dalsich odmen,kde je Hmyzi hotel..to je podle me od Inno nadhozene.

A hlavni odemena..bohuzel co porad clovek tu chce? Pro novacky super a ono zase v tabulce po prepoctu na pole,neni tak spatna.

Kdyz tak si pockejte na Tavernu...jo tam zase budete brecet,ze nedava zbozi.:)
 

Kashttan

Nováček
Já mám asi nějaký divný štěstí. První den orlí hora komplet bez dia jedna sada. Ale jel jsem jen na odměny ne na packy a dělal jsem co nejvíc úkolů a vyplacal jsem na to všechny ty žetony nebo co to je. Druhý den čtyři náměstí vítězů (takže dvě sady). Už skoro bez žetonů.

Důvod snažit se o nějakou vyšší ligu vůbec nevidím. Abych dostal o 150 fp víc?
 

Borat

Člen
Dnes 10 lístků na Orlí horu. Ani jedna. 5 Lístků na Botanickou rotundu. Padla tak 5x. Dobré zboží pro starožitníka, A to se vyplatí! Zahlédl jsem dnes také 100 diamantů ze studánky. Skvěle, studánky někdy fungují. FoE se ale kouše a je mimo provoz. Právě jsem zase několikrát restartoval.
 
Dle wiki je možné z úkolů dostat 21 tiketů, za den je teoreticky možné vybrat 3 tikety, takže tj. 42 tiketů. Dohromady zahraju teda
63 tiketů, a na 4 ks výběrovky potřebuji 140 tlap. Já teda nedostal někdy dolů ani dvě a to už i tak bych měl dostat někdy aspoň tři ať udělám 140 tlap. Dle mě to fakt nemusí jít udělat a to nemluvím o tom kdo nemá box.

Teď jsem rozehrál hru a hned z kraje už člověk vidí, že tiket je v...stačí jedna barva špatně pod bednou, či tlapou a je konec. Takže fakt jedině kupovat, ty
nástroje asi, ale to je šíleně drahé, na to kolik je mincí ve hře.
 

d arvit

Odborník
Dnes 10 lístků na Orlí horu. Ani jedna. 5 Lístků na Botanickou rotundu. Padla tak 5x. Dobré zboží pro starožitníka, A to se vyplatí! Zahlédl jsem dnes také 100 diamantů ze studánky. Skvěle, studánky někdy fungují. FoE se ale kouše a je mimo provoz. Právě jsem zase několikrát restartoval.
ty jsi měl včera orlí horu v denní??
jinak zopakuji:
samozřejmě drop je náhodný a někdy z 5ti vstupenek nepadla ani jedna výběrovka, jindy padly 2 za sebou..
samozřejmě záleží kolik PRŮMĚRNĚ dokážeš dostat dolů jak kvalitních bedniček...

Dle wiki je možné z úkolů dostat 21 tiketů, za den je teoreticky možné vybrat 3 tikety, takže tj. 42 tiketů. Dohromady zahraju teda
63 tiketů, a na 4 ks výběrovky potřebuji 140 tlap. Já teda nedostal někdy dolů ani dvě a to už i tak bych měl dostat někdy aspoň tři ať udělám 140 tlap. Dle mě to fakt nemusí jít udělat a to nemluvím o tom kdo nemá box.

Teď jsem rozehrál hru a hned z kraje už člověk vidí, že tiket je v...stačí jedna barva špatně pod bednou, či tlapou a je konec. Takže fakt jedině kupovat, ty
nástroje asi, ale to je šíleně drahé, na to kolik je mincí ve hře.

jj s tou jednou barvičkou pod tlapkou je to k zbláznění :-D

počet tlapek na lístek je problém, ale i tak se mi zdá průměrně méně jak 2 málo..
jj to je normální, někdy můžeš přemýšlet 10 tahů dopředu a stejně ti nepadne ten jediný kámen který potřebuješ (v určeném počtu tahů)

když taková situace nastane tak je lepší do toho praštit palicí a nestresovat se, případně když to jde dát 2 tlapy vedle sebe a dát pod ně větrník, když tlapy nejsou vymazat jednu barvu z pole a doufat že se ukáže.
tim nechválim event jen poukazuji na jedinou možnost jak s tim něco udělat..

můj osobní rekord je 20 tlapek na lístek a stálo mě to jen 2 větrníky a 3 palice, dokonce jsem nedával ani dalších 10 tahů - ale je pravda že jsem začínal s 10 tlapkama na ploše a za další 3 lístky před jsem dal dohromady 4 tlapky.


sranda si přečíst vlákno k události z minulého roku, stejné problémy, stejné řešení, jen za mě, je oproti loňsku zmenšen rozsah výkyvu v počtu tlapek na kolo..
 

Borat

Člen
ty jsi měl včera orlí horu v denní??
Ano, využívám výměny a hraji na Orlí horu. Vyhodil jsem šachy a dostal ve dvou světech Horskou rezervaci. (Hraji tak všechny eventy. Minule jsem těžil pole pro mlýn. Výměna je fajn. Až tedy, tentokrát to byla jen "kosmetická šance".)

Dnes to samé. Denní, o které nestojím, mi radostně padají. "Princip FoE", provádět co nejvíc naschválů.
 

d arvit

Odborník
díky, dobré vědět že jde získat orlí horu i výměnou, denně měnim na několika světech a na horu jsem ještě nenarazil...
 
proč by nešla vyměnit, vždyť vždy se dá denní speciál vyměnit, na foe wiki fandom je to potvrzené ve výměně, Já ji měl oficiálně první den,
druhý den po výměně. A ještě jednou bude oficiálně přímo, tusím dle bety, někdy pondělí, úterý.
 

Tomas 0482

Psavec
Už jsem si myslel, že "štěstí" na orlí horu jsem měl jen já. První den jsem jel jen na truhly a odjel prakticky všechny úkoly co šli, víc maximalizovat šanci nešlo a dostal jsem 2 sady. :) Jelikož jsem nejel na tlapky a vše vsadil na orlí hnízdo, tak je dost možný, že nedám ani hlavní odměnu. Děkuji za skvělé vyvážení inno :)
Jinak celkem jsem dostal denní speciál 3x, ještě jsem dostal šachovnici jednou.
 
Kvůli tomuto eventu jsem se dokonce zaregistroval do fóra, abych napsal svůj názor :D Vloni byla tahle divočina bezkonkurenčně nejhorší hrou, i podle zdějších komentářů, jsem pochopil že dost lidí to naštvalo :D A letos pro velký úspěch opáčko? I s těma stejnými problémy? Já teda nevím, školy nemam, ale když si otevřu například restauraci, a budu nabízet hovno posypaný kokosem, nikdo si ho dávat nebude, a ještě na něj lidi budou nadávat, tak ho přece nedám znova napřesrok do letního meníčka.........buďto naprosto tvůrci hry serou na názory hráčů, nebo už jim ani tak nejde o gameplay, jako o to co nejvíc vydělat na prodeji diamantů :D Takže abych to shrnul, úkoly klasika, za úkol dostaneš 10 divokých mincí........ale aby sis koupil aspoň tu základní sadu nástrojů, chtějí po tobě 660 lístků.......takže musím splnit 66 úkolů, abych si mohl koupit aspoň tu základní sadu? Tolik těch úkolů ani není naplánováno, takže opět diamanty......nicméně najdou se i lidi, schopný za ty předražený diamanty utrácet realné peníze z reálného světa.........ale aby jim pak v tý minihře byla za odměnu např. jedna bojová jednotka, nebo 2 výzkumný body, to je naprostej flusanec do xichtu :D Ten systém tlapek, to se radši ani nejvydřuju...... Hraju FOE už pár let, na denní bázi, ale začíná bejt ta hamižnost tvůrců až moc okatá.......těšil jsem se na každý event, že se dalo posunout dopředu, získat skvělý budovy. Ted je z toho fraška.......ve stylu, uděláme nějakou nevyváženou trapnou minihru, oni ty dementi stejně diamanty nakoupí :D A ruku na srdce, internet je plný webových her, počkám ještě na příští event, jestli to bude podobná z prdele vytažená sračka, tak končim s hraním FOE a budu si čas krátit jinde :) 2 výzkumný body jako odměna :D to se někdo musel hodně posrat
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Za mne event úplně v pohodě. Mám ráda tuto minihru, není to jen tupé klikání. Záleží samozřejmě hodně na štěstí jako v každém eventu ale v tomto hraje roli i nějaké to přemýšlení :) Odměny za mne v pohodě... nejedu na truhličky, jedu jen na packy a i tak se mi podaří udělat v průměru 4-5 truhel na kolo (většinou ty 1 a 2hvězdočkové sice) a mám v invu nějaké 3 blbé zvěřince a voliéry a pár šachovnic a rotund... stejně všecko půjde ke starožitníkovi :) To že z většiny truhel padne pár bodů nebo vojáček je pochopitelné, když jich lze vytvořit tolik. Hlavní budovu mám aktuálně na levlu 7, jeden level bude za úkoly a chybí mi tedy získat už jen jednu výběrovku (34 pacek), což si myslím že stihnu v pohodě. Takže za mne event supr :)
 
Nahoru