Dokončení MS FoE

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Werstat

Komentátor
13.7. bude ukončen turnaj, vybírat truhlu bude možné až do 20.7.
Zajímalo by mně, zda bude v truhle jako výhra i Balíček pěti střel.
Pokud ano a já je vyhraji, co pak s nimi, když už se nebude moct střílet?
 

DeletedUser7190

Host
Budou po 13.7. i střídající se odměny za poháry jako dosud nebo jen odměny z truhly?
 

DeletedUser2298

Host
Něco obdobného už bylo i při zimní akci - mám dojem že odměna byla hvězdy nebo tak něco.. v době kdy je už nešlo zužitkovat pak byla tato odměna nahrazena balíky FP.. předpokládám tedy obdobný postup..
 

DeletedUser10110

Host
Tak ted me trosku vystrasil Emilio. Mam nasetrenych 10 000 poharu na premiove domy. Po 13.7. se budou stridat dal odmeny a nebo ne? Dekuji za odpoved...
 

DeletedUser11519

Host
Mám úplně stejnou otázku " Budou po 13.7. i střídající se odměny za poháry jako dosud nebo jen odměny z truhly ? " , ale zatím na ni nikdo neodpověděl, tak vážně nevím co mám dělat, utratit poháry za něco jiného, nebo počkat ????????:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser9061

Host
"Událost poběží od 12. června do 13. července a měnit poháry za odměny bude možné až do 20. července."
Máš to přesně napsáno v oznámení "Fotbalový pohár FoE"
 

DeletedUser

Host
Stále ale nebyla zodpovězena ta hlavní otázka: Bude v truhle ten poslední týden od 14. - 20. stále jedna z odměn balík 25 střel (které by již byly nanic, nebo se tato odměna odstraní či nahradí jinou?
 

DeletedUser7190

Host
Stále ale nebyla zodpovězena ta hlavní otázka: Bude v truhle ten poslední týden od 14. - 20. stále jedna z odměn balík 25 střel (které by již byly nanic, nebo se tato odměna odstraní či nahradí jinou?

Tato otázka taky nebyla zodpovězena, ale hlavně nebyla dána jasná odpověď, zda se budou nadále střídat konkrétní odměny za poháry nebo ne. Z oznámení to není zřejmé. Tímto prosím hráče, kteří hrají na betě, aby napsali, jak to bude, protže od moderátorů se toho nedočkáme.
 

DeletedUser9061

Host
Milý Emilio, zde to popsal Judas, jak to pravděpodobně bude.
[SPOIL]
Něco obdobného už bylo i při zimní akci - mám dojem že odměna byla hvězdy nebo tak něco.. v době kdy je už nešlo zužitkovat pak byla tato odměna nahrazena balíky FP.. předpokládám tedy obdobný postup..
[/SPOIL]

Akorát to myslím bylo u Velikonoc, ale to je teď nepodstatná věc.
 

DeletedUser3

Host
Poháry budete moci dále utrácet - balíky střel budou převedeny na balíky výzkumných bodů.
 

DeletedUser11519

Host
Stále to není odpověď na otázku, zda půjde koupit jen zlatá truhla napravo od dvojité šance, a nebo i měnící se možnosti ( medaile, cukrovinky, král, královna .......) nalevo od šance. Může nám někdo odpovědět ??????:confused::confused:
 

Henzisek

Znalec
Tak na betě už je po akci (myslel jsem si že bude až dnes). Jako odměna ze zlaté truhly je stále balík kopů.
A dále po odpočtu už nepůjde střílet.
A třetí odměna se stále co 6 hodin mění.

Aspoň tak když se k tomu moderátoři nemají.
 

DeletedUser11359

Host
A k čemu se moderátoři nemají? Odpověděli vám. To, že vy jste omezení a nerozumíte normální odpovědi, tak za to vám nikdo nemůže. Bylo jasně řečeno, že odměny se budou dát kupovat do 20. Kdyby se něco v odměnách mělo měnit, tak by to bylo řečeno. Zapojte mozek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7190

Host
Ty si běž běž zchladit hlavu, asi je moc horko.
Když moderátor neumí jasně odpovědět i pro míň chápavý, tak je tu na nic.
 

Henzisek

Znalec
KELEF ty invektivy si nech pro svou rodinu, tam jsou možná na to zvyklí.

Můžeš mi teda napsat kde byla odpověď na otázku?
Bude stále v zlaté truhle balík kopů?
 

DeletedUser11359

Host
Jde vidět, že hlavu máte jen na okrasu. Naučte se číst.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru