Divoká diskuze o Divočině

erza scarlet

Dopisovatel
Event je pěkný, ale hraní na počítači očistec. Animace je neskutečně pomalá. A děsně mě štve, žehru nemohu předčasně ukončit. Musím vždycky vyplácat tahy. Odměny mě nezajímají, chci tlapky. a když vidím, že s tím už nepohnu, proč to sakra musím dohrávat? ještě navíc tak zpomalené. Mince sbírám po jednotkách, ještě jsem ani jednou nesáhla na bonusy (oproti archeologii například). Hodně nedoladěný event...
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
A mě zase tyto eventy, u kterých se musí přemýšlet a úspěch není jen o štěstí, baví. Je to mnohem zábavnější než bezmyšlenkovitě klikat na Roztočit a Zastavit u kola štěstí nebo na nějaký mužský co kopou do tý kulatý věci...
Jenže dle mé dosavadní zkušenosti v tom hraje štěstí velkou roli. Asi 5x se mi stalo, že jsem tam měl jen jednu tlapku za celých 25 tahů. V tomhle případě můžu mít strategii sebelepší a bude to k ničemu... Nevím, za mě je ve hře těch náhodných prvků už moc :/
 

erza scarlet

Dopisovatel
prvky neprvky, nejpříšernější je, že to není optimalizovaný!
přijde mi, že se všechno dělá hlavně pro mobily. Všechny eventy jsou na pc zpomalené a to včetně nákupu fb za goldy.
 
Aktuální statistiky:

30 lístků - 128 tlapek = 4.266 tlapek na tah
12 mincí z příhod
- 295 mincí na pokusy
- 55 mincí na kladivo (vím nevýhodné, ale musel jsem, měl sem nad sebou 4 packy a 3 truhly)
 
Event je pěkný, ale hraní na počítači očistec. Animace je neskutečně pomalá. A děsně mě štve, žehru nemohu předčasně ukončit. Musím vždycky vyplácat tahy. Odměny mě nezajímají, chci tlapky. a když vidím, že s tím už nepohnu, proč to sakra musím dohrávat? ještě navíc tak zpomalené. Mince sbírám po jednotkách, ještě jsem ani jednou nesáhla na bonusy (oproti archeologii například). Hodně nedoladěný event...

Dohrávání je snadné, máš li dejme tomu 6 pokusů, stále se může objevit nová tlapka která se dá dostat dolů i na 3 tahy, takže proto. Vlastní zkušenost.
 

DeletedUser

Host
Já bych sám za sebe řekl, že event je postavený na zajímavém principu, avšak v podání InnoGames absolutně "broken". Vzhledem k reakcím na EN a US fóru (hádám, že všude je to nastejno) osobně doufám, že jsme tento event letos viděli poprvé a do budoucích let také naposled. Samozřejmě záleží na tom, kolik lidí vyplázne peněženku. V každém případě jsem zvědavý, kterou hru IG vykradou příště.
 

Tomas 0482

Psavec
To je přesně i můj problém a to mám kolikrát i horší. Někdy se s tlapkami zaseknu i tři nebo čtyři řádky odspodu. Můj průměr není ani náhodou přes 4 tlapky na lístek, ve vetšině případů za těch 25 tahů ani 4 tlapky nevidím, natož abych je dostal dolů. Myšlenka eventu byla asi dobrá, ale provedení je strašný a to jsem si myslel, že už se níž nedostaneme. Nastavení mincí je bída, optimalizace taky nic moc, dvojitá náhoda je vtip a nakonec event žere zbytečně moc času na to že hlavní budovu na max možná ani nedám.
Jsem docela zklamán a doufám, že event už v budoucnu neuvidím nebo minimálně v této podobě.
 

dudasek

Znalec
inno postovalo video na YT,kde vyzývají k opatrnosti a trpělivosti...musíš zkusit přemýšlet pár tahů dopředu,abys neměl ten "plonkovej" spodek...taky občas potkám jen 2-3 tlapky na tiket.nejvíc jsem bez nástrojů doklepl 9,ale většinou mám jen 2-3 za hru...občas něco kliknu a hned vidím,že to bylo špatně...

docela hloupé je,že nevidím časomíru,kdy padne další tiket,když je hra rozehrána,,,to to nikoho nezajímá?nikdo na Betě si nevšiml??
 

d arvit

Odborník
To je přesně i můj problém a to mám kolikrát i horší. Někdy se s tlapkami zaseknu i tři nebo čtyři řádky odspodu. Můj průměr není ani náhodou přes 4 tlapky na lístek, ve vetšině případů za těch 25 tahů ani 4 tlapky nevidím, natož abych je dostal dolů. Myšlenka eventu byla asi dobrá, ale provedení je strašný a to jsem si myslel, že už se níž nedostaneme. Nastavení mincí je bída, optimalizace taky nic moc, dvojitá náhoda je vtip a nakonec event žere zbytečně moc času na to že hlavní budovu na max možná ani nedám.

jj to je normální, někdy můžeš přemýšlet 10 tahů dopředu a stejně ti nepadne ten jediný kámen který potřebuješ (v určeném počtu tahů)

když taková situace nastane tak je lepší do toho praštit palicí a nestresovat se, případně když to jde dát 2 tlapy vedle sebe a dát pod ně větrník, když tlapy nejsou vymazat jednu barvu z pole a doufat že se ukáže.
tim nechválim event jen poukazuji na jedinou možnost jak s tim něco udělat..

můj osobní rekord je 20 tlapek na lístek a stálo mě to jen 2 větrníky a 3 palice, dokonce jsem nedával ani dalších 10 tahů - ale je pravda že jsem začínal s 10 tlapkama na ploše a za další 3 lístky před jsem dal dohromady 4 tlapky.

docela hloupé je,že nevidím časomíru,kdy padne další tiket,když je hra rozehrána,,,to to nikoho nezajímá?nikdo na Betě si nevšiml??

proč by to někoho zajímalo?? když mám rozehranou hru nezajímá mě kdy bude lístek, když dohraji vidim kdy bude lístek, hru nevidim důvod proč nechávat rozehranou hru půl dne..

mě víc štvou ty truhličky za 5 a více polí, moc často se mi stává že je odbouchnu přesně na tom jedinym místě kde mi to truhlička celý zaseká..
 

Chimichurri

Psavec
mě se ta hra docela líbí, ale je fakt že někdy je to na delší dobu, protože je třeba u toho trochu přemýšlet. Jinak jedu převážně jen za lístky a hru ukončuji i přesto že mám na ploše ještě nějaké tlapky, pokud teda nejdou sundat v pár tazích. Jinak mince nepoužívám na prodloužení hry (to jen když mám zájem o speciálku), ale jen na případný nákup nástrojů.
Není to holt bezmyšlenkovitá klikačka, ale ani to není nijak složitá hra.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Tak já mám na G hotovo. Již předevčírem jsem získala předposlední vylepšení a poslední budu mít za úkoly. Takže jedna budova na full se dá stihnout úplně v pohodě (na G jsem neutrácela žádné dia, dokonce jsem nepoužívala ani žádné nástroje kromě těch co jsme měli na začátku a tahy navíc jsem za mince koupila jen 1x)
Na C se tedy snažím o dvě budovy. Zatím mám jen jednu full, k prvnímu vylepšení na druhou budovu mám ještě kus cesty, tak uvidíme :) Průměr mám aktuálně 4,57 tlapek na lístek.
 

Martel I

Turista
Tak mám taky od včera hotovo, chybí poslední UP a ten bude za úkoly, ale koupil sem velkou sadu nástrojů. No aspoň včera padla 5x rotunda.
 

dudasek

Znalec
já 500 dia utratil-byl jsem netrpělivý-chtěl jsem tu sadu nástrojů a mince se moc nehromadili...prováhal jsem asi dost lístků za ten čas,kdy jsem "skrblil"....dneska bych raději bouchal tikety po 8h,a i když to někdy dá jen 2-3 tlapky dalo by se našvihat podobné množství,jako mám teď a dnes už bych mince na nástroje měl....

teď je 11+ dnů do konce,nějaké lístky ještě přibydou-mám 0/20 na poslední vylepšení(1 bude za komplet).
teď mám hru se 7 tlapkami a 7 tahů do konce,tak to vidím na větrník,ale mince budu muset buď počkat,nebo koupit
 
Ja měl velkou smůlu listky jsem vubec nehromadil beru hned jak se mi přičte kvuli vyši efektivitě a stejne na tlapky jsem měl velkou smulu zaklad me vysel us postavit za 4800 dia ale po uvaze nad touto stavbou a mistem ve meste jsem se rozhodl pokusit i 2 budovu postavit.
Na dokončeni musim nalezt 173 tlapek a us me moje pokusy staly 14 400 diamantu. Tak snad nebudu zmeny nazoru a rozhodnuti stavby 2 budovy litovat
 
Tato Divočina je opravdu divočina....
1. Už několikkrát se stalo:
Otevřu kostky - nikde žádná tlapa, odehraju 25 tahů a stále nikde nic....
2. Dát dvě "mezihry" mezi jedno vylepšení je v dané události opravdu svinstvo.
3. Chápu, že to chce prachy, bylo by ale vhodné upozornění: příběh JEN PRO PRACHÁČE !
 
Nahoru