Doba Ledová - výhled

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11964

Host
zajímá mě jestli je nějaký alespoň částečný odhad kdy bude zavedena Doba Ledová?

Vstoupil jsem právě do doby Budoucnost a řeším strategii rozvoje...(renovační sady, stavba VB, atd.).
 

DeletedUser11297

Host
Nic se neví, ještě není ani na betě. Ale čekal bych ji na přelomu května a června.
 

DeletedUser11297

Host
Soudím dle předchozích dob. Vždy se to pohybovalo kolem šesti měsíců od poslední. Šest měsíců od zavedení Budoucnosti to bude na začátku května. Takže do konce května by měla přijít určitě.
 

Henzisek

Znalec
Hráči se informaci o uvedení nové doby dozví v pravý okamžik.
Ale můj předpoklad je pesimističtější a to někdy kolem srpna.
 

DeletedUser11964

Host
mám nastavení sledování tématu, ale žádná upozornění nedostávám...ještě že mě napadlo sem po čase mrknout...

díky za odpovědi. Přeložil jsem si je takto :
Nebude to v následujících 2 měsících a zřejmě do půl roku.

má to nějaký vývoj?
ve hře se píše "už brzy"...ale nevím jak dlouho to tam je...:)

Pro mne znamená brzy do týdne...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzisek

Znalec
Doba ledová se již připravuje. A dle bety by tam měla být celkem v krátké době.

2nuowzr.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11964

Host
a už je to na té Betě? Jak se do ní přihlásím? rád bych alespoň viděl co mne čeká, abych mohl plánovat...
 

DeletedUser2059

Host
Beta je testovací web pro FoE, veškeré novinky se testují nejprve tam a to většinou měsíc předem. Tzn. že vše se můžete dozvědět tam.
Odkaz je zde: https://zz.forgeofempires.com/page/
Zároveň bych chtěl doporučit cech ČESKOSLOVENSKO, který je sdružením našich jazyků, protože všude jinde se můuví převážně anglicky.

Doba ledová se připravuje, poslední dobou příbývá stále více nových informací o vzhledu budov, avatarů (jeden mám já jako profilovku zde) a dalších příběhů, které se toho týkají. Můj odhad příchodu na české světy je 29 června. :D ale je to jen tip
 

DeletedUser11964

Host
Díky za odpověď.
Já jsem spokojen v cechu Idealisté, který jsem založil, mluvíme taky česky a funguje dobře.

Na té betě se k tomu nějak nemohu dohledat. Po spuštění začal tutoriál a vybírat mohu jen vyzkoumané budovy ze začátku technologického stomu...?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Thomas ale myslel cech na betě. Je jasné, že na českých světech nebudeš komunikovat anglicky. Na betě se musíš znovu registrovat, stejným způsobem, jako zde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru