Divoká diskuze o Divočině

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Otevřu kostky - nikde žádná tlapa, odehraju 25 tahů a stále nikde nic....
Na začátku minihry by měla být vždy alespoň jedna stopa.... bylo to zavedeno na betě po tom co si hráči právě stěžovali na to že někdy není stopa ani jedna a někdy je jich spousta. Takže pokud se někomu stalo/stane že na začátku nemá ani jednu stopu prosím o screen... mělo by to teda být považováno za chybu.
 

dudasek

Znalec
já většinou 2-3 tlapky z tiketu vytáhnu,ale ráno jsem měl poprvé 0.nestěžuji si..snad těch 14 tlapek do konce bude stačit..,ale jak jsem psal na začátku netrpělivost mě stála 500 dia a stejně jsem ty nástroje promrhal :)
někdy se holt nedaří a kolikrát musím skončit a na desce 6 zasekaných tlap...holt za 8h další šance..divokých mincí je málo
 
Takže pokud se někomu stalo/stane že na začátku nemá ani jednu stopu prosím o screen... mělo by to teda být považováno za chybu.

Taky se mi to stalo. 0 pacek na startu i na konci. Jestli se ještě stane, screen dodám. I když stejně za chvíli bude konec..
Orlí hora už stojí ve městě. Na začátku jsem sice netrpělivě dokoupil velký set nástrojů za diamanty. Budova je na procenta zajímavá, ale jinak moc do města mezi sochy, věže a domečky tématicky nezapadá. A graficky nepovedená.
Hra pukání kostiček je pro mě utrpení, není to něco co bych hrával běžně a měl staženo jako appku. Heslo eventu " jakmile si pukneš, nebudeš chtít přestat" jde tedy mimo mě.
Lodičky na sv. Patrika byly jiné kafe. Ale pořád lepší nějaký event než žádný.
 

d arvit

Odborník
event sice ještě neskončil ale vše podstatné se odehrálo a s principy už jsem dobře obeznámen, proto si dovolim udělat už ted menší hodnocení eventu.

+ eventová budova, hezká se skvělými bonusy
+ nová herní mechanika kde musí člověk trochu zapojit mozek (neni to dané klikání na hráče, lekníty atd.)

to je z plusů asi tak všechno, ted se koukneme na mínusy

- náhoda, náhoda na druhou, náhoda na třetí umocněná vysokou potřebou diamantů na cokoliv

to by bylo obecně a ted to trochu detailněji rozepíšu

- množství mincí získaných z eventu, na ceny pomůcek jich lze získat málo - nestačí ani na 1 bonus denně nebo koupení dalších 10 tahů, z příhod nepadaji a když už tak jen v řádu jednotek kusů, to že párkrát za event padne 10,20,30 ks neni nic co by něco změnilo
- lístky z příhod, ve videu hrdě prezentují že z příhod padaji lístky, reálně nepadaji a je velká šance že za celý event nepadne ani jeden
- omezený počet tahů - když už nastolili takovouhle politiku s nedostatkem herních komodit a obrovské míry náhody, chybí tu vyvážení pro hráče bez dia - osobně bych viděl počet tahů tak na dvojnásobku
- truhly, šance na denní odměnu padá pouze z truhel za 5 a více stejných polí (i za 10 stejných je šance relativně malá) navíc je nutné truhličku ještě dostat dolu = ve finále potřebujete dostat k sobě 5+ polí, truhličku dostat dolu, probojovat se náhodnou šancí na drop z truhličky a to při velmi omezeném počtu tahů a enormně nepoměrných cen pomocných nástrojů. tady bych truhličky automaticky otvíral při vzniku - žádné propadnutí spodkem
- obrovský rozsah náhody při počtu tlapek na mapě a jejich dalšim dropu při hře - až moc často se stává že se začíná s 1-2 tlapkama a nulovým přírůstkem + někdy mám pocit že hra přímo nutí k tomu aby člověk použil nástroj místo spoléhání na náhodu protože se stává že za 10 tahů prostě ta jediná potřebná barva nepřijde

odměna super, nápad super provedení a vyvážení to celé potopili
 

Tomas 0482

Psavec
Na začátku minihry by měla být vždy alespoň jedna stopa.... bylo to zavedeno na betě po tom co si hráči právě stěžovali na to že někdy není stopa ani jedna a někdy je jich spousta. Takže pokud se někomu stalo/stane že na začátku nemá ani jednu stopu prosím o screen... mělo by to teda být považováno za chybu.
Tohle vědět tak to hned screenuju, taky se mi párkrát stalo, že jsem měl 0 pacek na začátku. Škoda, já jsem to přikládal mému "štěstí".
 

dudasek

Znalec
tak mě by se líbila možnost si tu truhličku úplně dole/v prostoru odstřelit sám...kolikrát se mi stalo,že by se mi podařilo dostat víc tlapek,kdybych napřed odstřelil sousední kostky v barvě a pak až tu truhlu...dost často to pak mám cik-cak a bez nástrojů to můžu celé vzdát....
 

RTV4

Psavec
Takto kdyby to vypadalo na každém začátku, tak by to bylo fajn. :D1627295266317.png

//edit: Při hře jsem použil +20 tahů, 1 větrník a získal jsem za tuto jednu hru přes 15 3+ hvězdičkových truhel a 11 tlapek.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
ty nástroje jsou fajn..teď jsem dostal na startu 8 tlapek a pomocí 1 kladiva z nich 7 vydoloval-rekord mám 9 s nástrojem i bez...tahy jsem kupoval celkem *2 za event,ale zpětně už bych to nedělal-lepší je kladivo/větrník na zapiklou situaci..
 

Trosman

Dopisovatel
Ok, nakonec se mi asi povede získat i nějaké vylepšení té hlavní budovy, která je super, navíc. Jsem se bál, jestli se mi povede vůbec získat jednu celou hlavní budovu.
 
Ok, nakonec se mi asi povede získat i nějaké vylepšení té hlavní budovy, která je super, navíc. Jsem se bál, jestli se mi povede vůbec získat jednu celou hlavní budovu.
Zavidim vam ja měl na packy velkou smůlu průměrně 1 packu na 1 listek obcas bylo i vic ale velmi vzacně aminimálně. S toho důvodu jsem šel do toho diamanty. Aš teď ke konci poslední tyden nevim zda to předělali nebo je to tím že jsem do toho musel dát diamanty tak začalo padat víc pacek pod 1 lístkem a vzhledem ktomu že začlo padat vícero pacek a že sem už použil diamanty tak jsem se rozhodl že už zainvetuju a postavím ty budovy 2 momentálně mam 1 kompletní 2 na urovni 5 tedy chybí mi 2 sady 1 dostanu za poslední misi a 2 zrovna mam rozdělanou v listcích takže snad už to vyjde na ty 2 budovy.
Každopadně musim uznat docela drahý event ta 2 budova me vyšla na 20 400 diamantů.
A to jsem se vubec nezajímal o postraní odměny a vyklikávam listky každý den.
 

Trosman

Dopisovatel
Zavidim vam ja měl na packy velkou smůlu průměrně 1 packu na 1 listek obcas bylo i vic ale velmi vzacně aminimálně. S toho důvodu jsem šel do toho diamanty. Aš teď ke konci poslední tyden nevim zda to předělali nebo je to tím že jsem do toho musel dát diamanty tak začalo padat víc pacek pod 1 lístkem a vzhledem ktomu že začlo padat vícero pacek a že sem už použil diamanty tak jsem se rozhodl že už zainvetuju a postavím ty budovy 2 momentálně mam 1 kompletní 2 na urovni 5 tedy chybí mi 2 sady 1 dostanu za poslední misi a 2 zrovna mam rozdělanou v listcích takže snad už to vyjde na ty 2 budovy.
Každopadně musim uznat docela drahý event ta 2 budova me vyšla na 20 400 diamantů.
A to jsem se vubec nezajímal o postraní odměny a vyklikávam listky každý den.
To já jsem skromný, mně stačí jedna hlavní budova. I když je pravda, že ta orlí varianta je super a jedna z nejlepších eventovych budov vůbec. :)
 

RTV4

Psavec
Aš teď ke konci poslední tyden nevim zda to předělali nebo je to tím že jsem do toho musel dát diamanty tak začalo padat víc pacek pod 1 lístkem a vzhledem ktomu že začlo padat vícero pacek
Také jsem si toho všiml, nechtěl jsem to psát, protože jsem myslel že jde o náhodu u mě když jsem dokončil zrovna budovu... :D, ale myslím že to přidali při updatu nějakém neveřejně...
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mě se zase více dařilo ze začátku. To tlapky padaly hojně. Pak se mi průměr trochu zhoršil, ale bylo to trochu zaviněno i tím že jsem se snažila šetřit s boostrama. Ale předevčírem jsem měla krizi... několik her po sobě jen pár tlapek a ještě tak blbě poskládané že prostě nešly dolů. Mno, po těch včerejších dvou nulách (viz obrázek) jsem se lehce naštvala a dokoupila za dia mince na boostery. A ejhle, najednou bylo zase tlapek mnoho a kostičky byly krásně srovnané že mi nakonec ty koupené boostery byly skoro na nic :D

event.JPG

Toto jsou mé počty tlapek za celý event (až dosud). Mám to rozděleno do bloků po deseti kvůli lehčímu počítání.

1627824510886.png

Takže můj plán mi skoro vyšel. Za druhou budovu jsem utratila 10700 dia (což je o necelé 3k víc než jsem plánovala (prakticky je to ten jeden velký balík mincí na boostery navíc)).
Event se mi celkově líbil a těším se na další rok :)
 
Mě se zase více dařilo ze začátku. To tlapky padaly hojně. Pak se mi průměr trochu zhoršil, ale bylo to trochu zaviněno i tím že jsem se snažila šetřit s boostrama. Ale předevčírem jsem měla krizi... několik her po sobě jen pár tlapek a ještě tak blbě poskládané že prostě nešly dolů. Mno, po těch včerejších dvou nulách (viz obrázek) jsem se lehce naštvala a dokoupila za dia mince na boostery.
Ja měl přesný opak začatek byl uplné fiasko packy obcas na 0 ( cos se casem nejspis vyresilo protoze v prubehu eventu se mi již 0 pacek us znova nepadalo jak behem prvnich par dni) ale i tak sem casto za cely event měl jen 1 as 2 packy v listku.
As co jsem zaivestoval diamanty v 2 casove polovine eventu se to zlepsilo a zaclo se objevovat i vic pacek.
Takže můj plán mi skoro vyšel. Za druhou budovu jsem utratila 10700 dia (což je o necelé 3k víc než jsem plánovala (prakticky je to ten jeden velký balík mincí na boostery navíc)).
Event se mi celkově líbil a těším se na další rok :)
Ja jsem na tento event mel hruby odhad 20-30k diamantu
Tento odhad jsem tipnul na zaklade pocatecniho dropu pacek :)
A taky jsem se cellem trefil.
2 budova me vysla na 20 400 diamantu.
Presnejic 7 x 2400 dia za mince
A 2 x 1800 dia za listky ( na tom jsem mozna mohl usetrit)
A vysledkem je ze mi vychazi docela natesno 2 budova.

Co dodat zaverem event je docela zajimavy. Ale spatne vyvazeny. Oproti ostatnim eventům je to náhodny los který nedava vsem hracum stejnou sanci na zisk hlavní budovy. A je dobre videt kdo mel jake stestí v eventu (npr ja a sabina klikame to oba aktivne ale presto na stejny vysledek sem musel vynalozit skoro raz tolik diamantu a vše bylo jen o tom kolik se objevilo pacek na 1 listek).

Proto doufam že pokud se vývojaři rozhodnou tento event znova nasadit příšti rok že ho trošilinku přepracují a trošku sladí poměr dropu na 1 listek aby měli hrači vseci stejny nebo pokud mozno co nejbližši poměr pacek na listek.
 

dudasek

Znalec
nejdříve jsem šetřil a propadávali mi lístky...mince moc nepadají,takže jsem koupil sadu 400ks za 500dia.
dnes bych raději utrácel lístky po 2-4 a na nástroje kašlal:pomohou sice v zapiklé situaci,ale kolikrát je lepší to vzdát a zkusit druhý lístek..
teď mám komplet první,+62tlapek na 1 vylepšení,takže bych to zřejmě stihl i bez těch diamantů,takže jsem asi klikař,i když předevčírem mě to nešlo:3*0 tlapek...jsem celej žhavej rozbalil po 8mi hodinách tiket a nemaje nástroje nevydoloval jsem nic.
z incidentů jsem měl občas tuším 3,10,20 a když jsem chtěl bilancovat,že lístky nepadají,tak mi jeden dali...a to incidenty vybírám a objevuji vcelku dost..ještě nevyberu finish a počkám si na 40divokých-pokud mi je po půlnoci dají a zkusím pár tiketů,ale mám tam taktika 2/20 tak možná ještě přidám.

chtěl jsem nadávat,že to bez diamantů nejde dát na full,ale když odehráváš od začátku a vybíráš lístky ob 8/16/24h musíš mít fakt smůlu,když se to nepovede...občas jsem kliknul a po zmizení barvy hned litoval..pozdě!
---------------------------
já se pobavil,ale klikat to na víc světech by mě asi odvezli :)
 

traktorista

Odborník
Zavidim vam ja měl na packy velkou smůlu průměrně 1 packu na 1 listek obcas bylo i vic ale velmi vzacně aminimálně.

Takhle jsem to měl 3/4 eventu. Maximálně nakonec packa vypadla třeba 1-2 tahy do konce. Pak to asi 3 dny bylo fajn a následně se to zase vrátilo k původní hrůze. Myslím, že pokud bych chtěl druhou budovu přišla by mě ještě na víc než oněch 20k. Takže za mě několik palců dolů - tudy ne přátelé! :rolleyes:
 

Kayro

Znalec
Myslim ze event si zaslouzi dve uplne rozdilna hodnoceni.Pokud slo o packy a hlavni odmenu tak bida s nouzí ale na bedny s denni odmenou si nemuzu stezovat.Dokonce i minihra zamerena jen na bedny byla celkem zabavna.Ta moznost vymeny denni odmeny je nenapadna ale cekem vyznamna.
 

Trosman

Dopisovatel
Myslim ze event si zaslouzi dve uplne rozdilna hodnoceni.Pokud slo o packy a hlavni odmenu tak bida s nouzí ale na bedny s denni odmenou si nemuzu stezovat.Dokonce i minihra zamerena jen na bedny byla celkem zabavna.Ta moznost vymeny denni odmeny je nenapadna ale cekem vyznamna.
Mně se ta možnost vyměnit denní odměnu líbila i u jiného eventu, kde to bylo možné. Myslím u archeologické události to bylo možné? Pak ale u fotbalu mi tato možnost chyběla. Takže super, že se zase vrátila.
 

Trosman

Dopisovatel
Nakonec tento event můžu hodnotit celkem kladně. Alespoň jednou se mi povedlo koupit ten maximální balík předmětů a to hodně pomůže. Budova je skvělá, co se týká toho, co nabídne.

Nevýhody: Málo lístků z incidentů. Za celou událost padly snad 2 nebo 3. Málo mincí z incidentů, na to kolik balíky předmětů stály. Občas se stalo, že na lístek padly ty tlapky tak blbě, že jsem dostal dolu 0. Čekání na lístek 8 hodin mi přijde taky hodně. Málo mincí a lístků z úkolů události. Nemožnost prohodit 2 kostky vedle sebe nebo nad sebou. Ze začátku jsem díky tomu, že jsem si to neuvědomil pár tlapek ztratil.

Výhody: Myšlenka trochu jiného Candy Crush, kdy člověk musel i trochu přemýšlet, se mi nakonec líbila. Super předměty na odstranění těch hracích kostek. Skvělá budova na maximálním levelu. K Vranimu hnizdu a Guvernerove vile bych ji přiřadil k top eventovym budovám. Možnost vzít si kdyžtak deset tahů navíc se také občas hodila.

Kdyby se to doladilo, tak by tato událost mohla být i za rok. Jen mě mrzí, co jsem četl, tak na beta serveru byla ta minihra daleko lehčí, padalo víc lístků v incidentech, bylo víc lístků z úkolů události, takže šlo bez diamantů při troše štěstí mít dvě ty budovy na nejvyšší úrovni.
 
Nahoru