Divoká diskuze o Divočině

Trosman

Dopisovatel
Docela zvláštní událost, někdy i když se snažím, tak prostě není možnost ty stopy dostat dolu, protože to tak nevychází. No uvidím, budova se mi líbí, ale diamanty za to dávat nechci.
 

d arvit

Odborník
mě by tento druh eventu taky bavil - ale bohužel nesnášim když se musim spoléhat na náhodu abych získal něco a z toho se zase spoléhal na náhodu abych z to získal to co chci a za tuhle náhodu na druhou utrácel dia - takže za mě nee, udělám si jednu a s druhou se rozloučim i když jsem měl v plánu si jí taky postavit..

za dva lístky 5-6 stop dohromady - tento postup zdá se mi docela pomalý, jedu to jen na těch 25 tahů bez nástrojů, třeba to s nima bude podstatně jednodušší - ale zas tak výrazný rozdíl asi ne, nejlepší je když na nové ploše ze začátku vidíte jednu packu někde nahoře..
 
Naposledy upraveno:

ladacert

Psavec
Já mám tyto hry rád tohoto typu sice mi to dává zabrat ale že bych se na to vykašlal to zas ne.Těch 25% bonusů do obrany k útočné armádě a 22% navíc do útoku mi za to stojí!:D
 
Tento event mi prijde spatne nastaveny (optimalizovany)
Hlavni budova je pekna to beru.
Ale mechanika hry a odmenovani je spatne.
Jak již nahoře psali občas to prosťe rozloži tak že bez nastroju stim nepohnete což je 1 vec co je špatně
2 veci je cena nastrojů je neadekvatní k odmenam s misi za nejvyhodnejsi sadu nastroju date 1230 minci a mise vam da 10 minci a to jeste ne kazda takze za cely event na to skoro ani nenasetrite.
A ktomu spada dalsi a to 3 nesmysl kdys us do toho pujdete skrz diamanty tak za 2400 diamantu koupite 2000 minci cos je urcite vic jak dostanete za cely event kdyby jste mince vubec neutraceli:)
 

Martel I

Turista
Jako když na dva lístky na plnej počet tahů nevyleze ven ani jedna stopa kterou by ste se snažili dostat dolu, tak jsou vám strategie a nástroje k h.....
 
Jako když na dva lístky na plnej počet tahů nevyleze ven ani jedna stopa kterou by ste se snažili dostat dolu, tak jsou vám strategie a nástroje k h.....
Tak s dostanim stop as dolu problem nemam problem je as 1 kostka pred spodkem tam mi maloldy sedne kombinace takze musim pouzit nejaky predmet vecinou kladivko.
Dodatek.
Musim uznat že se čim dal víc lepší s cenama s každým nasledujcím eventem jsou budovy dražší a dražší.
Jestli jsem dobře spočital navaznost budov tak pokud by jste chtěli postavit 2 setovky tak se musíte nasbírat 25 x 20 pacek coš pri tom jak tento event funguje tipuju že bude stat mezi 20-30 k diamantu (hruby odhad možna i vic) což je 2 nasobek běžnych eventu
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Jestli jsem dobře spočital navaznost budov tak pokud by jste chtěli postavit 2 setovky tak se musíte nasbírat 25 x 20 pacek coš pri tom jak tento event funguje tipuju že bude stat mezi 20-30 k diamantu (hruby odhad možna i vic) což je 2 nasobek běžnych eventu
Ano na 2 budovy bude potřeba celkem 500 tlapek, s tím počtem diamantů už ale úplně nesouhlasím. Samozřejmě tady hraje největší roli to, kolik tlapek v průměru je každý schopen dát na jeden lístek. Já se zatím držím na průměru 4,45 tlapky na lístek. Koupila jsem si na začátku za dia velký balík boosterů (2,4k dia). Za event se dá získat celkem 86 lístků (23 za úkoly a 21*3 denně (co 8 hodin jeden)), což by bylo v průměru 5,8 tlapek na lístek. Pokud si ale udržím tento svůj průměr (cca 4,3 tlapky na lístek) budu potřebovat 3x koupit 10 lístků (5,4k dia). Což by mě vyšlo dohromady na 7800 dia. Ještě záleží jak mi budou vycházet boostery ale snad budou stačit. Myslím si že těch 20-30k dia je hodně přestřeleno.
 

d arvit

Odborník
4,45 tlapy na lístek?? jak to děláš??
já většinou začínám s 1-2 tlapama na poli a v lepšim případě to dopadne nějak takhle, dokupuješ tahy za mince nebo si vystačíš s 25ti základníma??

edit: po vyplácání zbývajícíh tahů ani jedna tlapa - nevim jestli to je lepší nebo horší varianta oproti tomu aby se mi tam ukázala 1 tlapa poslednim tahem :rolleyes:
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Většinou mi stačí 25 tahů, tahy navíc jsem dokupovala asi jen 3x. Možná mám zatím štěstí na tlapky. To že jsem měla na začátku 1-2 tlapky a pak už žádná nepřišla se mi stalo asi jen dvakrát. Vždy pokud sundám ty co tam visely a žádné jiné po pár kliknutí nepřicházejí a mám dostatek pohybů ještě (cca 12-15) tak hodím blesk... jelikož to odstraní dost kostek tak se tam občas objeví další tlapka (funguje to ale jen tak 50 na 50)
 
No jestli pujdeš do 2 nebo vice hlavních budov dej nám pak prosímtě vědět kolik to vyšlo.
Jinak jak to jen hrube odhadoval podle toho jake jsem mel stesti na los treba jsem se sekl.
Ikdys stale si myslim ze jsem tomu odhadu dost blizko pokus bych mel stejne stesti na los jako do ted odhadem 0-2 tlapy na listek.
 
Za mne bych třeba Soccer cup nahradil motoristickym eventem, a tohle je taky fajn zpestření.... mimochodem o piráty nepřijdete a dle bety to vypadá zajímavě
 

Trosman

Dopisovatel
Dotaz? Stalo se někomu, že by z příhody padly vstupenky na tento Event? Mně maximálně tak padly 3 divoké mince a celkově toho moc nebylo, jindy mi přijde, že těch příhod k Eventu padá daleko víc.
 
Nahoru