Doba léčení jednotek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12529
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12529

Host
  • Oblast hry: Armáda
  • Současný stav: Ve vojenských kasárnách se po otevření zobrazuje čas pro doléčení zraněných jednotek náležících těmto kasárnám
  • Nápad: Čas pro úplné doléčení jednotky by se mohl zobrazovat také po otevření okna armády. Výhody: 1, Informace o zraněných jednotkách by byly pohromadě, hráč by nemusel otevírat všechny kasárny, aby zjistil dobu doléčení 2, V současné době lze zjistit pouze informace o závislých jednotkách, po změně by bylo možné tyto informace sledovat i u nezávislých jednotek 3, Pokud při současném stavu v kasárnách stavím jednotku, kasárny nelze otevřít a zjistit tak dobu doléčení.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser3817

Host
Hmmmmm....., tak tohle by stálo za úvahu. Samozřejmě nezobrazovat perma, to by byl chaos, ale třeba po nakliknutí jednotky.
 

DeletedUser5477

Host
Já si myslím, že by to šlo nějak udělat. Jen je otázka zda by nenastal v přehledu vojska chaos (byl by nepřehledný)
 

DeletedUser11823

Host
A co to dát do "informací o jednotce" - tedy do toho okna, co se objeví při najetí na jednotku? Už teď je tam, kolik dia stojí léčení, tak jen přidat řádek pod...
 

DeletedUser2451

Host
jsem pro tento nápad je docela zajímaví tak snad se ho dočkáme v praxi
 

DeletedUser

Host
Je to dobrý jméno. No třeba by to mohlo jít i po nějaké bitvě, kdy budou jednotky zraněné to u nich mít, né jen kolik diamantů stojí oživení nebo doléčení...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru