Dobrodružná diskuze o Společenství

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Fellowship%20Event%20Logo%20(1)%20(1).png

Tady můžete diskutovat o nové události Společenství. Co říkáte na hlavní budovu a výběr denních speciálů? Líbí se vám nové portréty? Nejen o to se tu s námi můžete podělit.
 

Tomas 0482

Psavec
Hlavní budova má skvělé bonusy pro útočnou armádu, takže se těším.

Jen by mě zajímalo, proč je najednou v každém eventu nutnost sbírat ručně odměny za dokončení "hřiště"? Co bylo špatného na automatickém sběru nebo jsou vývojáři už tak líní, že nedokáží naprogramovat do eventu něco, co fungovalo roky? Já myslel, že by měla být spíš snaha uživatelsky zjednodušit hru. :confused:
 

DeletedUser

Host
To bude kvůli tomu řádku za diamanty. Dneska už jsou lidé bohužel zvyklí na formát Battle passu, tak to Inno okoukalo a vyřešilo stejně se vším všudy. Funguje to jak má, tak nevidím důvod proč by s tím měl být problém. Max mi je líto lidí, co si odměny zapomenou vybrat... :D
 

Kashttan

Nováček
Tipuju, že je to proto, abys vlezl do seznamu odměn a zjistil jakou báječnou odměnu bys dostal za dia.

Mě "baví" ligy, které dřív byly jen u sportovních eventů a dávaly tam smysl. A pak někdo zjistil, jak to pěkně sype dia.

Celkové event vypadá slibně a těším se na něj.
 
To bude kvůli tomu řádku za diamanty. Dneska už jsou lidé bohužel zvyklí na formát Battle passu, tak to Inno okoukalo a vyřešilo stejně se vším všudy. Funguje to jak má, tak nevidím důvod proč by s tím měl být problém. Max mi je líto lidí, co si odměny zapomenou vybrat... :D
Líto ti jich být nemusí... v posledním eventu se mi to právě stalo, že jsem zapomněl :D Ale odměny se vložily do inventáře se skončením eventu :)
 

DeletedUser

Host
Chápu dobře, že na první pohyb v události musím použít toho výchozího hrdinu? Nějak nemám umožněno vybrat jiného.
 
Eventová odměna působí zajímavě, bonus do útočné armády je vždy pozitivní. Co mne rozohdně mrzí je kopírování stejné mechaniky eventu a jen měnění textur. Pokud má být letní event opravdu letní, pak by měl být s tímto v opačném pořadí, začínat letní event někdy mid srpen je docela divné :) přeci jen již nebude léto :)

To bude kvůli tomu řádku za diamanty. Dneska už jsou lidé bohužel zvyklí na formát Battle passu, tak to Inno okoukalo a vyřešilo stejně se vším všudy. Funguje to jak má, tak nevidím důvod proč by s tím měl být problém. Max mi je líto lidí, co si odměny zapomenou vybrat... :D
Nebudu jmenovat, ale existuje online hra, která je kompletně F2P, ve které navíc hráč může vydělávat premium měnu obchodem s hráčema a je to pravidlama legální a navíc je tam přes rok něco jako systém battle passu, který je také kompletně free a všechny odměny jsou k dispozici hráčům, jediné co stačí je plnit sadu úkolů, která rotuje co 1 3 a 7 dní.

Sice jde o Battle Pass a tedy o něco navíc, ale čím dál víc tam vidím odměny, které F2P a diamant hráče oddělí od sebe. Minule luxus budova na FP, teď na obranu útoku.... Kam to půjde dál?
Tipuju, že je to proto, abys vlezl do seznamu odměn a zjistil jakou báječnou odměnu bys dostal za dia.

Mě "baví" ligy, které dřív byly jen u sportovních eventů a dávaly tam smysl. A pak někdo zjistil, jak to pěkně sype dia.

Celkové event vypadá slibně a těším se na něj.
Tak tak sype to dia... Vzhledem k pauze mne minulý event stál docela pálku, protože jsem měl absenci odměny z truhlice a tedy jsem musel nahnat 40 tlapek jinak...

Chápu dobře, že na první pohyb v události musím použít toho výchozího hrdinu? Nějak nemám umožněno vybrat jiného.
Ano také mám problém selectnout jiného hrdinu na to abych mohl sbírat odměny jak já chci.
 
Ti reknu presne co bude priste..jak to tu nazyvate budova z Battle passu...bude budova za 1200 dia ve sleve jeste...budou uvadet 1800 dia, a budova bude davata..slovy pet cislem 5 dni boost FP, pak konec a bude jen na okrasu. Jo Inno jede.:)
 
Ti reknu presne co bude priste..jak to tu nazyvate budova z Battle passu...bude budova za 1200 dia ve sleve jeste...budou uvadet 1800 dia, a budova bude davata..slovy pet cislem 5 dni boost FP, pak konec a bude jen na okrasu. Jo Inno jede.:)
To us vyřešily na beťe koupiš si tu budovu za diamanty a po 5 dnech ji zahodíš
 

DeletedUser

Host
Nelze vybrat jiný hrdina... kliknutí na něj nic nedělá (na jeho avatar)

Ani po prvním pohybu. Možná by se měl aktualizovat FAQ opravdu relevantními otázkami. Buďto vysvětlit proč, nebo alespoň oznámit, že jde o chybu. Ticket na support jsem poslal, tady, zdá se, nikdo nezná odpověď.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Hrdina lze vyměnit po prvním pohybu, ale je nutný restart.

Diskuzi ohledně následujícího eventu a jeho odměn si nechtě na později nebo si založte jiné vlákno. Zde prosím příspěvky jen k tomuto eventu ;)
 

d arvit

Odborník
Ti reknu presne co bude priste..jak to tu nazyvate budova z Battle passu...bude budova za 1200 dia ve sleve jeste...budou uvadet 1800 dia, a budova bude davata..slovy pet cislem 5 dni boost FP, pak konec a bude jen na okrasu. Jo Inno jede.:)
bude dávat alespoň 100% ke každému získanému fb?? (sběr, odměny, cb, VB) :rolleyes:
Chápu dobře, že na první pohyb v události musím použít toho výchozího hrdinu? Nějak nemám umožněno vybrat jiného.
a v tom je problém?? první krok je eventový tutoriál kdy to máš udělat aby jsi věděl jak protože s tímto eventem/stylem jsme se ještě nepotkali..
to samé máš že musíš absolvovat tutoriál na začátku hry na novém světě i když máš města na všech ostatních..
 

DeletedUser

Host
a v tom je problém??
Vzhledem k tomu, že je ve vlákně oznámení řečeno, že s výchozím hrdinou můžu zůstat jak dlouho chci (v mém případě 0 kroků :) ), tak to problém je.

protože s tímto eventem/stylem jsme se ještě nepotkali..
To je myšleno jako ironie, doufám.

to samé máš že musíš absolvovat tutoriál na začátku hry na novém světě i když máš města na všech ostatních..
Jestli předchozí byla ironie, tak chválím za pěkně užitou gradaci. :D
 

d arvit

Odborník
Vzhledem k tomu, že je ve vlákně oznámení řečeno, že s výchozím hrdinou můžu zůstat jak dlouho chci (v mém případě 0 kroků :) ), tak to problém je.
samozřejmě, můžeš s nim zůstat jak dlouho chceš, po začátku eventu = skončení tutoriálu
ovšem celá diskuze je o slovíčkaření a pochopení napsaného textu - takže o ničem :D

P.s. Ano, samozřejmě ;)

edit: bude dávat alespoň 100% ke každému získanému fb?? (sběr, odměny, cb, VB) :rolleyes:

edit2: tak ne na týden, ale na 5 dní, nefunguje na Velkolepky a budovy produkující méně jak 5fb - za 1200 dia něco co přidá dohromady pár stovek/tisíc fb a potom bude dávat celých 250 štěstí, no nevim nevim...
 
Naposledy upraveno:

Stanley Tweedle

Komentátor
Njn, další akce, jak z lidí vyrazit nějaký dia (prachy), na obvyklou kostru se nalepí nějaký "příběh" a namaluje se pár nových kulis a postaviček. Má to jedinou výhodu - když odklikám ty upoutávky a nabídky, zjistím, že to NEMUSÍM hrát, ztrácet čas a plnit inventář nesmysly. Takže, jestli se vám to (jako mně) nelíbí, nemusíte tady plakat, prostě to ignorujte...
 
Nahoru