Divoká diskuze o Divočině 2022

Chimichurri

Psavec
Kvůli tomuto eventu jsem se dokonce zaregistroval do fóra, abych napsal svůj názor
a přesně na tebe jsme tu čekali ;)
Já teda nevím, školy nemam,
jo to jsme pochopili :cool:
ale když si otevřu například restauraci, a budu nabízet hovno posypaný kokosem, nikdo si ho dávat nebude, a ještě na něj lidi budou nadávat, tak ho přece nedám znova napřesrok do letního meníčka......
no zkusme na malou chvilku (čistě hypoteticky) předpokládat, že nemáš v palici úplně nasráno a nesnažíš se nabízet ve své nově otevřené restauraci hovno sypané kokosem, nýbrž skvělé jídlo(podle tvého názoru). To jídlo si u tebe dá 200 lidí...100 lidem bude chutnat a 100 lidem ne( protože to prostě není smažák že). Z těch 100 lidí co jim nechutnalo ti 20 lidí napíše velice barvitou recenzi jak se to nedalo jíst a jak bylo všechno špatně a proč se vůbec něco takového nabízí. Z těch 100 lidí co jim chutnalo ti napíše recenzi 1 člověk( no možná 2 ale to už jsem hodně optimistický)......a tak je to i tady na fóru v reakcích na nestandartní novinky a jejich (pro některé) zcela nepřijatelné opakování.
A ruku na srdce, internet je plný webových her, počkám ještě na příští event, jestli to bude podobná z prdele vytažená sračka, tak končim s hraním FOE a budu si čas krátit jinde :) 2 výzkumný body jako odměna :D to se někdo musel hodně posrat
Ruku na srdce.....chybět mi nebudeš:D jo a mimochodem, zkus černé uhlí.....protože z tebe to valí fakt proudem:eek:
 
a přesně na tebe jsme tu čekali ;)

jo to jsme pochopili :cool:

no zkusme na malou chvilku (čistě hypoteticky) předpokládat, že nemáš v palici úplně nasráno a nesnažíš se nabízet ve své nově otevřené restauraci hovno sypané kokosem, nýbrž skvělé jídlo(podle tvého názoru). To jídlo si u tebe dá 200 lidí...100 lidem bude chutnat a 100 lidem ne( protože to prostě není smažák že). Z těch 100 lidí co jim nechutnalo ti 20 lidí napíše velice barvitou recenzi jak se to nedalo jíst a jak bylo všechno špatně a proč se vůbec něco takového nabízí. Z těch 100 lidí co jim chutnalo ti napíše recenzi 1 člověk( no možná 2 ale to už jsem hodně optimistický)......a tak je to i tady na fóru v reakcích na nestandartní novinky a jejich (pro některé) zcela nepřijatelné opakování.

Ruku na srdce.....chybět mi nebudeš:D jo a mimochodem, zkus černé uhlí.....protože z tebe to valí fakt proudem:eek:
Prosimtě ty hulibrku, já tu vyjádřil svůj názor, že loni tendle event stál uplně za stejný hovno jak letos. Jestli máš slíbený nějaký diamanty, že polezeš do prdele tvůrcům hry, tak tvou angažovanost plně chápu :D Pročti si lonskou diskuzi k divočině........každej tam naprosto jásal nad vyvážeností, a žádal o repete :D ale za to vlezdoprdelků jako ty, tam bylo požehnaně. Ale takle, já jsem dospělej chlap, napsal jsem svůj názor do fóra, svůj první a taky doufam že i poslední koment :D Ty jsi dospělej chlap, co na těch forech reaguje na kdeco :D Tobě by nepomohlo ani černý uhlí, spíš lobotomie, nebo aspon elektro léčba. Ale o tom bych se poradil s tvým ošetřujícím lékařem :) a je mi naprosto u prdele, jestli ti budu chybět nebo ne. Podle toho jak jsi mě musel okomentovat, si ale myslim, že bych ti chyběl ty šmudlo :D ale tak hlavně že máš titul dopisovatel :D
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
no koloušku je mi líto, ale tvé tužby aby se mi po tobě stýskalo se nesplní. Tvou zálibu v prdelích jaksi nesdílím, to budeš muset zabrousit na úplně jiné fórum;). A jak jsem předpokládal moc jsi to co jsem ti psal nepochopil....ostatně co taky čekat od někoho , kdo si myslí , že hráči píšou na fórum kvůli titulu dopisovatel:D:D
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Pánové uklidníme to, pokud máte potřebu vést podobné debaty můžete si to vyříkat v osobkách, držme se prosím téma události jinak budeme muset zcestné příspěvky vymazat, díky.
 

traktorista

Odborník
Tak akce pomalu končí a tentokrát nemám důvod dštít síru a oheň. Orlí horu jsem měl v nabídce celkem 3x. Pravda, mincí bylo málo, v příhodách nic moc - ale denní odměna padala pěkně, prakticky v každém druhém kole za lístek přišla. Zcela jsem rezignoval na packy a šel jen a pouze po bednách. Takže za investici celkem asi 6500 dia 3 složené sety Orlí hory, to mi přijde jako malá investice, v poměru budova/investice. Nevím, jestli jsem měl jen štěstí a nebo Inno nastavilo lépe šanci na padnutí odměn.
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
z mého pohledu jsi měl štěstí o_O
zatim se mi nepovedlo chytit orlí horu po výměně na žádném ze světů, takže jsem se musel spolehnout pouze na 2x. Cena mi vychází někde kolem 3500+ za komplet budovu se zaměřením na bedničky, což ovšem nemění nic na tom že je to super cena za top budovu v porovnání s 10-20k za druhou mnohem horší budovu v každém eventu, jen mě překvapuje že jsme zatim nedostali ten hmyzí hotel...
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Hmyzí hotel jako denní speciál ani nebude, to je jednorázová odměna za odemčení Cen Divočiny, cenovka 1.200 diamantů.

Za mě s událostí spokojenost, od minule ji vyhlížím kde je jediná mechanika co není jen tupé klikání na postup dál a výsledek může do jisté míry ovlivnit každý svou vlastní šikovností. Loni se mi povedly vytáhnout dvě hlavní ceny (tehdy Orlí hory), letos také dva Přechody spolu s několika dalšími horami s nějakou tou investicí do lístků, převážnou většinou utracených mincí za pokusy navíc a rozumným využití dostupného nářadí, ne pokaždé za každou cenu ale jen tehdy kdy se díky nim dalo sesbírat několik truhel/pacek navíc, takže se mnohdy stalo že mi na konci zůstalo pár truhel těsně nad spodkem, ale s dostatkem trpělivosti přišly i ty pomyslné růže. :)
 

Borat

Člen
Skvěle. Úžasný adrenalin. Chtěl jsem trhnout profi ligu. Ráno jsem jí dal (za 450 diamantů), za hodinu už jsem byl zase venku. Ale bacha. 15 minut před koncem mi padla příhoda s jedním lístkem. Terno. Dal jsem to. Tak to event v mých očích zachránilo. :cool:

Tak to máme ve třech světech: Nechtěl jsem to hrát. Dík deštivému létu jsem to dal. Utratil jsem tak 2000 diamantů. Mám 2,5 Orlí hory, 3 klády přes potok a haldu dalšího haraburdí do starožitnictví. K tomu dvě profi ligy. Co s tím teď asi nadělám? Starožitník a párkrát 100 tis. mincí do Orlí hory?

Hraji to shodně ve třech světech, mohu porovnávat. V těch piškvorkách jsem v každém světě skončil zcela někde jinde.

Ale to nejpodstatnější, event, kvůli kterému se kouše hra jako taková a autoři s tím nejsou schopni týdny nic udělat a nechají hráče trápit v chybách a zmatcích. Oslavuji konec eventu a modlím se, aby nastal návrat k relativní spolehlivosti a už zase šlo vybrat město bez sekání. :(

Co hraji FoE, tak neustále řeším kolapsy hry při odstartování eventů. To je nelze otestovat předem? (Vypadá to tady jak pravidelné kolapsy aktualizací Windows od MS.)
 

DeletedUser

Host
Zajímavý trend... hodnotit událost na základě odměny. Mou otázkou je: "Co se z toho asi dá vyvodit o charakteru hodnotitele?" V souvislosti se nabízí slovo, které předestřu známou hrou - oběšencem. Dál ale hrát nebudu. Je na každém, jakým způsobem tajenku vyřeší. (spatra vidím minimálně dvě možnosti)

D R _ H _ _ N É​

Naštěstí příští událost alespoň VYPADÁ dobře. I když půjde o převlečenou klasiku. Bohužel ale s postupem času přestávám být zvědavej, dokonce začínám být naopak skeptickej, ohledně toho, co se na nás - hráče - přivalí příště. Příště - asi ok, ale co přespříště?

Tolik k mému komentáři.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tří klády v jednom světě? A jen 2000 diamantů... tak to jsi měl velké štěstí na hru.
Lístky mi padly celkem tři za event, no nevím to mi připadá málo.

No nejhorší na odměny mi připadá Summer event, to kolo je hrozný random, a hlavně se člověk nemůže soustředit na jeden, či dva dny na
nějaký super denní speciál. Teď na betě jsem na 14 zatočení vyhrál kulové a to měna je hodně vzácná. V incidentu mi za šest dnů
padl jeden doubloon. A hlavně jsem zvědav, jaký bude mít ohlas ta budova, za těch 1200 diamantů, jako teď Hmyzí hotel, a to ještě je sleva z 1800 diamantů.
A nějak nechápu proč Summer není teď, ale až v září plus mínus, měli to prohodit.

Hero co bude to je fakt převlečená klikačka jen v jiné grafice, ale tam mi aspoň padlo dost odměn.
 

Borat

Člen
? Hraji tři světy. Mám to vyřešeno komplet 3x. 3x kláda přes potok na 100 % - lvl. 9. (To samé Orlí hora, až na jednu.)

V příhodách chodilo pár drobných a pár lístků. Nic moc. (Toužil jsem po Orlí hoře. Na výměnu jsem ji dostal dvakrát, ofiko také dvakrát. Stejně jsem to jednou nedal. Ta výměna na horu vyšla shodně ve třech světech, jen trochu jindy. Zdála se mi ta výměna manipulovaná... Za lacinou odměnu byla vyměněna laciná náhrada a podobně při dražší odměně.)

A teď nad tím váhám, dala by se vyhodit Vzducholoď a dát Přechod pro zvířata. Trochu zboží do cechu vyměnit za trochu útoku. Zatím mi vychází, že je škoda místa pro obě takové atrakce. Měl bych zase optimalizovat. :)
 

d arvit

Odborník
tvl. a ještě si stěžuj..
popravdě to co mi na těchto eventech vadí je obrovská meze náhody (samozřejmě když je to v můj neprospěch:-D)
v příhodách jsem nepotkal lístek ani jednou a orlí hora 2x ofico a 2x výměnou?? výměnou jsem jí nepotkal ani jednou na žádném ze 4 světů.

jinak si stále stojim za tim že tohle byl event do kterého se vyplatilo investovat protože šlo získat top budovu za levno..
náhoda a obrovské rozdíly me i jednotlivými hráči to bohužel kazí..
Ať už jde o počet tlapek na kolo, na počátku kola - nenáhodně často se mi stávalo že jsem začal s 1-2 tlapkami, dostal je dolu (často s použitím nástroje) a do 20 kola žádná další, ke konci najednou 1-3 tlapky tak aby byl člověk před volbou, zaplatit dalších 10 tahů nebo se spokojit s 2 tlapkama za kolo??
hlavní odměna z truhličky to samé, často 5-6 lístků bez jediné i se zaměřením na truhličky, do toho potom jedno kolo 2-3 denní a zase 5 lístků nic..
stejně tak rozdíly v dropu mezi jednotlivými dny, jeden den to padá nějak a druhý den znatelně lépe/hůře...
 
Nahoru